Radikali-pagani!

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
Slusam sinoc ljude koji si za srs,ok,polako ne valja tadic,ceda,ovaj,onaj,kad dolazimo do toga,ok, i to nisu za monarhiju.dražu ali vrhunac dostiže kada kažu nismo za isusa hrista,to je nametnut bog nama srbima,jevrejein,imamo mi svoje bogove od peruna pa nadalje,mi smo mnogobosci.......vrhunac je pokazivanje kukastog krsta na ruci ....???
 
Slusam sinoc ljude koji si za srs,ok,polako ne valja tadic,ceda,ovaj,onaj,kad dolazimo do toga,ok, i to nisu za monarhiju.dražu ali vrhunac dostiže kada kažu nismo za isusa hrista,to je nametnut bog nama srbima,jevrejein,imamo mi svoje bogove od peruna pa nadalje,mi smo mnogobosci.......vrhunac je pokazivanje kukastog krsta na ruci ....???

Радикали - Пагани

Не разумем тему.
Хвалиш их или вређаш?
Мени се чини да си покушао да их увредиш али то само показује твоје не познавање историје.
Дао си им највећи комплимент од како су основали странку. :lol:
 
:confused:

Не разумем. Постави тему и нестане.

Који радикали, где, када и шта су прецизно изјавили, вероватно никада нећемо ни сазнати...
 
stvarno si lik,pazi da ti ne napisem imena i matične brojeve,sve se odigravalo ujednoj beogradskoj kafani,rekli su da je isus hrtist jevrejski lopov,veruju u staroslovenske bogove,hitler je bio čovek mira ali
su ga amerikanci i komunisti isprovocirali,američki kapitalizam i sovjetki komunizam je isto,ja slušao i kulirao,mislim se lupetaju ali mene ne vredjaju pa nije ni bitno,šumarice i streljanja po srbiji su izmišljotine etc...krivo mi što ih nisam pitao kako su radikali ako je šešelj pravoslavac ali imali su složenu priču i za to,znači ,kao da sam sa sektašima sedeo....
 
Slusam sinoc ljude koji si za srs,ok,polako ne valja tadic,ceda,ovaj,onaj,kad dolazimo do toga,ok, i to nisu za monarhiju.dražu ali vrhunac dostiže kada kažu nismo za isusa hrista,to je nametnut bog nama srbima,jevrejein,imamo mi svoje bogove od peruna pa nadalje,mi smo mnogobosci.......vrhunac je pokazivanje kukastog krsta na ruci ....???

To je pokushaj identifikovanja sa Ruskom rajom kao neka slovenska nostalgija, sviranje qrcu... A da su pagani - jesu... 90 % pravoslavnih obichaja spada u domen paganstva, jer u Srbiji Hrishcanstvo nije prihvaceno kako treba...
 
"Ударац руских Богова"
Владимир Алексејевич Истархов

Пази, има ту добрих идеја, али много га брате претера. Екстремно до бола.
А што се радикала тиче, има пагана међу њима и то поздрављам. Али не завршава се то одмах на кукастом крсту (ако се мисли на симбол нацизма), па Словени смо, побогу!

Лично себе сматрам паганом. То не значи да сам против хришћанства. То значи да не прихватан да један принцип, који су људи дали, може бити изнад осталих принципа. Сада се намеће принцип "евроатланских интеграција". Хришћанство одавно није опасно.

u Srbiji Hrishcanstvo nije prihvaceno kako treba...

А како то треба?
 

Back
Top