kako se slazu zena riba i muskarac skorpion

pomoc pisite mi ako znate iz licnog izkustva kako se slazu zena riba i skorpion.izlazimo vec dva meseca i na ivici sam zivaca,nikako da pohvatam ovog skorpioncica,mada mi se mnogo dopada....

Pa sta da ti kazem, iz mog iskustva, zene ribe (bar devojka sa kojom sam ja bio )
'ne zaklapaju' :)
I to je ono sto mi je najvise smetalo.
Opusti se, sacekaj malo, strpi se i sve će biti OK.
Posle ce on tebe da juri, a ti ces da bezishhhh.... :):lol:;-)
 
Mislim da "lična iskustva" ovde ne pomažu baš mnogo, ali 'ajde ... :wink:

Ribe i Škorpion kao vodeni znaci se prilično dobro slažu mada nije dovoljno posmatrati Sunce u znacima da bi se procenilo slaganje dvoje ljudi - to ste mogli pročitati i na drugim sličnim temama.

Što se žena Riba tiče, i njihovog "nezaklapanja" - ne znam šta bih rekla, jer su Ribe klasično "mutav", nem znak; planeta komunikacije Merkur ovde najslabije ispoljava svoje osobine. To što žene Ribe možda "ne zaklapaju" svakako se ne bi moglo pripisati položaju njihovog Sunca već nekim drugim pokazateljima - što je još jedan primer zbog čega nije dovoljno gledati samo nečiji "znak" (položaj Sunca).
 
Ne zaklapaju ni zenske ni muske ribe,u stanju su da glavu probiju,zato ako hoces svog skorpioncica saznaj sta ga interesuje pa dok ga mazis po vratu nabaci nesto na tu temu.Ili mu jednostavno zalepi jedan poljubac da se raspomami,a posle preznojavanja mu upali cigaretu isipaj casu vina(u tisini)!

htedoh reci,najbolje se slazu u krevetu.
 
Mislim da "lična iskustva" ovde ne pomažu baš mnogo, ali 'ajde ... :wink:

Ribe i Škorpion kao vodeni znaci se prilično dobro slažu mada nije dovoljno posmatrati Sunce u znacima da bi se procenilo slaganje dvoje ljudi - to ste mogli pročitati i na drugim sličnim temama.

Što se žena Riba tiče, i njihovog "nezaklapanja" - ne znam šta bih rekla, jer su Ribe klasično "mutav", nem znak; planeta komunikacije Merkur ovde najslabije ispoljava svoje osobine. To što žene Ribe možda "ne zaklapaju" svakako se ne bi moglo pripisati položaju njihovog Sunca već nekim drugim pokazateljima - što je još jedan primer zbog čega nije dovoljno gledati samo nečiji "znak" (položaj Sunca).

Nije svakakvo brbljanje komunikacija,ribe umeju da te smore temom tipa jadna ja sve sam dobro uradila a oni meni tako,i sta misle ovi nasi na tv-u...bla,bla bla,do sutra.
 
Nista nemate od uopstavanja. Ne moze se nista tako meriti osim gde ja snaga volje najaca. Npr. skorpija je najaca u krizi.
Sve ostalo proizilazi iz samog natala. Kakve npr. veze ima osoba sa Suncem u znaku skorpije, asc u Jarcu i stelijumom sa sve Saturnom u ovnu, sa skorpijom sa asc u ribama i stelijumom u skorpiji koja je ujedno i osma kuca? Malo tu ima zajednickog a u prirodu aspekata da ni ne ulazimo.
Svaki covek je kao i njegova karta neponovljiv i jedinstven i ne mogu se ljudi podeliti u 12 vrsta.
 
Nista nemate od uopstavanja. Ne moze se nista tako meriti osim gde ja snaga volje najaca. Npr. skorpija je najaca u krizi.
Sve ostalo proizilazi iz samog natala. Kakve npr. veze ima osoba sa Suncem u znaku skorpije, asc u Jarcu i stelijumom sa sve Saturnom u ovnu, sa skorpijom sa asc u ribama i stelijumom u skorpiji koja je ujedno i osma kuca? Malo tu ima zajednickog a u prirodu aspekata da ni ne ulazimo.
Svaki covek je kao i njegova karta neponovljiv i jedinstven i ne mogu se ljudi podeliti u 12 vrsta.

