Kako premostiti jaz od sexa do ljubavi?

bajadera:
Na zalost, mislim da taj jaz nikada necete preskociti. Hemija izgleda da ne postoji, jer da postoji, vec bi proradila.
Izvini, zao mi je sto moram ovo da ti kazem, ali bolje sto pre da znas i da se vadis dok jos mozes.
Upravo ovo htjedoh da ti napisem...
U nekim slucajevima, nemoguce je premostiti taj jaz, inace bi se emocije vec pobrinule za to...
Nemoj sebe da zavaravas i da zivis u iluzijama...
Bolje je da se suocis sa istinom da je sex sve sto mozes da dobijes od te osobe...
Doduse, mozes i otvoreno da mu kazes sve sto mislis i osjecas pa da odmah rascistite cijelu situaciju...
 
bajadera:
Na zalost, mislim da taj jaz nikada necete preskociti. Hemija izgleda da ne postoji, jer da postoji, vec bi proradila.
Izvini, zao mi je sto moram ovo da ti kazem, ali bolje sto pre da znas i da se vadis dok jos mozes.
Potpuno se slazem sa bajaderom...I taj osecaj praznih reci mi je poznat, zato sam i prestala da pricam, cim osetim prazninu, cao, gotovo...Sto preporucujem i tebi, mislim da je to uzaludno trosenje sopstvenih emocija.. :(
 
Chernobill:
Nemoj tako samo sex, a utakmice? :lol: :lol: :lol:
I pivo i striptiz i malo kladjenja na iste (citaj: utakmice) i da ne duzim spisak je poduzi, no plasim se da ovog puta ti nisi na njemu :?. Pokusaj da ga izbacis sa spiska svojih omiljenih stvari bar malo... Ili ti da mu malo okrenes ledja(ne citaj: da se malo s ledja :!:) Ako ga bar u jednom trenutku ne zaintrigira cinjenica da si se udaljila znaci da nije ni primetio i znaci da te ne gleda ocima istinskog ljubavnika vec (uslovno i metaforicno receno) ocima zivotinje koja zadovoljava svoje animalne nagone i porive. U tom slucaju ja bih pobegla...
 
little:
Chernobill:
Nemoj tako samo sex, a utakmice? :lol: :lol: :lol:
I pivo i striptiz i malo kladjenja na iste (citaj: utakmice) i da ne duzim spisak je poduzi, no plasim se da ovog puta ti nisi na njemu :?. Pokusaj da ga izbacis sa spiska svojih omiljenih stvari bar malo... Ili ti da mu malo okrenes ledja(ne citaj: da se malo s ledja :!:) Ako ga bar u jednom trenutku ne zaintrigira cinjenica da si se udaljila znaci da nije ni primetio i znaci da te ne gleda ocima istinskog ljubavnika vec (uslovno i metaforicno receno) ocima zivotinje koja zadovoljava svoje animalne nagone i porive. U tom slucaju ja bih pobegla...

apsolutno si u pravu!jedna moja bivsa devojka je tako mislila....pa kad sam joj zavuko nogu u guzicu....letela je do kuce....
devojke, mozgovi su vam mnogo za*ebani!
kad pocnete nesto da kuvate....najbolje je zbrisati! to se takvi idiotluci i budalastine radjaju iz te vase sive mase da je to za roman...devojka kad predje 25 godinu postaje takav idiot koji samo gleda kako da se mnozi...nemoze covek vise normalno da prica sa njom...samo...pravi mi dete, pravi mi dete, previ mi dete....a da nepricam kako se goje ko svinje zimi...krmache...uzas blagi! :?
 
Sta god uradis, kajaces se (ne zato sto je to pogresno sto si uradila, nego sto to jednostavno tako funkcionise sa zenama)[/quote]

Meni je odavno jasno da muski i zenski mozak ne funkcionisu na isti nacin,osim ako se svesno usaglase. Ipak, vidim da sam mnogo pogresila, jer se strast na prvi pogled retko zavrsava ljubavlju... odnosno ulaganjem koje je neophodno da bi se odrzala kvalitetna veza.
 

Back
Top