ljubav i prijateljstvo izmedju osoba suprotnog pola

Incognito:
HeBePoBaTaH_, da te prodajemo na TV Shop-u? Dodacemo i vrecu za spavanje :lol:

'... a ako porucite ovaj proizvod u narednih sat vremena, dobijate ovu finu torbu i vrecu za spavanje uz isti potpuno gratis. Tako cete moci da ga spakujete i ponesete sa sobom na letovanje...

HeBePoBaTaH_ - 3 in 1, neverovatna ponuda... Porucite odmah!'

:lol: :lol: :lol:

He, he....onda on mora da se konzumira u sve tri varijante..... :wink:
 
Ja imam drugara jos od osnovne, pa preko srednje skole! Mozemo o svemu da razgovaramo bez ikakvog blama, sto je jako dobro. Nesto smo se cak i zezali, posto smo oboje sami da bi mogli da se zabavljamo, i tako smo se poljubili ( u nama je tekla tekila ), i ja sam se uplasila da ce to promeniti nase odnose. Ipak, sve je super i danas, cak se i zezamo na tu temu, i znamo da smo mi samo drugari, a da je nasa veza nemoguca!
 
Ja takodje imam druga jos iz osnovne, pa smo onda zajedno bili i u srednjoj, pa sada cak i radimo u istoj firmi sticajem okolnosti.Nekada smo bili u komsiluku, pa se ja udala a sada se i on ozenio za devojku koja zivi u kuci do moje i bas nam je super, njega nikada nisam pogledala kao frajera a uopste ne izgleda lose. I imamo zezanje kako se nas dvoje ustvari celog zivota pratimo.Njemu mogu da kazem bas sve sto me muci, i naravno od njega dobijem bas uvek pravi savet...Volim ga bas kao svoga brata...
 
Ja imam drugara jos od osnovne, pa preko srednje skole! Mozemo o svemu da razgovaramo bez ikakvog blama, sto je jako dobro. Nesto smo se cak i zezali, posto smo oboje sami da bi mogli da se zabavljamo, i tako smo se poljubili ( u nama je tekla tekila ), i ja sam se uplasila da ce to promeniti nase odnose. Ipak, sve je super i danas, cak se i zezamo na tu temu, i znamo da smo mi samo drugari, a da je nasa veza nemoguca!

Zasto nemoguca?
Super se slazete, nema prepreke.
Nije mi jasno, kako bi se zabavljala sa potpunim strancem, a ne sa drugom kog dobro poznajes i koji je dobar decko i drag ti.
 

Back
Top