just friends?

tamarita

Početnik
Poruka
21
mnogo mi se svidja jedan decko ali samo smo prijatelji i to mnogo dobri. kako da mu stavim do znanja sve?????? nisam nimalo stidljiva ali ne smem ni da ga startujem tek tako! sta da radim? kako da me primeti? HELP:?:
 
I JA SE NALAZIM U SLIČNOJ SITUACIJI,ALI DA STVAR BUDE GORA I MOJOJ NAJBOLJOJ DRUGARICI SE SVIĐA ISTI DEČKO...MISLIM DA TU POMOĆI NEMA...JEDINO DA SA NJIM BUDEŠ JOŠ BLIŽA NEGO SADA...SIGURNO NI ON NIJE RAVNODUŠAN. IZ SVAKOG PRIJATELJSTVA SE RAĐA LJUBAV,BAR SAM TAKO ČULA. E DA,PA AKO STE DOBRI DRUGOVI SLOBODNO MU RECI,MA RAZUMEĆE...
 
Ako mu se svidjas, smuvacete se, u suprotnom ne, sta ce ti ta silna razmisljanja... samo opushteno - u svakom slucaju, bolje je nego da krijes to... moj moto je da uvek treba ziveti 100% u skladu sa svojim osecanjima...
 
Samo opusteno...poricajte na tu temu...ja sam bila u slicnoj situaciji,a sad ne pricamo,zahvaljujuci mojim navodnim "drugaricama"...nemoj da ti niko pomaze da ne prodjes ko ja...samo napred...javi sta je bilo...:) :) :)
 
Hehe ma pokushaj nesh bwe ;) Opusti se i reci mu shta osecash...Ako ste dobri drugowi,razumece ;)
Ali predhodno proweri da li ima dewojku ili je bacio oko na neku drugu,tako cesh poshtedeti sebe razocharenja...Bolje da odustanesh na wreme.
I ako se na kraju smuwate :wink: pazite da ne izgubite prijateljstwo koje ste imali i da se to pretwori u neku obichnu wezu!
 
Ja sam 2 godine bila ludo zaljubljena u svog naj-ortaka... Stvarno, druzimo se od drugog osnovne i ja sam se zaljubila u njega... Svi tvrde da je i on u mene, i tako je izgledalo, ali verovatno iz straha niko nije pokusao nista... A onda sam samo jednog danashvatila da mi se on bas i ne svidja toliko i da je mnogo bolje da ostanemo ortaci...
 

Back
Top