Čeda i Čanak pukli u skupštini:)
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Čeda i Čanak pukli u skupštini:)

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Podrazumevano Čeda i Čanak pukli u skupštini:)

Ekia Novosti, 8. oktobar 2007

SKUPŠTINA Srbije bila je u ponedeljak mesto žestokog političkog "obračuna" poslanika o tome ima li u Srbiji fašizma ili ne. Nimalo neočekivano, pokrenuta je burna rasprava koja je, posle tri sata svađe i pokušaja da se strasti smire, rezultirala prekidom sednice.
    Kao u ringu, na jednoj strani bili su poslanici LSV i LDP, a na drugoj vladajuće stranke, izuzev G 17 plus (čiji parlamentarci nisu izlazili za govornicu), socijalisti i radikali. Lanac reakcija, od kojih je svaka bila žešća od prethodne, pokrenuo je poslanik LDP Slobodan Maraš. Pitao je dvojicu ministara: Šutanovca - otkud nacionalni stroj u Domu vojske i Jočića - zašto je policija pustila da oni priđu ogradi i izazovu sukob. Predsednik "ligaša" Nenad Čanak je dodao:
    - Krv je pala na ulicama Novog Sada u kapima. Hoćemo li čekati da padne u potocima pa da reagujemo.
    Za repliku se javio ceo poslanički klub DSS-NS.
    - Svima je poznato da ste vi pozvali ljude da uzmu motke i kamenje u ruke i da se obračunaju sa onima koje su targetirali kao društveno zlo - rekao je Miloš Aligrudić, šef ovog poslaničkog kluba. - Način na koji je policija reagovala je bio na mestu, srpečen je sukob većih razmera. Na isti način se obračunava sa takvim ljudima svuda u svetu. Maraševa tvrdnja da iza nacionalnog stroja stoji DSS i premijer ove države, koji je na čelu te stranke, je argument po prinicpu "drž’ te lopova". To etiketiranje je upravo metodologija kojom se služio Adolf Hitler.
    Branislav Nedimović (DSS) izneo je utisak s kojim će se kasnije složiti i poslanici SRS i SPS: "Ne može niko jednu marginalnu grupu da pretvara u to da u Srbiji trenutno vlada fašizam. Jasno je da to neko želi da učini zarad jeftinih političkih poena i da bi oslabio Srbiju u trenutku kad se ona bori za ono što je njeno, kada se bori za Kosovo i Metohiju".
    Šef poslaničkog kluba DS Nada Kolundžija pokušala je da objasni poslanicima LDP i LSV da je "Dom vojske u kom su bili pripadnici nacionalnog stroja ugostiteljski, a ne vojni objekat".
    I šef socijalista Ivica Dačić apelovao je na poslanike da prestanu da, ovakvim prepucavanjem, nanose štetu sopstvenoj državi, a zamenik predsednika SRS Tomislav Nikolić imao je konkretan predlog - da se sroči tekst deklaracije kojom bi Skupština Srbije poslala jasnu poruku - da u ovoj državi nema fašizma.
    - Nenad Čanak i Čedomir Jovanović imaju težak zadatak da optuže Srbiju za fašizam - rekao je Nikolić.- Vas 20 misli jedno, a nas 230 misli drugo. U Srbiji nema fašista.
    R.O.

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Podrazumevano Re: Čeda i Čanak pukli u skupštini:)

Slažem se sa Nikolićevim predlogom po prvi put u životu.

Iskusan Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio DeteSunca Pogledaj poruku
    Slažem se sa Nikolićevim predlogom po prvi put u životu.
    Paaa, jeste...I ja.

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Zamisli šta mi je...

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Nikolicev predlog je da izvinete zesca budalastina mislim "skupstina se doneti rezoluciju da u Srbiji nema fasizma " i to ce automatski znaciti da ga stvarno nema i sve ce biti lepo ,onda tako mozemo u skupstini da donesemo i rezoluciju da u srbiji nema ni narkomana ,ni pedofila ,ni lopova ,ni manijaka i svi lepo glasaju za tu rezoluciju i odjednom ce u celoj drzavi procvetati cvece jer ce vecinom glasova biti oslobodjena i ociscena od tih devijantih pojava.

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio svetolik trpkovic Pogledaj poruku
    Nikolicev predlog je da izvinete zesca budalastina mislim "skupstina se doneti rezoluciju da u Srbiji nema fasizma " i to ce automatski znaciti da ga stvarno nema i sve ce biti lepo ,onda tako mozemo u skupstini da donesemo i rezoluciju da u srbiji nema ni narkomana ,ni pedofila ,ni lopova ,ni manijaka i svi lepo glasaju za tu rezoluciju i odjednom ce u celoj drzavi procvetati cvece jer ce vecinom glasova biti oslobodjena i ociscena od tih devijantih pojava.
    Budalasto možda jeste, ali ako Č&Č kompanija može da preuveličava problem mogu ga ovi i umanjivati. Srbija nema problem sa nacizmom. Nacionalni stroj je smešan i za ovo se ne bi čulo da su se sukobila društva obožavatelja šaha i domina oko toga koja je igra zanimljivija, ali pošto su to neonacisti i anarhisti onda je problem. Bezveze...

