Gran Tourismo-mini forum

  • Začetnik teme Danny Zanardi
  • Datum pokretanja
D

Danny Zanardi

Gost
Need for speed,Toca race driver,Midnight club 2,ma sve ces naci na forumu ali ni reci o najboljoj simulaciji voznje Gran Tourismu.U prici sa ljudima vidim da su manje vise svi igrali(i voleli)ovu igru pa hajde da razmenimo misljenja(pohvale i zamerke),mozda nesto i ispadne od ovoga u svakom slucaju ne moze da skodi.Uz napomenu da sam imao sva zlata na ispitima za kategorije(primer A international i sl),reci cu da su moji favoriti bili na GT2-Mitsubishi FTO LM Edition,a na GT3-Honda S 2000 LM Edition a od staza na GT2 izdvajam Apriccot Hill(prava staza za trku u dvoje-nema nijednog mesta gde mozes da udaris u zid i nastavis kao da niceg nije bilo-cista voznja) a na GT3 ona test staza(zaboravih joj ime)ali polaze se ispit sa Porsche Carrera ceo krug.Prodao sam PS2(trebala mi lova) ali razmisljam se da ga opet kupim-jedan je Gran Tourismo !! Javite se kolege drajveri !!
 
E igra je super steta sto se nevozi ovde negde u vise to jest sa vise igraca. Pa bi bilo ludo videti kako to izgleda. Inace sto se mene tice nemoze joj prici ni jedna simulacija voznje. Jedva cekam da se pojavi na pc-u[/b]- Ludi Fadjo[/b]
 
Dragi momci,ja igram Grand Tourismo 2 na PC-ju i mogu vam reci da je jos uvek strava!!!
Sve sto vam treba je simulator za PSX(PS1) i radi sa SVIM igrama.
Jedino je podesavanje simulatora mali problem ali samo procitas README i uzivas.
Nisam probao GT3 ali ZNAM da je GT2 UBEDLJIVO najbolja simulacija voznje.Jos ako stavis Realistic Tyres...

POZ SVIM FANOVIMA

P.S. Dajte neki Tips&Tricks...
 
Preko emulatora radi samo cd2 (arkadni mod) i ne mozes da otvoris staze i kola. Grafika je malo "talasasta" sto ume da nervira. Ako neko ima snimljenu poziciju (preko emulatora) sa otvorenim stazama i kolima neka ostavi poruku.

Poz
 
danijel83:
Preko emulatora radi samo cd2 (arkadni mod) i ne mozes da otvoris staze i kola. Grafika je malo "talasasta" sto ume da nervira. Ako neko ima snimljenu poziciju (preko emulatora) sa otvorenim stazama i kolima neka ostavi poruku.

Poz



Pazi da nije tako!Sve staze i automobili su pristupačni!
Kod mene radi SVE pa čak i Sony-jev logo na početku(kao kad upališ Sony i čekaš da ubaciš CD).
Čak i screen za memorijske kartice je isti!
A da ne pričam o igrici.Možda ti je slaba grafička... :twisted:
 
overkill:
danijel83:
Preko emulatora radi samo cd2 (arkadni mod) i ne mozes da otvoris staze i kola. Grafika je malo "talasasta" sto ume da nervira. Ako neko ima snimljenu poziciju (preko emulatora) sa otvorenim stazama i kolima neka ostavi poruku.

Poz



Pazi da nije tako!Sve staze i automobili su pristupačni!
Kod mene radi SVE pa čak i Sony-jev logo na početku(kao kad upališ Sony i čekaš da ubaciš CD).
Čak i screen za memorijske kartice je isti!
A da ne pričam o igrici.Možda ti je slaba grafička... :twisted:


A mozda ti i kaze kako!!! :twisted: :twisted:
Poz B@k$uZ
 
Inace Overkill Vam nije rekao ko je osposobio
emulator?
Da to je osposobljeno posle pola sata maltretiranja
inace se trebalo procitati jedno pedeset strana
sa uputstvom za upotrebu!!!
Usput radi perfektno igram cak i FF8 :twisted: :twisted:
 

Back
Top