Sto se jutis,mi samo caskamo nismo profi astrolozi iznosimo sopstvena iskustva i dozivljaje,i to je to.8-)
 
Pa da , sto da ne?:confused:;)
Oba ova znaka puno pricaju, ne obracaju paznju na ono sto pricaju i sto je najgore ne slusaju druge dok pricaju.
Po meni ova kombinacija je idealna.
Nema svadje, nema komplikacija, samo puno-puno praaaazne price.:razz::lol:

Ne znam za to, ali ja sam Devica, bila
sam 2 godine sa jednom Ribom i NE NE NE!

Bolesna ljubomora i neprestano koketiranje Riba je
nemogutje izdrzhati.. A to za prichu, mislim da greshish..
Ne bih o Devicama, ali Ribe su jako inteligentne. Na stranu
to shto imaju mane za zhivot u dvoje.
 
Ne znam za to, ali ja sam Devica, bila
sam 2 godine sa jednom Ribom i NE NE NE!

Bolesna ljubomora i neprestano koketiranje Riba je
nemogutje izdrzhati.. A to za prichu, mislim da greshish..
Ne bih o Devicama, ali Ribe su jako inteligentne. Na stranu

to shto imaju mane za zhivot u dvoje.
Koja generalizacija.:shock:
Kako su to Ribe inteligentne? Sve su inteligentne?
Index intelekta podrazumeva da se posnmatraju1) JU, ME i SA, da li su u sedištu ili nisu.
2) isti u polju 3. ili 9.
3) isti u egzaltaciji
4)asc. u pokretnom znaku
5) vladaoci u pokretnom znaku
6) druge planete u pokretnim znacima ( sa max. poluorbisom za UR, MA, SO)
7)aspekti vladaoca mudju sobom
8) aspekti vladaoca sa ostalim planetama
.
.
.
.
Mnogo je to složen posao. Nabavi knjigu Mila Dupora. On je najbolji za početak učenja. Svi naši dobri astrolozi su njegovi učenici ( tj. učili iz njegovih knjiga;) )
 
I dalje stojim iza onoga shto sam napisala!
Mozhda samo neki nizhi tipovi Riba, ali
zaista stojim iza toga da shto sam napisala.

I da.. ako nisi primetila, sama tema je
"uopshtena", tako da.. mislim da nije u redu da
na mishljenja iz nechijeg lichnog iskustva
stavljash jednu takvu konstataciju kao shto su
knjige i nauka..

Jbga, time se inache i bavim ceo zhivot, ali
praksa je zaista neshto drugo!
 
I dalje stojim iza onoga shto sam napisala!
Mozhda samo neki nizhi tipovi Riba, ali
zaista stojim iza toga da shto sam napisala.

I da.. ako nisi primetila, sama tema je
"uopshtena", tako da.. mislim da nije u redu da
na mishljenja iz nechijeg lichnog iskustva
stavljash jednu takvu konstataciju kao shto su
knjige i nauka..

Jbga, time se inache i bavim ceo zhivot, ali
praksa je zaista neshto drugo!
Vidi, nikako ne stoji da su Ribe, ako ćemo baš uopšteno, inteligentne- većina, ako izuzmemo niži tip ( što je opet bzvz.)
Zašto? Jednostvano- vladar Neptun- imaginacija, mašta, iluzije, iracionalnost, nedostatak logike....ali ok, verovatno svoje mišljenje formiraš na osnovu ličnih afiniteta.
Ja mogu iz cuga da nabrojim nekoliko Riba veoma prosečno inteligentnih, kao što mogu i da nabrojim one veoma inteligentne.
Šta hoću da kažem?
Hoću da kažem da je Astrologija jako kompleksna i da je besmisleno svoditi je na ovako šuplje rasprave i generalne opaske.

A index intelekta sam ti u par rečenica napisala....a da ne ulazimo u to koliko ima i finesa.

Ovakvim uopštavanjem se ljudima šalje pogrešna poruka o Astrologiji. Ljudi je doživljavaju kao gledanje u šolju ili u pasulj, a ona svakako nema veze sa tim dokoličarskim aktivnostima.
Toliko od mene.

Videla sam poseduješ neke udžbenike, ako se ne varam u pitanju je nešto od Imširagića.
Pa ako te ne mrzi, bolje prepiši ljudima neke osnove ili neke aspekte...kreni da obradjuješ po planetama ili kako ti je već volja. Svako drugo pisanije ( mislim na generalizovanje) nema smisla.;)
 

Back
Top