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

U Srbiji ima nacista kao i u svakoj zemlji sveta.Ali to je bezznachajna brojka.Budala svuda ima.Bedan je nachin na koji Cheda to zeli da preuvelicha da bi se izdigao i to mora da se sankcionishe jer na taj nachin ugrozava kredibilitet drzave.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Те девијантне појаве нам је донео Запад.Уместо да млатимо шљивку и гибаницу,клинци нам дувају вутру по хаусторима,и убијају по улицама за један шприц.

Aktivan član uhip (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Re: Čeda i Čanak pukli u skupštini:)

[FONT="Century Gothic"]Sve ove batice bi ja poslao na kosovo pa nek se šibaju sa šiptarskim teroristima.[/FONT]
    Poslednji put ažurirao/la uhip : 15.02.2008. u 20:18

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Budalasto možda jeste, ali ako Č&Č kompanija može da preuveličava problem mogu ga ovi i umanjivati. Srbija nema problem sa nacizmom. Nacionalni stroj je smešan i za ovo se ne bi čulo da su se sukobila društva obožavatelja šaha i domina oko toga koja je igra zanimljivija, ali pošto su to neonacisti i anarhisti onda je problem. Bezveze...
    pa ne kazem ja da su nacisti toliko bitni niti mislim da su oni najveci problem Srbije ali je glupo praviti se blesav i pricati da oni u stvari ni ne postoje,mislim neka onda objasne onim ljudima cija imena svakodnevno objavljuju na svojim sajtovima sa sve adresama na cuvenim"spiskovima jevreja ili izdajnika u Srbiji "'sto nije nimalo prijatno ,da oni u stvari ni ne postoje .

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

A koliko je tek budalasta priča bila oko emisije "48 sati svadba" Opet, poteklo od LDP-a, a onda se uskopizdile i ostale iz odbora za ravnopravnost polova (što da budu manje žene od LDP-ovki?) i napravi se od muve slon...

Isto je i sa ovim nacistima i "partizanima"... Srela krpa zakrpu.

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Те девијантне појаве нам је донео Запад.Уместо да млатимо шљивку и гибаницу,клинци нам дувају вутру по хаусторима,и убијају по улицама за један шприц.
    pre rata u kraljevini SHS i ranije kraljevini Srbiji je za svake izbore oko 10-20 ljudi gubilo zivot u unutarstranackim "raspravama " ,pogotovo po unutrasnjosti, a tada su ljudi samo imali samo gibanicu i rajku bez droge i "zlih americkih filmova" ,a da ne govorim sto nam je omiljeni nacin smene vlasti bio metkom i sekirom tako da se mani tih prica .

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

pa ne kazem ja da su nacisti toliko bitni niti mislim da su oni najveci problem Srbije ali je glupo praviti se blesav i pricati da oni u stvari ni ne postoje,mislim neka onda objasne onim ljudima cija imena svakodnevno objavljuju na svojim sajtovima sa sve adresama na cuvenim"spiskovima jevreja ili izdajnika u Srbiji "'sto nije nimalo prijatno ,da oni u stvari ni ne postoje .
    Sve to Svetoliče prijatelju stoji, ali Čeda jasno pokušava da uruši kredibilitet države zarad svoje koristi. Više je gorućih problema od ovoga da bi se sada ovaj mali preuveličavao, pogotovu od ovako male stranke.

Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

Slažem se s tobom,,,ali, zar nije glupo praviti antifašistički skup u N.Sadu i TO NAKON ŠTO JE SKUP NEONACISTA ZABRANJEN ?

Pa, da li ti slušaš onog nesretnog Čanka šta sve prosipa po medijima? Jesi li gledao sinoć "Utisak nedelje" ?

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio Архангел Pogledaj poruku
    A koliko je tek budalasta priča bila oko emisije "48 sati svadba" Opet, poteklo od LDP-a, a onda se uskopizdile i ostale iz odbora za ravnopravnost polova (što da budu manje žene od LDP-ovki?) i napravi se od muve slon...

