BOJKOT PREDSTOJECIH IZBORA
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: BOJKOT PREDSTOJECIH IZBORA

Početnik
    Učlanjen
    08.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down BOJKOT PREDSTOJECIH IZBORA

Svi smo svedoci bahatosti i nevidjenog kriminala nasih drzavnika i uopste svih rukovodecih kadrova.Jedine promene koje se desavaju su -NA GORE.Narod ne moze nista da promeni. Zadnja vest a sve u stilu nasih vladara, je podela plena tj. najvecih drzavnih firmi, pred ocima celokupne javnosti bez imalo stida i bez ikakve pomisli da se podela plena i narodne imovine obavi bar malo prikriveno.Pitam se da li je ikome jos uopste stalo do ove drzave.Posto narod ne moze nista da ucini osim da ide na glasanje i da glas koji u sustini nista ne znaci jer brod tone kako tone a pozicija i opozicija se ujedinile pa zajednickim snagama unistavaju ono sto je jos preostalo, predlazem BOJKOT IZBORA. Sa BOJKOTom narod nece nista izgubiti. Ne trebamo nasim glasovima davati legitimitet nevidjenoj pljacki, kakva u Evropskoj civilizaciji jos nije vidjena.
    Kada se pojavi neko sa dobrim namerama(Divac)oni pocnu odmah da ga blate po novinama i iskljucuju struju na donatorskoj veceri gde su prisutne poznate i priznate licnosti.Time je dokazano, da niko ko ima dobre namere nema sanse da opstane u zemlji Srbiji na bilo kakvoj poziciji
    Jedino sto nasi lopovi redovno rade su pljacke,afere i zaludjivanje naroda sa kosovom sa kojim mi vec 8 godina nista nemamo.
    Ja sam emigrirao kao i mnogi drugi zbog posledica miloseviceve politike i smatram ge glavnim krivcem za propalu mladost ali je on jos i dobrocinitelj za ove danasnje dahije

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: BOJKOT PREDSTOJECIH IZBORA

glasajte za koaliciju preshevske doline

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Ја сам већ толико пута рекла:

Да, бојкот.

Али, много ефектнији био би - АКТИВНИ бојкот.

Početnik
    Učlanjen
    08.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

epoc-u: pa i da glasamo za tu tvoju koaliciju, verovatno bi imali vise "milosti" od ovih nasih patriota koji nas unesrecishe

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

bojkotovali il' ne radikali ce da pobede...

Primećen član Montezuma (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    43

...meni je bojkot izbora najveci moguci kukavicluk u demokratskom drustvo...
    ...neces da glasas jer su svi lopovi bla bla...nije nego ne smes da preuzmes odgovornost i zaokruzis nesto, pa kad nezto zjb da se osecas delimicno odgovornim...ali ce zato umesto tebe da biraju vlast neki drugi...

...ok, izadji na izbore i napisi im na papiru jbv mtr svma...i to je nesto, a ne da cutis i smrdis...

Iskusan
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

meni nikad nije bilo jasno ako je demokratija vladavina naroda ... zasto ja ne mogu da predlozim mog komsu za predsednika ... nego moram da biram iz nekih stranaka ...

Primećen član Montezuma (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio /I/I@Ī@ Pogledaj poruku
    meni nikad nije bilo jasno ako je demokratija vladavina naroda ... zasto ja ne mogu da predlozim mog komsu za predsednika ... nego moram da biram iz nekih stranaka ...
    ...pa mozes...samo sto treba da skupis mislim 20 000 potpisa...ako imas 20 000 komsija koji gotive tog "predsednika kucnog saveta" slobodno ga kandiduj...

Aktivan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Montezuma Pogledaj poruku
    ...meni je bojkot izbora najveci moguci kukavicluk u demokratskom drustvo...
    ...neces da glasas jer su svi lopovi bla bla...nije nego ne smes da preuzmes odgovornost i zaokruzis nesto, pa kad nezto zjb da se osecas delimicno odgovornim...ali ce zato umesto tebe da biraju vlast neki drugi...

...ok, izadji na izbore i napisi im na papiru jbv mtr svma...i to je nesto, a ne da cutis i smrdis...
    Ali ako bojkotujes,barem ce ti savest biti mirna,sto nisi omogucio lopovima da kradu,da salju decu u rat....

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

..

То је управо то о чему ја говорим. На такав активни бојкот мислим. Изиђи, и на листићу им напиши...

