Da li brak gusi muskarca?

Aleksa76

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.248
Pitanje se odnosi naravno samo na pripadnije jaceg pola!

Dakle, da li brak gusi muskarca?
Da li ga zena u braku sputava?

Da li vecina muskaraca ulazi u brak samo zbog toga sto zeli pokoljenja?
I na kraju, da li bi muskarcima bilo lepse da zive sami i da svaki dan menjaju partnerke a da imaju jednu zenku sa kojom bi imali decu ali da ne zive pod istim krovom?

Dosta mojih prijatelja se razvelo a vec ima decu i ni jedan ne zeli vise da se ozeni, svi kazu da tek sada zive punim plucima. Imaju decu, ostavljaju ensto iza sebe...a sa druge strane su slobodni kao ptice...nema dzangrizanja....nema koja da ih sputava...a 3.000.000.000 zena na planeti...ne mogu da stignu sve da odrade...
 
Dakle, da li brak gusi muskarca?
Da li ga zena u braku sputava?

Dosta mojih prijatelja se razvelo a vec ima decu i ni jedan ne zeli vise da se ozeni, svi kazu da tek sada zive punim plucima. Imaju decu, ostavljaju ensto iza sebe...a sa druge strane su slobodni kao ptice...nema dzangrizanja....nema koja da ih sputava...a 3.000.000.000 zena na planeti...ne mogu da stignu sve da odrade...

Brak jednako gushi i zenu, osim ako lik nije kao ovaj shto se trenutno druzimo, pa mi kaze da je njegov **** samo moj, on se ceo stavlja meni u ruke, a ja ako hocu da se prcnem sa drugim on ce me uvek chekati. E sto volim tako razumne likove :)
 
socioloshki fenomen..
treba otvoriti neshto nalik koncentracionom logoru za takve kao ti..
najgore je shto takvi ulaze u neshto zvano brak..nije brak za nezrelu gnjidu, kojoj je 98,66 % mozga u glavicu.. takvi sebe nazivaju 'mushkarcima' qq..
verovatno imash malu kitu i onda svoje frustracije lechish na drugima, npr. svojoj zeni.. psiholoshki..ne znam, verovatno imash neki F djavo..
yebi se sam, sam sebi rodi dete i uzivaj..u stvari, shta ce ti dete..skupljaj machke, trebace ti..
 
socioloshki fenomen..
treba otvoriti neshto nalik koncentracionom logoru za takve kao ti..
najgore je shto takvi ulaze u neshto zvano brak..nije brak za nezrelu gnjidu, kojoj je 98,66 % mozga u glavicu.. takvi sebe nazivaju 'mushkarcima' qq..
verovatno imash malu kitu i onda svoje frustracije lechish na drugima, npr. svojoj zeni.. psiholoshki..ne znam, verovatno imash neki F djavo..
yebi se sam, sam sebi rodi dete i uzivaj..u stvari, shta ce ti dete..skupljaj machke, trebace ti..

Ne krijem da mi je kita 8cm ;)
Time sam se jos prosle sedmice javno ponosio na forumu! ;)
 
belo,pa malo crno,pa opet belo
pa romanija
a ti si cist?ono dvestota generacija
neka te
a brak gusi, jel da?
pa gusi i treba da gusi sto da ne gusi kad mu se moze
i zene guse jel da?
pa moze im se
a vi volite da vas guse
pa neka i vas
i svima vam je lepo jel da
divan dan danas
i idemo jedan okret majusni
i cupkanje
lako kao senka
titravo
divno divno!
 

Back
Top