Isto je i sa ovim nacistima i "partizanima"... Srela krpa zakrpu.
    Sjajan primer. Idiotizam

Učlanjen
    24.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: Čeda i Čanak pukli u skupštini:)

''OD SVIH ŠIPTARA NAJDRAŽI SU MI ŠIPTARI IZ pEĆI''

Milovan Ilić minimaks :-D

Učlanjen
    24.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Re: Čeda i Čanak pukli u skupštini:)

На политичкој сцени Србије инсталирани су неки нови клинци. Дошли изнебуха, празних џепова, пуни похлепе, безобзирни. Без знања, без визије, обузети само једном жељом: да успеју. Да буду неко. Отимају, пљачкају, покровитељи су српским тајкунима које рекетирају. Заузели су бусије у парламентарним странкама и отворено нам поручују да ће на власти остати до краја живота, ако им га сиротиња раја не прикрати. :shock:

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio uhip Pogledaj poruku
    На политичкој сцени Србије инсталирани су неки нови клинци. Дошли изнебуха, празних џепова, пуни похлепе, безобзирни. Без знања, без визије, обузети само једном жељом: да успеју. Да буду неко. Отимају, пљачкају, покровитељи су српским тајкунима које рекетирају. Заузели су бусије у парламентарним странкама и отворено нам поручују да ће на власти остати до краја живота, ако им га сиротиња раја не прикрати. :shock:
    Potpuno se slazem, uz izmenu, da nisu samo klinci, nego i matori magarci, iz svih stranaka , bez izuzetka..........

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Citat Original postavio uhip Pogledaj poruku
    [FONT="Century Gothic"]Sve ove batice bi ja poslao na kosovo pa nek se šibaju sa šiptarskim teroristima.[/FONT]
    Mozda grubo zvuci ali je tako .Pricao sam ja da filmovi kod nas treba ipak da imaju neku cenzuru ali dzaba.

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Čeda jasno pokušava da uruši kredibilitet države zarad svoje koristi. Više je gorućih problema od ovoga da bi se sada ovaj mali preuveličavao, pogotovu od ovako male stranke.
    Баш тако. А најодвратније је што се скривају иза, иначе сасвим о. к. ствари.

А кад има отворено откријеш то њихово лицемерство, шта следи, као и обично, већ крајње сморно из њиховог "арсенала" мантри: - "ти си - фашиста".

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

pukla ti mama sinoc...

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Ja nisam gledala Skupstinu, ali mi moji prnese nesto izuzetno vazno, a tice se Canka.
    Aligrudic je, kazu, rekao da je Canak pre tri godine (o tome postoje i stenogrami i video-zapisi) na jednom zasedanju.............(nisu upamtili) uglavnom je bila neka evropska Skupstina, pretpostvaljam, doslovce:
    "SRBIJA JE KLERO-FASHISTICKA drzava"
    Aligrudic je nastavio: Mi iz srpske delegacije smo ostali zateceni i zanemeli, dok ga je predsedavajuca ta i ta...opomenula i oduzela mu rec, rekavsi da to nije primereno mestu na kome govori...
    PItanje: Zasto to nismo znali ranije, dakle, pre tri godine, nego danas kad su se, kako cujem, krvnicki posvadjali i izvredjali?!

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Po gradu se prica, da je Aligrudica ostavio decko pre neki dan, i da je jadan sav ocajan......
    Zato, nije mu zameriti, sto prica gluposti. Poludeo od bola ....

Učlanjen
    24.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Cool Re: Čeda i Čanak pukli u skupštini:)

[FONT="Century Gothic"]Ни Тадић исто није служио војску па је прво био министар одбране па је сада председник наше државе Србије и обијач трафика нам је министар полиције, то је код нас у Србији сасвим нормално постало у последње време, кад су нам највећи душмани и издајници на власти.[/FONT]

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio *BILJA* Pogledaj poruku
    Ja nisam gledala Skupstinu, ali mi moji prnese nesto izuzetno vazno, a tice se Canka.
    Aligrudic je, kazu, rekao da je Canak pre tri godine (o tome postoje i stenogrami i video-zapisi) na jednom zasedanju.............(nisu upamtili) uglavnom je bila neka evropska Skupstina, pretpostvaljam, doslovce:
    "SRBIJA JE KLERO-FASHISTICKA drzava"
    Aligrudic je nastavio: Mi iz srpske delegacije smo ostali zateceni i zanemeli, dok ga je predsedavajuca ta i ta...opomenula i oduzela mu rec, rekavsi da to nije primereno mestu na kome govori...
    PItanje: Zasto to nismo znali ranije, dakle, pre tri godine, nego danas kad su se, kako cujem, krvnicki posvadjali i izvredjali?!
    Сечаш се да си ме једном питала зашто се снимци масакра над Србима пјављују тако касно?
    Ја сам ти одговорио да се користе за разрачунавање.
    Тако и ово.
    Ухапси се криминалац кад неком стане на жуљ. Открију се транскрипти када треба да се неко казни з анепослушност....

Slične teme

1. Čeda ili Čanak?
    Autor delirium tremens u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 31.10.2008., 18:08
  2. Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 09.10.2007., 08:34
  3. NIN: Čeda u Skupštini?
    Autor Eraserhead u forumu Politika
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 04.12.2006., 08:18
  4. Srbijanci sa CG tablama-pukli ste