Demokratska stranka marioneta stranih vlada (USA, Nemačke)

Da li DEMOKRATSKA STRANKA radi u interesu stranih službi i vlada ???

  • DA.

    glasova: 13 37,1%
  • DA i vešto to krije.

    glasova: 4 11,4%
  • NE.

    glasova: 14 40,0%
  • Pokazaće vreme.

    glasova: 4 11,4%

  • Ukupno glasova
    35
  • Anketa je zatvorena .
Ministar policije, negirao je u Odboru za bezbednost Skupštine Srbije da su u akciji "Sablja" učestvovale strane službe i njihovi eksperti. On je, odgovarajući na pitanje Nataše Jovanović, člana Odbora iz SRS, a povodom navoda bivšeg zamenika načelnika RDB-a, Zorana Mijatovića u štampi, kako su akciju predvodili nemački eksperti, a da predvodio je britanski vojni ataše u Beogradu, rekao:
- Tom operaciom nije rukovodio strani faktor, niti je u njoj učestvovao. "Sabljom" sam rukovodio ja, a svi ostali koji su bili uključeni u to, pa i gospodin Mijatović, bili su saradnici.

Mihajlović nije precizno odgovorio na pitanje ko ga je pre ubistva premijera Đinđića sprečavao, kako je sam navodio, da MUP i on lično, krenu u obračun s organizovanim kriminalom, niti na još desetine direktnih pitanja koja su mu postavljali članovi Odbora na sednici, posvećenoj radu MUP-a u protekloj godini. U stvari, ministar nije "mogao" da odgovori na neka ključna pitanja koja su zanimala poslanike. Rekao je i da je istina o ubistvu premijera "pohranjena u nekoj stranoj službi". Najčešća odbrana od "napada" glasila je: policija nije bila nadležna, pitajte BIA, sud, tužilaštvo.., pa se u jednom trenutku čak složio i sa opaskom u vezi akcije Sablja, kako "ministar nije bio sposoban".
 
Ma ne vredi nista ovde tupiti....Vidis da se na pdf Politika preselila citava redakcija Kurira..................;)

E al' pazi. Oni se ponashaju kao raspushtena banda i jedini argumenti su im galama i zamena teza... Velike rechi iz usta malih ljudi... Najcheshce stranachki aktivisti... Zato je bitno da se i mi - NORMALNI drzimo i pokazhemo im da je njihov nivo ispod traktoriste Miloja... ;)
 
E al' pazi. Oni se ponashaju kao raspushtena banda i jedini argumenti su im galama i zamena teza... Velike rechi iz usta malih ljudi... Najcheshce stranachki aktivisti... Zato je bitno da se i mi - NORMALNI drzimo i pokazhemo im da je njihov nivo ispod traktoriste Miloja... ;)

Zaboravio si to da su to vrlo cesto i neobrazovane i bezobrazne budale!
U mojoj opstini vlada neobrazovani radikalski kabadahija,i dosta njih se zali na njega,a kad se povede prica o njegovoj smeni,onda svi pocnu-"ma,pusti budalu necu da se spustam na njegov nivo"itd...
I tako budale na ovim prostorima i vladaju.......
 
Kao što je Leon Kojen nedavno rekao, Vašington se ovako ponaša zato što misli da će Srbija s otimanjem teritorije morati da se pomiri:mad:. Beograd, međutim, mora jasno da im stavi do znanja da nije tako.:!: Srbija mora da prestane da se odnosi prema američkim vlastima kao da su oni gospodari sveta:roll:, za šta se izdaju. Oni su tigar od papira. Prestanite da ih tretirate s respektom koji ne zaslužuju. Šta li sad radi Leon Kojen??:idea:
 
Zaboravio si to da su to vrlo cesto i neobrazovane i bezobrazne budale!
U mojoj opstini vlada neobrazovani radikalski kabadahija,i dosta njih se zali na njega,a kad se povede prica o njegovoj smeni,onda svi pocnu-"ma,pusti budalu necu da se spustam na njegov nivo"itd...
I tako budale na ovim prostorima i vladaju.......

