veza na daljinu

Moze da uspe na izvesno vreme,ali potrebno je da je obadvoma stalo da ta veza opstane.Daljina je dobra sto idealizujes tu osobu,ne moze te razocaravati i nervirati kao onaj koji ti je blizu...Al kad otvoris oci(ako je on kreten kao sto sam ja dozivela)e onda nastupa problem...:cry:
 
bas tako.... nekada stvarno kasno saznas da je kreten.... :(

ali ako za nekoga znas da nije kreten... da je dobra osoba i da se vidi da mu je stalo do tebe.. ali jbg. ne zivite u istom gradu i to vam je jedina prepreka....
 
Ja sam u vezi na daljinu vec 2 god. relacija srbija-cg i opstajemo.Ali u pocetku je bilo mnogo tesko,potrebno je mnogo poverenja,ljubavi,razumevanja,ali da budemo iskreni i para.Mnogo sam srecna kad ga vidim,ali zato i mnogo tuzna kad ga nije pored mene,ali stvarno zelim samo sa njim da budem,tako da cu uciniti sve za ljubav! Nikad necu odustati od njega!
 
Te weze na daljinu, druga drzhawa wamo tamo... hmm.. kao sho reche Limunovo_Drvo, ma jbsh to kad se widite jednom u 100godina..
Drugo je kad zhiwite u razlichitim mestima/gradowima i kad wam treba pola sata-sat da stignete do swoje jubawi :)
 
upravo preboljevam istu ,trajala je 9 meseci i bila je mnogo lepa a sad je na moju zalost prekinuta od strane drugog ,potrebno je mnogo poverenja,strpljenja,ljubavi i zelje da se odrzi i moze da uspe , samo volja i ovo sto sam nabrojla mora de je ogromna,verujem da imaju vise sanse da uspeju od obicnih jer nema mesta za svedje kad se vidite i svako vidjenje se pamti u onom delu mozga koji nikada ne zaboravlja kad pukne mozda moze da se obnovi nenadano i da se naprave velike stvari ......
 
hmmm da i ja kazem koju.. (((:
imala 3 veze na daljinu.
sve tri su bile dobre,i nije bilo nikavih problema,osim te udaljenosti..
kao shto su svi dosad rekli,ponekad je potrebno da ga/je imash pored sebe,a to nije mogucje..
zna biti zeznuto ponekad. :?
ali u momentu kad ga/je vidish,svaka briga prestane..(:
rastanke ne bih spominjala,jer svaki od njih boli na svoj nachin. (:
idesh i znash da se necjete dugo (shtagod to dugo znachilo) vidjeti... (:

kao shto rekoh u prvom postu,sve treba probati. (:
 
sve se moze kad se hoce.... meni nije problem (jos uvjek) nadam se i da nece biti... samo povjerenje,povjerenje,povjerenje,zelja da uspije,povjerenje,povjerenje,povjerenje,ljubav,povjerenje,ljubav,ljubav,ljubav.... i tako.... meni je ok,tamo sam svakih mjesec,mjesec i po dana....
 

Back
Top