Na pregled pre sex-a ili ne?

ZbunjenaZ

Zainteresovan član
Poruka
419
SPB seksualno prenosne bolesti prosto skakucu svuda oko nas,kada se uhvatite za sipku u troli pozdravili ste se sa milionima malih ocima nevidljivih stvorenja,ali to sada nije tema.Nego da li se pregledate i vi i partner pre stupanje u seksualne odnose.

P.S. ipak ponesite u flasicu sa raasprskivacem alkohol i poprskajte oko sebe u prevozu,a ako neko mnogo smrdi prospite mu kao slucajno po glavi i izaci ce.

Bila ja jednom u bolnici u posetu jednom sto se operisao,auuuuuuuu,ala smrde ljudi.To sa kravama spava i ne kupa se nikada.
 
ja sam od svog dechka trazhila da ide sa mnom kod ginekologa josh pre nego shto smo postali intimni(imala sam neke probleme sa mecom) i dok je blejao u chekaonici(prepunoj flajera o polnim bolestima) i on je pocheo o njima da razmishlja (reci cemo da je "sluchajno" drugarica tih dana bila zauzeta a ja jadna ne smem sama da idem kod ginekologa,a termin vec zakazan....) i tako kada amo se vracali ja spomenem kako je strashno kada neki par spopadne paranoja o tim stvarima i kako je losh 3p da ne mozhe da "zgreshi" (bez kondoma) ... i bla, bla... i tako smo otishli da se testiramo...
njemu je stvarno bila frka...ali mnooogo je dobar osecaj kad znash da je osoba koju volish zdrava i kada u nekim trenutcima(kao shto je "pucanje" i sl.) ne morash josh i o boleshtini da razmishljash....

ja da se pitam svi bi smo trebali da imamo okacheno oko vrata od koje infekcije bolujemo... (zhalosno ali istinito)
 
Cek da ti pojasnim.
Zbunjena sve zna.
On bude sa nekom jako kiselom i pruza joj oral,pa tako jedno mesec dana .... i ne lezi vraze pocnu zubi da se kvare i opadaju neki gnojevi..... a on uzme orbit i koa super ,a ti kasno svatis da se jednom kada mu ponestane zvaka ti ljubis sa smrdljivim zubima.I da taj cudan ukus koji te je pratio nocima nije sexualno pozivni nektar vec gnajava kesica.
 
ja sam od svog dechka trazhila da ide sa mnom kod ginekologa josh pre nego shto smo postali intimni(imala sam neke probleme sa mecom) i dok je blejao u chekaonici(prepunoj flajera o polnim bolestima) i on je pocheo o njima da razmishlja (reci cemo da je "sluchajno" drugarica tih dana bila zauzeta a ja jadna ne smem sama da idem kod ginekologa,a termin vec zakazan....) i tako kada amo se vracali ja spomenem kako je strashno kada neki par spopadne paranoja o tim stvarima i kako je losh 3p da ne mozhe da "zgreshi" (bez kondoma) ... i bla, bla... i tako smo otishli da se testiramo...
njemu je stvarno bila frka...ali mnooogo je dobar osecaj kad znash da je osoba koju volish zdrava i kada u nekim trenutcima(kao shto je "pucanje" i sl.) ne morash josh i o boleshtini da razmishljash....

ja da se pitam svi bi smo trebali da imamo okacheno oko vrata od koje infekcije bolujemo... (zhalosno ali istinito)

E OVO je pametna girl.
 

Back
Top