Štampanje odredjene strane

pmiroljub

Početnik
Poruka
48
Imam štampač Lexmark Z 1320. Prilikom štampanja ne mogu da odštampam odredjenu stranu ( npr.samo treću stranu) iz dokumenta koji ima više strana, već počinju sve strane redom da se štampaju. Da li mogu nekako da podesim štampanje samo odredjene strane? Koristim WIN XP SP2 i Word 2000!
pozz
 
Kad otvoris opcije za printanje/stampanje imas opciju Page Range, po defaultu je podeseno na all a da bi stampao samo odredjenu stranu potrebno je da oznacis polje pages i da ukucas broj strane koju zelis da stampas i naravno da stavis broj stranica koliko hoces da ti printa/stampa i potvrdis to sa OK..
 
GZ:
Kad otvoris opcije za printanje/stampanje imas opciju Page Range, po defaultu je podeseno na all a da bi stampao samo odredjenu stranu potrebno je da oznacis polje pages i da ukucas broj strane koju zelis da stampas i naravno da stavis broj stranica koliko hoces da ti printa/stampa i potvrdis to sa OK..

nigde ne mogu da nadjem opciju Page Range tako da ne mogu da izvršim nikakva podešavanja. u wordu imam samo opcije print preview i print...
 

Prilozi

  • print.jpg
    print.jpg
    7,8 KB · Pregleda: 11
Joj coveche tu si od 2005 a neznash da ishtampash odredjenu stranu ?? :lol:
Idesh na File--->Print pa ti se otvori ovakav prozor ( pogledaj dole ) i tu gde sam zaokruzio crvenom bojom treba da upishesh od koje do koje strane zelish da otshtampash.... Npr ako zelish 38 i 39 stranu dokumenta u prvo polje upishesh 38 a u drugo 39 i treba da izgleda ovako: Pages From - 38 to 39
 
Idesh na File--->Print pa ti se otvori ovakav prozor ( pogledaj dole ) i tu gde sam zaokruzio crvenom bojom treba da upishesh od koje do koje strane zelish da otshtampash.... Npr ako zelish 38 i 39 stranu dokumenta u prvo polje upishesh 38 a u drugo 39 i treba da izgleda ovako: Pages From - 38 to 39

izvinjavam se, bio sam odsutan par dana.
hvala svima na pomoći i izgubljenom vremenu!
pozdrav
 

Prilozi

  • print.jpg
    print.jpg
    34,2 KB · Pregleda: 25
Joj coveche tu si od 2005 a neznash da ishtampash odredjenu stranu ?? :lol:
Idesh na File--->Print pa ti se otvori ovakav prozor ( pogledaj dole ) i tu gde sam zaokruzio crvenom bojom treba da upishesh od koje do koje strane zelish da otshtampash.... Npr ako zelish 38 i 39 stranu dokumenta u prvo polje upishesh 38 a u drugo 39 i treba da izgleda ovako: Pages From - 38 to 39

jel su ovo neke tabele za FRP?
:)
 

Back
Top