Кад би то урадио довољно велик број људи...

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

Citat Original postavio Norma Kampl Pogledaj poruku
    То је управо то о чему ја говорим. На такав активни бојкот мислим. Изиђи, и на листићу им напиши...

Кад би то урадио довољно велик број људи...
    то би могло, само када би то урадили сви, а то се никада неће десити!

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

Citat Original postavio marko graz Pogledaj poruku
    Svi smo svedoci bahatosti i nevidjenog kriminala nasih drzavnika i uopste svih rukovodecih kadrova.Jedine promene koje se desavaju su -NA GORE.Narod ne moze nista da promeni. Zadnja vest a sve u stilu nasih vladara, je podela plena tj. najvecih drzavnih firmi, pred ocima celokupne javnosti bez imalo stida i bez ikakve pomisli da se podela plena i narodne imovine obavi bar malo prikriveno.Pitam se da li je ikome jos uopste stalo do ove drzave.Posto narod ne moze nista da ucini osim da ide na glasanje i da glas koji u sustini nista ne znaci jer brod tone kako tone a pozicija i opozicija se ujedinile pa zajednickim snagama unistavaju ono sto je jos preostalo, predlazem BOJKOT IZBORA. Sa BOJKOTom narod nece nista izgubiti. Ne trebamo nasim glasovima davati legitimitet nevidjenoj pljacki, kakva u Evropskoj civilizaciji jos nije vidjena.
    Kada se pojavi neko sa dobrim namerama(Divac)oni pocnu odmah da ga blate po novinama i iskljucuju struju na donatorskoj veceri gde su prisutne poznate i priznate licnosti.Time je dokazano, da niko ko ima dobre namere nema sanse da opstane u zemlji Srbiji na bilo kakvoj poziciji
    Jedino sto nasi lopovi redovno rade su pljacke,afere i zaludjivanje naroda sa kosovom sa kojim mi vec 8 godina nista nemamo.
    Ja sam emigrirao kao i mnogi drugi zbog posledica miloseviceve politike i smatram ge glavnim krivcem za propalu mladost ali je on jos i dobrocinitelj za ove danasnje dahije
    Не знам шта су се сви нешто разжестили поводом поделе функција у јавним предузећима, па то се дешава уназад неких пола века, па се нико до сада није сетио да пљује по томе!
    Господо, кандидујте се, добијте потребну количину гласова, формирајте Владу, па ћемо мало да пљујемо по вама што делите директорска места и Управне одборе

Početnik
    Učlanjen
    08.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

KoscheiBesmertnii...ja sam poceo ovu temu iz dobrih namera.Nasa srpska navika i osobina je da se svaka iole dobra ideja jos u startu zatre.Kazes:"Господо, кандидујте се, добијте потребну количину гласова, формирајте Владу, па ћемо мало да пљујемо по вама што делите директорска места и Управне одборе". Dragi gospodine, tebi bi trebalo biti jasno da NIKO ko ne pripada vladajucoj oligarhiji nema sansu i ti si poceo diskusiju o tome. Osim toga kada bi nekim slucajem neko drugi i dosao na neku funkciju brzo bi ga unistili, sto je svima nama jasno. A to za. "па то се дешава уназад неких пола века, па се нико до сада није сетио да пљује по томе"...pa tebi je ocigledno lepo ovako kako je jeli, ali dragi gospodine narodu nije. Zato bih molio zlonamerne a i politicki neobrazovane- posto ovo nije tema za obrazovanje takvih,da zaobidju temu. Unapred hvala. BOJKOT

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

vrlo dobro, 4+, svidja mi se

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

ja prosle bojkotovo, glasao za spo

Početnik
    Učlanjen
    08.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

e pa braco srbi, niste me ni malo iznenadili. vec ste poceli sa vasim nesuvislim komentarima.zivite vi i dalje onako kako ste zasluzili, samo se nemojte onda zaliti. iskreno govoreci meni je to odavno jasno, samo ne znam zasto ja vise vodim brigu o problemima koji se vise vas ticu.meni nije lose u austriji, a ako je i vama u srbiji dobro- ODLICNO. onda je tema izgubila smisao i ja vam zelim da i dalje budete srecni i zadovoljni u nebeskoj zemlji srbiji

