ZA DERMATOLOGA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
MOJ PROBLEM JE MASNA KOSA!!
I KOZA JE TAKODJE IZUZETNO MASNA I SKLONA BUBULJICAMA ,NASLEDNO ALI NJU NEKAKO UREDNO ODRZAVAM.
ALI KOSU NIKAKO DA SREDIM I DA NADJEM NEKI SAMPON ZA MASNU KOSU KOJI NECU MENJATI.
PERUT LECIM GODINAMA MIKOSEB SAMPONOM KOJI MI JE DERMATOLOG PREPISAO.
KOSA SE IZRAZITO BRZO MASTI U KORENU I USLED HEMIJSKOG TRETIRANJA KRAJEVI SU SUVI
STA VI KAO STRUCNJAK PREPORUCUJETE?
HVALA
 
Problem je u pojacanom lucenju zlezda lojnca na kozi glave i licu.Posledica toga su perut,crvene ,suve ploce i svrab na kozi glave,a masna koza,bubuljice,mitiseri na licu!!Problem se reshava LOSIONIMA za masnu kozu lica i glave(drugaciji su,posebni za lice,a posebni za glavu),kremama sa antibiotikom i antigljivicnom supstancom za kozu glave(1x ili2x nedeljno),pravilnom ishranom(bez suvishe slatkog i masnog,sa vishe voca,povrca i tecnosti),ceshcim pranjem kose(dobar je Mikoseb),izlaganjem Suncu ovih regija,kao i dobro izabranom kremom za lice(nikada ne stavljati premasnu kremu na masno lice)!!
 
Pomenula sam Mikoseb(koga i koristite).Ne znam da li se moze naci KRINITON sampon,odlican je!Ovo su medicinski samponi,a od ovih "obicnih"dobar je Pathen pro V sa vitaminom B!
 
Moze pitanje za dermatologa???? Imam jednu macku koja je dobila buve.... Macku smo ocistili i kupili joj ogrlicu protiv buva... Ali su me one STRASNO izujedale..... Proslo je skoro mesec dana, a ujedi se ne povlace.... Cak sta vise oko njih je pomodrilo....... Koristila sam neku kremu za ujede insekata, neke trave, hidrociklin........ Nema sta nisam probala, a stanje je i dalje isto..... Imate li Vi neki savet???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top