KAKO DA PRIZNAM MOJIMA DA PONOVO PUŠIM...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TINA 92

Zainteresovan član
Poruka
115
VEĆ SAM JEDNOM UHVAĆENA U LAŽI KAKO NE PUŠIM I KAKO SE DRUŽIM SA NORMALNIM DRUŠTVOM...MA DA TO JE PRIČA IZ OSNOVNE...ALI OD KADA SAM KRENULA U SREDNJU MOJE OKRUŽENJE SE TOTALNO PROMENILO,TJ.POSTALO JE JOŠ GORE. TAČNO JE DA SAM PRESTALA DA PUŠIM,BAR TAJ PERIOD DOK SAM BILA POD KAZNAMA...MOŽDA I NIJE NORMALNO DA "DETE" MOJIH GODINA TO RADI,ALI TAKO JE. NOVO DRUŠTVO I NOVA ŠKOLA ME JE POVUKLA DA SE VRATIM NA STARO...NARAVNO CIGARE. RADO BIH OVAJ PUT TO PRIZNALA MOJIMA,ALI NE ZNAM KAKO...ŽELIM TO,ALI NE MOGU DA PREDVIDIM NJIHOVU REAKCIJU...KAZNA...KAKO DA ZNAM ŠTA ME ČEKA. NA ŽELIM DA MUČIM I ZAVRĆEM NJIH,A NI SEBE!!!! HEEEEEELLLLLLLLLLLLP MEEEEEEEE!!!:?::?::confused:
 
Tako se desava vecini drugarica iz mog sadasnjeg odelenja....ako to volis,onda ne mozes da prestanes,znaci ne mozes jer ce uvek biti tu to drustvo zbog kojeg neces moci da prestanes......Pa ti si moje godiste,znaci ,15 godina,jos uvek ne treba da im priznas,sta ti vredi....da bi te kaznjavali i dalje???Nemoj,Malo kasnije,kad ne budu mogli da ti brane onda im reci..........
 
evo i ja duvanim vec neko vreme,mada sam pasivan pusac.nekoliko puta sam pokusao da saznam njihovu reakciju tako sto sam im priznao da pusim(naravno zadnjih sat vremena je proslo u sali)i onda cekao njihove reakcije.e kada su postali ozbiljni,ja sam im rekao da je to bila sala,bla bla bla,truc truc....evo ti jedan savet kako da saznas njihove reacije
 
PA MENE BI ZGAZILI AKO BIH SE NAŠALILA NA TAJ RAČUN...PA JOŠ UVEK MI PREBACUJU ZBOG PRVOG PUTA...HOĆE DA MI IZVEDU ČUNAK IZ SOBE...JA IM DOĐEM NEŠTO KAO KOTLARNICA...E,SANJA KAKO ĆU VEČNO DA SE KRIJEM I DA PAZIM...PA NA KRAJU ĆE MI DOSADITI...A U ŠKOLI ALAPAČA,TRAČARA KOLIKO HOĆEŠ...JOJ,PA IZGLEDA DA JE NAJBOLJE DA PRESTANEM...PONOVO!!!
 
E TO STVARNO NE ZNAM...MENE SU PRVI PUT PROVALILI,TJ.NEKOGA JE TOLIKO ZANIMAO MOJ ŽIVOT DA JE JEDNOSTAVNO REKAO MOJIMA ŠTA RADIM,SA KIM SE DRUŽIM I KUDA SE KREĆEM...JEDNOSTAVNO SU SVE SAZNALI. A I NISAM TOLIKO NAVUČENA PA DA NE MOGU DA PRESTANEM...MISLIM DA JE TO STVAR MOG OKRUŽENJA...AL NE DA MI SE...JA SAM JEDAN VELIKI BAKSUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top