prevara...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bila bih povredjena...bar i sto nije imao hrabrosti da mi prizna...tako bih shvatila,zajedno bi smo to presli,ali kada bih nekako saznala drugacije,to je kukavicki......
 
kako biste vi reagovali da vas prevari decko ili devojka i to saznate tako sto nadjete neku cudnu poruku ili ime u telefonu? :D

ja sam nedavno nashla chudno ime i neke chudne poruke u njegovom telefonu... i odreagovala poprilichno zabrinjavajutje u odnosu na ono kako bi trebalo da bilo ko odreaguje u takvoj situaciji... mozda je to bio preveliki shok za mene, pa nisam bila u stanju da postupim u skladu sa razumom... a sad shto ne mogu notjima da spavam zbog fleshback-ova u kojima vidim te "chudne" poruke je vetj druga pricha... ali shta tju kad ga volim i znam da ne bih mogla bez njega... :-(
 
Nekad ne citam tudje poruke u telefonu...
Jednostavno me ne interesuju...
Ako je veza spala na to da spijuniram i sve to... onda bolje da ne budem u istoj...

Takodje mrzim kada mi neko pretura po telefonu... Nemam ja tu nista posebno ali me nervira bilo kakvo drndanje stvari... isto ne volim da mi neko pretura po sobi... ili da mi lista file-ove po kompu...
Nekako... gubim poverenje u tu osobu ako to radi...
Ako je nesto zanima... neka pita...
A onakve stvari su krajnje drske... Po mom misljenju...
 
Zasto proveravate partnerom telefon?
Ima li i trunke poverenja?
Umete li da ispostujete neciju intimu?
Krajnje je nekulturno vrsnjati po dzepovima, novcaniku, mobilnom..od partnera.
Ne mogu najiskrenije da shvatim tu balkansku posesivnost.
 
Imala sam nažalost takvog iskustva, a reagovala sam.... pa veoma burno i koštalo me živaca i živaca i snage i svega po malo. Grozan je osjećaj, mada kada sve prodje, onda shvatiš da nikog ne možeš da natjeraš da osjeća nešto što ne osjeća ili da guši nešto što želi. To je tako, uvijek je toga bilo i biće. Sad, posle svega, mislim da ne treba previše osudjivat osobu ( onu koja vara ), osim u dijelu da treba prvo da prekine vezu pa onda da ide dalje, ali sto ljudi - sto ćudi, sto žena - dvesta sisa...
 
pa ovako..
nemam ni decka, ni devojku
misove mu poljubim,
nema ko da me prevari...

c c c c
po cijem telefonu ja da preturam??

Evo ti moj, pa ga preturaj do mile volje.
Ako nadjes neku takvu poruku, slobodno nemoj nista da radis :D

@tema
samo da kazem da mi POSEBNO idu na mooda ovi sto NIKADA nisu ni pozeleli da virnu u tudji (iliti partnerov) telefon.
teo sam da im kazem - ne ser'te...
 
@tema
samo da kazem da mi POSEBNO idu na mooda ovi sto NIKADA nisu ni pozeleli da virnu u tudji (iliti partnerov) telefon.
teo sam da im kazem - ne ser'te...

Tita mi, ne bih nikad...:lol:
Ja sam operisana od tih stvari... sestra me pita "kako reci mi, kako uspevas da budes takva" Ja joj kazem nz, rodila se naopako:-D

Nemam pojma, veruj da ne znam ni koja je tacno marka mog muza fon, skoro je kupio, samsung neki...

Jednostavno nisam zainteresovana.

Ono sto mene nervira je da bulji u neku u mom prisustvu - to je ponizavajuce
I smetalo bi mi da mi prica kako je neka dobra i slicno - to je isto ponizenje

Ostalo - pa on mene ne moze spreciti ako nesto hocu, a ja njega jos manje.:wink:

Opusteno, verujem mu, pa sta mi Bog da:wink:
 
...uvek postoji neki posao koji nikad ne mozze da propadne... ma koliko se trudio...
kao nafta.... ili.... proizvodnja alkohola ili.... shta god....

tako ce teme sa prevarom i mobilnim, uvek uspevati na ovom nashem forumashkom tlu. :)

pratim... "o, Boze" i ulazzem josh dva. :)
 
Evo ti moj, pa ga preturaj do mile volje.
Ako nadjes neku takvu poruku, slobodno nemoj nista da radis :D

@tema
samo da kazem da mi POSEBNO idu na mooda ovi sto NIKADA nisu ni pozeleli da virnu u tudji (iliti partnerov) telefon.
teo sam da im kazem - ne ser'te...

Nikada nisam prekontrolisao, ne pada mi na pamet.
Relacija se zasniva na poverenju a ne na kontrolisanju
A i ne smatram svoju partnerku kozom koja bi i ako bi varala ostavila tako glup trag.
 
@tema

Jel dovoljno cudna poruka koju je dobila od Sandre a u kojoj joj ona porucuje da "nema nista eroticnije od golisave kuvarice koja sprema klopu svom coveku" i jos joj Sandra kaze da "moze mnogo da pojede, jer je veeliki decko"...
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top