Lorist je bio a na Loristu?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Lorist je bio a na Loristu?

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Lorist je bio a na Loristu?

Kakvi su vam utisci sa ovogodisnjeg sajma lova i ribolova.
    Meni se bas i nije svidelo svake godine sve manji i losiji.
    A lovacki savez Vojvodine smesten u neki prolaz,nimalo mi se to nesvidja.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Re: Lorist je bio a na Loristu?

Ja idem u subotu!
    jedva cekam...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

E baš je užas, bio sam danas i totalno sam razočaran. Čak su neke stvari skuplje nego u Beogradu u prodavnici kod tih istih, npr.: AIGLE sprej za impregnaciju i zaštitu gumenih čizmi je na sajmu 625din a u prodavnici 465din,totalno ista gramaža i proizvodjač; pa municija za po dinar skuplja nego u radnji...(valjda ih deru za zakup štandova). Ulaz 270 din.STRAŠNO (valjda zbog onih pokretnih vrata-skupo je održavanje).Ne verujem da će me skoro videti sajam u NS, a ni ja njega!

Zainteresovan član kamper2 (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Cekajte, nije valjda toliko lose! Mesec dana se grupa dogovara i pravi planove a kazete da je slabo i jos skuplje. Valjda ce biti lepa izlozba pasa

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Neke stvari koje sam tražio u BGD. su skuplje na sajmu.A ima i jeftinije, ali mislim da su to stvari koje im inače idu slabije u radnji. Npr: neka municija je za 1 din skuplja nego u BGD, nije ništa alarmantno, ali kad ti platiš ulaz, put, putarine,parking( na koji sam se jedva parkirao jer je uzan i koji košta 200 din!), klopa...J.b.g kad se sve to sabere daš 50e, a nevidiš ništa bolje ili jeftinije stvari nego u nekoj radnji. Bio sam mnogo zadovoljniji na sajmu u BGD, tu je bilo dosta jeftinijih stvari, a i bliže mi je. Uglavnom nisam zadovoljan, ili nisam doživeo ono što sam očekivao. Nemam nameru da nekog odgovaram, ja bih išao ako mi se ide pa makar i sve bilo najgore, nego mislim da sam samo realan.
    Sto se tiče izložbe pasa, neznam, ali je uvek bila OK (tako sam čuo-nisam bio).

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Na sajam idem svake godine u Novi Sad i Beograd.Posetio sam i Niski sajam lova ali svake godine sve losiji sajmovi verovatno zbog cene izlozbenog prostora i, i sta covek da proda da plati zakupninu od 100000-150000 dinara i da nesto i zaradi.
    Mada izlozbu pasa ko moze trebalo bi da poseti.A ja licno idem na otvaranje i na izlozbu pasa,blizu sam a i nekosta me vise od 1000 dinara oba dana.
    Dobar pogled.

Obećava
    Učlanjen
    14.05.2007.
    Reputaciona moć
    39

Uzas, pa to je strasno,koje cifre.

Covece pa tamp je sve preskupo.
    Izbor je losiji nego u prodavnici,deru te na svakom koraku.
    Novi Sad je uvek bio poznat po dobrom izboru i solidnim cenama,,ali sad se sve promenilo.

Sajam je definitivno propao.
    Nece me vise videti nikada.

Sto se mene tice tu zgradu slobodno mogu da sruse, ja u nju vise necu uci nikada.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •