Blic Strip za danas

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
08.jpg

:lol::lol::lol:
 
Sto je rekao jednom Balasevic"Protiv ovog(mislio je na Slobu)glasao bih i za Seselja"
Mislim da je dosta ljudi koji su glasali za Kostunicu-ustvari od dva zla izabrali manje!

Не бих рекао, народ је тад био одушевљен Коштуницом. Не знам да ли имаш довољно година да се сећаш како је то било тих година, али народ је мрзео Милошевића, а опет Ђинђићев СЗП није успевао да окупи више од 500-600 људи. Знам, јер сам ја неколико пута долазио у БГ да будем међу њима. Кад су наредне године Коштуницу избацили у први план, оно није било нормално шта је почело да се дешава.
 
Не бих рекао, народ је тад био одушевљен Коштуницом. Не знам да ли имаш довољно година да се сећаш како је то било тих година, али народ је мрзео Милошевића, а опет Ђинђићев СЗП није успевао да окупи више од 500-600 људи. Знам, јер сам ја неколико пута долазио у БГ да будем међу њима. Кад су наредне године Коштуницу избацили у први план, оно није било нормално шта је почело да се дешава.

Ma bre ako cemo realno nije Kostunica dobio nego Slobodan izgubio ...Mnogo je vishe ljudi glasalo protiv Slobe glasajuci za Kostunicu nego za njega samog ... Te fore tipa "...kostunica je bio najbolji medju nama .." sto kaze Velja u to vreme jedini bio cist ... (velja, velja ccc.. ) To je bilo ...
Sto bi inace narod njega nesto posebno gotivio ... Realno u to vreme samo se nashao na drugom kraju klackalice i to bash na vrhu ...
 
Ma bre ako cemo realno nije Kostunica dobio nego Slobodan izgubio ...Mnogo je vishe ljudi glasalo protiv Slobe glasajuci za Kostunicu nego za njega samog ... Te fore tipa "...kostunica je bio najbolji medju nama .." sto kaze Velja u to vreme jedini bio cist ... (velja, velja ccc.. ) To je bilo ...
Sto bi inace narod njega nesto posebno gotivio ... Realno u to vreme samo se nashao na drugom kraju klackalice i to bash na vrhu ...

Мислим да си у праву, али да није баш скроз тако било. Те године сам први и једини пут направио катастрофално лошу процену резултата избора. Био сам убеђен да ће Милошевић да победи. На оним претходним протестима сам се већ био истрошио, од Вука Драшковића, па Коалиције "Заједно", па СЗП и ДОС, да сам заиста мислио да је скота немогуће оборити. Још пред те изборе мене смарају људи, које сам ја раније смарао: те Коштуница ово, те Коштуница оно. Кући исто. Коштуница - Коштуница. Па још кад су провалили ону причу са Креманским пророчанством итд. Људи стварно јесу били против Милошевића, али је већину било тешко натерати да буду за било кога другог, јер маса није ни хтела да излази на изборе, или су расипали гласове. Али оно за Коштуницу је било лудило.
 
Ma bre ako cemo realno nije Kostunica dobio nego Slobodan izgubio ...Mnogo je vishe ljudi glasalo protiv Slobe glasajuci za Kostunicu nego za njega samog ...Realno u to vreme samo se nashao na drugom kraju klackalice i to bash na vrhu ...

Za prvi deo si u pravu, bilo je bitno glasati protiv...
Ali, kako to da se niko drugi nije našao na drugom kraju klackalice? Verovatno zato što su ostali bili istrošeni na prethodnim izborima, Vuk i Đinđić, pre svih...koštunica nije pobedio, ni danas se sa sigurnošću niko ne može zakleti da je imao više glasova, ali sve je to "izjela" petooktobarska revolucija tako da se danas niko i ne pita šta se zaista tada desilo...Meni drago, što zbog Slobinog pada, što zbog minimalnih ljudskih žrtava...
 

Back
Top