E to je njihovo glavno oruzje... Kao "pusti budalu..." Al proshlo je vreme popushtanja i tolerisanja tih indijanaca... Oni su ti najnizhi oblik politichkog zhivota... A i ovog obichnog... ;)
 
Srbija ne treba da uđe u NATO ni u kom slučaju, a Evropskoj uniji treba jasno poručiti da će Beograd prekinuti proces pridruživanja, ako Brisel odluči da prizna Kosovo. Obema ovim organizacijama mora da bude jasno koliku cenu treba da plate u njihovim odnosima sa jedinom ključnom zemljom na zapadnom Balkanu i u Podunavlju. Srbija treba da im pruži argumente da prestanu da budu uplašeniji od nekoliko stotina hiljada Albanaca, nego od devet miliona Srba.
 
Kao što je Leon Kojen nedavno rekao, Vašington se ovako ponaša zato što misli da će Srbija s otimanjem teritorije morati da se pomiri:mad:. Beograd, međutim, mora jasno da im stavi do znanja da nije tako.:!: Srbija mora da prestane da se odnosi prema američkim vlastima kao da su oni gospodari sveta:roll:, za šta se izdaju. Oni su tigar od papira. Prestanite da ih tretirate s respektom koji ne zaslužuju. Šta li sad radi Leon Kojen??:idea:

Taj Ješa je malo potpalio patrijote, boli njega uvo, taj veruje samo u evro.
 
Srbija ne treba da uđe u NATO ni u kom slučaju, a Evropskoj uniji treba jasno poručiti da će Beograd prekinuti proces pridruživanja, ako Brisel odluči da prizna Kosovo. Obema ovim organizacijama mora da bude jasno koliku cenu treba da plate u njihovim odnosima sa jedinom ključnom zemljom na zapadnom Balkanu i u Podunavlju. Srbija treba da im pruži argumente da prestanu da budu uplašeniji od nekoliko stotina hiljada Albanaca, nego od devet miliona Srba.

nastavak...........i zivese srbi medju zicom jos mnogo godina!Jesi ti bre normalan?
 
Исток или Запад: Ово питање је важно и тешко, али на жалост мало се расправља о њему јер многи политички, медијски и финансијски кругови острашћено величају западњаштво (свесно) заборављајући да укажу на његове бројне и огромне недостатке, а истовремено о Истоку се прича мало, погрешно и често злонамерно. :-?
 
Kao što je Leon Kojen nedavno rekao, Vašington se ovako ponaša zato što misli da će Srbija s otimanjem teritorije morati da se pomiri. Beograd, međutim, mora jasno da im stavi do znanja da nije tako. Srbija mora da prestane da se odnosi prema američkim vlastima kao da su oni gospodari sveta, za šta se izdaju. Oni su tigar od papira. Prestanite da ih tretirate s respektom koji ne zaslužuju. Šta li sad radi Leon Kojen??:shock:
 
U javnosti se dosta pričalo o politički-motivisanim ubistvima koja su se desila za vreme Miloševićeve vladavine. Svi se dobro sećamo kampanje ''Gde je Ivan Stambolić'' u kojoj su najaktivnije učešće uzeli LSV, GSS i ''nevladine organizacije'' (drugim rečima – najgori ex-boljševički šljam).
Pravi je apsurd da se niko od ovih ''boraca za demokratiju i ljudska prava'' nije javno zapitao koliko je ljudi na sličan način ''nestalo'' po Srbiji za vreme vladavine istog tog Stambolića, i koliko je zločina počinjeno nad Srbima na Kosmetu od strane šiptara, a da Stambolićeva garnitura nije preduzela baš ništa da ih zaštiti.
Još više su apsurdne i smešne priče o tome kako je navodno Stambolić trebao da bude kandidat za predsednika SRJ, pa se (Bože moj!) Milošević uplašio te mogućnosti, pa je zbog toga naredio njegovu likvidaciju.
Što se mene lično tiče, ja sam na izborima 2000 glasao za Koštunicu, ali da je kojim slučajem Stambolić bio kandidat umesto njega, ja i (minimum) 95% ljudi koje poznajem sigurno ne bismo njemu dali glas; jer objektivno gledano, većina ljudi koji su glasali za Koštunicu su umereno-nacionalno orijentisani, i nema teoretske šanse da bi glasali za tog bivšeg komunističkog diktatora... :!:
 

Back
Top