Skola smara!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To bi bilo samo u pocetku... Kasnije bi me prihvatili kao njihovog ,,ortaka'' i jos bi me branili... :lol: Ne, stvarno, cula sam komentare devojaka koje su upisale elektro... Ne kaju se, i imaju puno dobrih prijatelja... bez zezanja...
 
Ma,sta se zalis bre.... Bas si luda... :)
U mojoj skoli je 70% muske populacije.... Pa mi nista ne fali... Ma,super mi je...
Jeste da nisu bas nesto narocito.... Doduse,kroz slepo crevo ne smem da prodjem... Opasno je...
Ali bre... Uzivaj devojko... :D 8)
 
Sasha85:
Ma,sta se zalis bre.... Bas si luda... :)
U mojoj skoli je 70% muske populacije.... Pa mi nista ne fali... Ma,super mi je...
Jeste da nisu bas nesto narocito.... Doduse,kroz slepo crevo ne smem da prodjem... Opasno je...
Ali bre... Uzivaj devojko... :D 8)

sasha, ja mislim da je petarbik mushko i da kuka sto je okruzen trecinu dana mushkima, a ne zensko u mushkom svetu :D
 
Keeper:
Sasha85:
Ma,sta se zalis bre.... Bas si luda... :)
U mojoj skoli je 70% muske populacije.... Pa mi nista ne fali... Ma,super mi je...
Jeste da nisu bas nesto narocito.... Doduse,kroz slepo crevo ne smem da prodjem... Opasno je...
Ali bre... Uzivaj devojko... :D 8)

sasha, ja mislim da je petarbik mushko i da kuka sto je okruzen trecinu dana mushkima, a ne zensko u mushkom svetu :D

:oops: :oops: :oops:
U opste nisam obratila paznju na nick...
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
Nesto sam razmisljala... Zasto se decko ne prebacis u krojace (bice devojaka kol'ko hoces)... :lol: Ili muski frizer (samo sto ces kasnije sisati muske)... :lol: Moram jos malo da razmislim...

Pa kako se nisam setila! Dodji bre u medicinsku...

... beware...
 
Alexandra9:
Nesto sam razmisljala... Zasto se decko ne prebacis u krojace (bice devojaka kol'ko hoces)... :lol: Ili muski frizer (samo sto ces kasnije sisati muske)... :lol: Moram jos malo da razmislim...

Pa kako se nisam setila! Dodji bre u medicinsku...

... beware...
ma de bre pametan elektrotehnicar u frizere...
 
Ja mislim da bi mi bilo OK.Ono svi muskarci!!!COOL. 8) Mozda bi bilo malo neprijatno :? ali naviknes se :wink: !!!Mozda bi vremenom postala muskaraca jer su mnogi muskarci!!! :shock: :shock: :shock:
JJJEEEELLLLEEEEENNNNNNNAAAAAAA
 
milicaanchy:
milicaanchy:
Alexandra9:
Nesto sam razmisljala... Zasto se decko ne prebacis u krojace (bice devojaka kol'ko hoces)... :lol: Ili muski frizer (samo sto ces kasnije sisati muske)... :lol: Moram jos malo da razmislim...

Pa kako se nisam setila! Dodji bre u medicinsku...

... beware...
ma de bre pametan elektrotehnicar u frizere...
sto se tice medicine tu si u pravu
Ma strasno je u medicinskoj... Hajde dobro, u skoli smo da ucimo ( :lol: ), ali nije zdravo to sto na hodniku nema ,,muzijaka''... makar zbog atmosfere... :wink:
 
Keeper:
Sasha85:
Ma,sta se zalis bre.... Bas si luda... :)
U mojoj skoli je 70% muske populacije.... Pa mi nista ne fali... Ma,super mi je...
Jeste da nisu bas nesto narocito.... Doduse,kroz slepo crevo ne smem da prodjem... Opasno je...
Ali bre... Uzivaj devojko... :D 8)

sasha, ja mislim da je petarbik mushko i da kuka sto je okruzen trecinu dana mushkima, a ne zensko u mushkom svetu :D
hehe,da!Bas sam htela da napisem da bi mi to bilo bas super,a sad cu...hmm... :? pa isto to! :lol:
 
Ja da sam musko i da su oko mene svi muskarci ja bih se an mestu ubila...Ju Boze pa ja se iovako ubijam sto su u mom razredu vecina devojaka,i sto sa,m upisala drustveni umesto prirodni...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top