F.E.A.R

To sam vise rekao zbog zezanja..silent hill je kralj horora. Nisam, ti ? Jel izasao pekmez kakav valja ? Da znam da stavim download..bio mi je pao sistem pa nisam mnogo igrao ni Obscure, stigao sam kada se izlazi u skolskom dvoristu...jel dugacka ili ?
 
Trenutno prelazim Fear.i Shta tu treba da bude strasno :lol::lol:

Pa nista osim jedne male devojcice duge crne kose ... Videces , ima vremena ...

ma kakav silent hill bre igraj resident evil 4 al na sony-ju ;)

Sto se tice RE 4 - trenutno ga igram i odavno nisam igrao ovako savrsen spoj svega sto volim u jednoj igrici - bolesture , horora i pucacine , + uveli su i da skupljas pare pa tim parama ( pezete su u pitanju ) kupujes oruzje . Mnogo sam se napalio na RE 4 . Bas sam se napalio ... Od srca ga preporucujem svima ...
 
Pa nista osim jedne male devojcice duge crne kose ... Videces , ima vremena ...



Sto se tice RE 4 - trenutno ga igram i odavno nisam igrao ovako savrsen spoj svega sto volim u jednoj igrici - bolesture , horora i pucacine , + uveli su i da skupljas pare pa tim parama ( pezete su u pitanju ) kupujes oruzje . Mnogo sam se napalio na RE 4 . Bas sam se napalio ... Od srca ga preporucujem svima ...

Nisam ga igrao na PC,kazu da uzas,ali je na PS2 zakon!
 
Igrao sam RE sve delove,......ma goli shit....ako se poredi sa FEAR-om.....mada su igre razlicite.....ali adrenalin koji FEAR poseduje je u OGROMNIM dozama....gde posle silne pucachine pocinjesh da paranoishes....
Definitivno najjezivija igra koju sam igrao.........

P.S - Sve horore igram iskljucivo nocu oko 23h pa na dalje...kada se sve smiri...ugasim svetla i opicim igricu.....
 
e tako se igra..jos ako imas 5.1 sistem i zvucnike na sve 4 strane u sobi...too je igranje ;)

naravno da imam ;)

Samo ne mogu bas da ih pojacam iz 2 razloga:
1. Matorci mi spavaju u sobi ispod moje (zivim u kuci koja je jako akusticna)
2. Kada sam malko pojacao....u FEAR EP-dodatku...ima jedna scena u magacinu....kada sam cuo vrisak sledila mi se krv u zilama i prestao sam da igram nakon 2 minuta jer sam se zaista jako preplashio.
Kunem vam se, dlake su mi poskocile na rukama (prvi put da tako nesto iskusim) i sav sam se najezio od straha!
Od tada resio sam da ne pojacavam glasno horore!
A onom koji je zvucnu podlogu producirao......stavio bih lovorov venac na glavu i pozdravio sa AVE CEZAR!
 
hehe..probaj Silent Hill 2 u toj atmosferi ;) Moji su navikli da slusaju vriske notju bas i tog razloga..a i majka obozava horor igrice, tako da barem tu mogu da uzivam :D
 
hehe..probaj Silent Hill 2 u toj atmosferi ;) Moji su navikli da slusaju vriske notju bas i tog razloga..a i majka obozava horor igrice, tako da barem tu mogu da uzivam :D

Jesam ...jezivo jeste...ali nekako FEAR mi strashniji,...jer te malo opusti...pa te uzbudi poucnjavom...pa zatishje i onda te ISPREPADA JAKO.
I valjda zbog toga sto je u prvom licu...pa se nekakko identifikujes sa tom osobom...utones...u Silentu nije taj slucaj...pazim da mi ne strada "ta lutka koju vodim"...kontas li me ?
bas zato sto je 3 lice.......smanjuje mi osecaj straha........
u orvom licu...uletim u krvavu sobu...i nije mi dobro uopste.......vec mi tu radi chuka.....
 

Back
Top