Da li bi se naljutile?

ma shta tebi mozhe da bude jasno kad ti je aleksa idol?:wink:

Meni nikad niko u zivotu nije bio idol, a pogotovo ne na forumu. Dusho draga ti si izgorela,a on te zapalio, mene je svasta u zivotu pogodilo, ali toliko da me neko ubo nije nikad, sto govori da ti itekako imas nezadovoljstvo u svom zivotu i umesto da ti je forum za~jebancija tebe on upropasti. Ko ti je kriv kad si glupa. To je glupost kad padnes na tudju provokaciju, koju uglavnom sprovode manipulatori, a ne kad otvoris belasvu temu.
 
Meni nikad niko u zivotu nije bio idol, a pogotovo ne na forumu. Dusho draga ti si izgorela,a on te zapalio, mene je svasta u zivotu pogodilo, ali toliko da me neko ubo nije nikad, sto govori da ti itekako imas nezadovoljstvo u svom zivotu i umesto da ti je forum za~jebancija tebe on upropasti. Ko ti je kriv kad si glupa. To je glupost kad padnes na tudju provokaciju, koju uglavnom sprovode manipulatori, a ne kad otvoris belasvu temu.

... ... ...
 
Zene da li bi se naljutile ako bi vas vash drug istorbao na prevaru ili ako bi se naljutile koliko dana bi vam trebalo da mu oprostite?

Na prevaru sam mislio da budete pijane pa popustite pod naletom dignute kite.

Pravi dzentlmen nikada ne koristi damine slabosti! Ali,ako se okanem pravila i uzmem u obzir okolnosti,mislim da se ne bih naljutila. Za "torbanje" je potrebno dvoje,zar ne?
 
Zene da li bi se naljutile ako bi vas vash drug istorbao na prevaru ili ako bi se naljutile koliko dana bi vam trebalo da mu oprostite?

Na prevaru sam mislio da budete pijane pa popustite pod naletom dignute kite.

Dragi Gustave, da li bi se TI naljutio ako bi te tvoj drug istorbao na prevaru ili ako bi se naljutio, koliko dana bi TI trebalo da mu oprostiš?
Na prevaru sam mislila da budeš pijan pa popustiš pod naletom dignute kite.
 
Meni nikad niko u zivotu nije bio idol, a pogotovo ne na forumu. Dusho draga ti si izgorela,a on te zapalio, mene je svasta u zivotu pogodilo, ali toliko da me neko ubo nije nikad, sto govori da ti itekako imas nezadovoljstvo u svom zivotu i umesto da ti je forum za~jebancija tebe on upropasti. Ko ti je kriv kad si glupa. To je glupost kad padnes na tudju provokaciju, koju uglavnom sprovode manipulatori, a ne kad otvoris belasvu temu.

Odoh da pogledam kad ti je rođendan...pa da ti kupim Pravopis!!!
 

Back
Top