Polovnjaca

gustav_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
441
Sta je to polovnjaca i koliko godina mora zena/devojka imati da bi bila nazvana polovnjacom?
Da li polovnjace neko zeli da ozeni? Zasto se zene toliko na to uvrede?
 
Sta je to polovnjaca i koliko godina mora zena/devojka imati da bi bila nazvana polovnjacom?
Da li polovnjace neko zeli da ozeni? Zasto se zene toliko na to uvrede?
shto ne pitash svog idola da ti objasni?:wink:vidi, razumem ja da si ti mlad forumash i sve je to u redu ali imash mnogo boljih pametnijih i kvalitetnijih ljudi ovde na koje se mozhesh ugledati. ili nastavi da obozhavash aleksu yebe mi se.:wink:
 
Sta je to polovnjaca i koliko godina mora zena/devojka imati da bi bila nazvana polovnjacom?
Da li polovnjace neko zeli da ozeni? Zasto se zene toliko na to uvrede?

....mislim da to nema veze sa godinama i radjanjem ,polovnjacha je zena/devojka retard i u glavi ,telu i ponashanju i nju zeni samo josh veci retard ili ti po srpski tajkun,"uspeshan bizmismen",krimos ............................ili oni shto pobegnu sa sela u grad pa zashta se prvo uvate to prstenuju .............
 
Polovnjacha mu dodje zena nekako izgustirana..al ne potpuo...kao polovna roba.
Znachi nije vishe extra kvalitet.
Ja naravno ne gledam tako na zene generalno i grozim se tih takvih i slichnih izraza ali objasnio sam termin...u kontextu tog shovinistichkog shvatanja zene.
 
Sta je to polovnjaca i koliko godina mora zena/devojka imati da bi bila nazvana polovnjacom?
Da li polovnjace neko zeli da ozeni? Zasto se zene toliko na to uvrede?

Ni jedna zena nije polovjaca, ako ona to sa tebe nije, a uopste je to jako losa rec, sta su onda muskarci??
Tako nesto nemogu podneti ako se tako o zenama prica, svaka je divna na svoju stranu !!!!
 
Ni jedna zena nije polovjaca, ako ona to sa tebe nije, a uopste je to jako losa rec, sta su onda muskarci??
Tako nesto nemogu podneti ako se tako o zenama prica, svaka je divna na svoju stranu !!!!

Moj komentar na temu..:roll:
Usla sam u ovaj neartikulisani topic..samo da konstatujem da Muskarci dzentlmeni jos uvek nisu izumrli iako ste veoma retka vrsta..Sebe ne nalazim u ovoj ruznoj kategorizaciji zena ali u svakom slucaju lepo je procitati i nesto ovako..Hvala Mr.Gentleman
 
po meni termin polovnjace uopste ne bi trebalo da postoji jer nije realan....
cista glupost...
jer ako se zene u odredjenim god mogu nazvati polovnjace,onda to sigurno mogu biti i muskarci...polovnjaci;)
ali to nije realno....
 
Sta je to polovnjaca i koliko godina mora zena/devojka imati da bi bila nazvana polovnjacom?
Da li polovnjace neko zeli da ozeni? Zasto se zene toliko na to uvrede?

To je veoma ruzan izraz i nikoga nikada ne bih tako nazvala. Sta danas predstavljaju godine? Samo okvirnu informaciju,svedocanstvo nekog vremena,koje mozda i ne racunamo na pravi nacin.
 
Sta je to polovnjaca i koliko godina mora zena/devojka imati da bi bila nazvana polovnjacom?
Da li polovnjace neko zeli da ozeni? Zasto se zene toliko na to uvrede?

Polovnjača je žena koja ne može da se odluči između muža i švalera....pa je svaki ima "po pola"....nekad uz obostrani pristanak a nekad muž ostane neobavešten ko Koštunica...
 
Sta je to polovnjaca i koliko godina mora zena/devojka imati da bi bila nazvana polovnjacom?
Da li polovnjace neko zeli da ozeni? Zasto se zene toliko na to uvrede?

Polovnjache su po definiciji zene u kasnim tridesetim ili ranim chetrdesetim.To su zene koje su radjale ali ne carskim rezom nego regularno pa im je chavka do pola stomaka.To su udovice ili razvedene zene koje su propatile u braku ili u vise brakova i nikako nisu mogle naci sebe.Posto su se u predklimakterichnom dobu nasle ponovo slobodne,one besomuchno menjaju kitte uz opravdanje da traze ljubav.Chesto polovnjache nazivaju "nedoj3banim tetkama" upravo zato sto se bukvalno satiru od sexa.Ni jedan mushkarac im nije dovoljno dobar i svakom od njenih instant ljubavnika je ipak mali organ ili pak"samo da mu je malo veci bio bi savrshen".Kod "polovnjaca" mozemo sresti i nebulozne i pomalo gadne izjave tipa:"...to je moj novi dechko jel da da je cool..."(podsecam da su upitanju osobe od oko 4 banke starosti) ili "...znash kako smo se ja i ortakinja sinoc provele u gradu-extra!".
Kad se polovnjacha utegne i malo dotera cesti su komentari tipa:"...izgleda fenomenalno za svoje godine..." ali su to u sushtini tetke za kojima zvizde dundjeri i sviraju kamiondzije i koje ako ne obriju noge dva dana imaju dlake po njima kao Novak Djokovic bradu.
 
Polovnjache su po definiciji zene u kasnim tridesetim ili ranim chetrdesetim.To su zene koje su radjale ali ne carskim rezom nego regularno pa im je chavka do pola stomaka.To su udovice ili razvedene zene koje su propatile u braku ili u vise brakova i nikako nisu mogle naci sebe.Posto su se u predklimakterichnom dobu nasle ponovo slobodne,one besomuchno menjaju kitte uz opravdanje da traze ljubav.Chesto polovnjache nazivaju "nedoj3banim tetkama" upravo zato sto se bukvalno satiru od sexa.Ni jedan mushkarac im nije dovoljno dobar i svakom od njenih instant ljubavnika je ipak mali organ ili pak"samo da mu je malo veci bio bi savrshen".Kod "polovnjaca" mozemo sresti i nebulozne i pomalo gadne izjave tipa:"...to je moj novi dechko jel da da je cool..."(podsecam da su upitanju osobe od oko 4 banke starosti) ili "...znash kako smo se ja i ortakinja sinoc provele u gradu-extra!".
Kad se polovnjacha utegne i malo dotera cesti su komentari tipa:"...izgleda fenomenalno za svoje godine..." ali su to u sushtini tetke za kojima zvizde dundjeri i sviraju kamiondzije i koje ako ne obriju noge dva dana imaju dlake po njima kao Novak Djokovic bradu.
Pomešao si "polovnjače" sa "kuropaćenicama u menopauzi"....
 
eh... devla, devla... opet o godinama... i lakim 'matorkama'... koje su iskusne i samo vrebaju pravu priliku da uskoce u krevet nekome... ponekad mi bas fale one teme o mobilnim telefonima... a sta mislite vi, koliko mozga treba da ima muskarac da bi se nazvao 'polovnjakom'? mozda cetvrtinu? a mozda i ceo, al' da bude velicine zrna graska? ili je dovoljno da se napije? napije??!! hm... ako se napije u satoru, jel se to racuna duplo? odo' po pivo, pa sta bude... i, ide jedna muzika...
 

Back
Top