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio marko graz Pogledaj poruku
    e pa braco srbi, niste me ni malo iznenadili. vec ste poceli sa vasim nesuvislim komentarima.zivite vi i dalje onako kako ste zasluzili, samo se nemojte onda zaliti. iskreno govoreci meni je to odavno jasno, samo ne znam zasto ja vise vodim brigu o problemima koji se vise vas ticu.meni nije lose u austriji, a ako je i vama u srbiji dobro- ODLICNO. onda je tema izgubila smisao i ja vam zelim da i dalje budete srecni i zadovoljni u nebeskoj zemlji srbiji
    da,bojkot svih izbora,kada vidim u posti poziv,bacicu ga...
    slazem se sa tobom,nadam se da nisi od one becke raje sto ceka petak i subotu kada dolaze nase grand folk zvezde i da ides po beckim ili salcburgskim folkotekama..ovde ti je najvaznije,pink,48 sati svadba i slicne emisije,bleje ljudi ko ovce u tv..otisao bih i ja,nego imam neke nezvrsene poslove u srbiji i crnoj gori a posle...free as the bird...
    a sto se tice nesuvislih komentara,pa kako se postavi neka tema,krene rasprava konstruktivno ali se nadje dokonih koji nemaju sta i ne znaju sta da napisu i tako ode cela tema u offtopic...hm,tek sad vidim,marko ti si u grazu,uzivaj i zivi zivot u normalnoj zemlji
    Poslednji put ažurirao/la SargeBG : 10.10.2007. u 12:29

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2275

Nije mi jasno cemu bi apsolutni bojkot posluzio? Ionako nam uzimaju pare da bi stampali listice, a glasacki odbori dobiju iste pare brojali 51 ili 100% listica
    Podrzavam samo ideju da se izadje na izbore pa da se stavi X preko celog papira. Ujedno se onemogucava da se dodaju glasovi - gledali smo taj film previse puta.
    I uostalom... sto nekome dopustiti da njegov glas ima uticaja kao 2-3-4 ???
    Ili svaki put zaokruzis drugog... nesto ce da da rezultata.

Aktivan član dejina811 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

ma treba da uvedemo grcki sistem, svi ima da glasaju, ko ne glasa krsi zakon... a ne kao kod nas, koga god pitas niko nije glasao a izlazi 55-60% stanovnistva, svi smo lazu!

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Citat Original postavio dejina811 Pogledaj poruku
    ma treba da uvedemo grcki sistem, svi ima da glasaju, ko ne glasa krsi zakon... a ne kao kod nas, koga god pitas niko nije glasao a izlazi 55-60% stanovnistva, svi smo lazu!
    mnogo pametno, bas mi treba da mi zakonom propisu da aminujem njihovo zavlacenje ruke u moj dzep?!?!

Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Platin Pogledaj poruku
    Nije mi jasno cemu bi apsolutni bojkot posluzio? Ionako nam uzimaju pare da bi stampali listice, a glasacki odbori dobiju iste pare brojali 51 ili 100% listica
    Podrzavam samo ideju da se izadje na izbore pa da se stavi X preko celog papira. Ujedno se onemogucava da se dodaju glasovi - gledali smo taj film previse puta.
    I uostalom... sto nekome dopustiti da njegov glas ima uticaja kao 2-3-4 ???
    Ili svaki put zaokruzis drugog... nesto ce da da rezultata.
    u stvari moze i to,odem tamo i nacrtam im,ono nesto....

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

A da se nekako proklamuje sta da ima se "nacrta"?

Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio dmauka Pogledaj poruku
    A da se nekako proklamuje sta da ima se "nacrta"?
    moze,nije problem,nacrta im se penis sa testisima

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Šta dobijamo bojkotom?
    Mislim, istina je da su se ama baš svi pokazali ko su, kakvi su i koliko zaista vrede. A vrede toliko da niko od njih nije zaslužio glas.
    Ali, šta dobijemo ako izbori ne uspeju? Nove izbore? Oni će se "opametiti"? Prestaće da kradu?

Zaista, ima li alternative?
    Hajdemo u planine...

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Citat Original postavio SargeBG Pogledaj poruku
    moze,nije problem,nacrta im se penis sa testisima
    nije meni zelja da ih cinim srecnim nego da ih malko iznerviram

Slične teme

1. Bojkot izbora na Kosovu kao alibi za podelu?
    Autor epoc u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16.09.2007., 18:01
  2. BOJKOT
    Autor gost 174064 u forumu Beograd
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 14.06.2006., 18:10
  3. BOJKOT
    Autor lider u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.04.2006., 21:03

Pravila za slanje poruka