F.ucking 4 fun

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.592
Evo ovako..
Sami ste duze vreme i nedostaje vam ljubav,paznja,neznost,sex,sex,sex..Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti. Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.
 
Ko god kaze ne-k3nja!Ceo svet se prtza iz zabave a i oni koji to ne rade voleli bi to da rade.Sex iz same potrebe za sexom doduse nije mozda tako dobar kao kad se to radi u paketu sa emocijama ali svakako je bolji od stanja nejebitze.Naravno u umerenosti je vrlina...
 
Evo ovako..
Sami ste duze vreme i nedostaje vam ljubav,paznja,neznost,sex,sex,sex..Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti. Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.

Eh....kad bih umela da otkrijem koji prekidač u glavi treba okrenuti na off....pa da ovlažim na nekog samo zato što ima dobre bicepse i pločice na stomaku....ili zato što mu je glas sexi...promukao....rado bih se upustila te "hebemo se a ne volemo se" rabote....ali.... ne mogu... A i kako da pristupiš racionalno nečemu...u čemu pamet ima najmanje udela... Kad ti orgazam rastura vene...ti baš razmišljaš o miru u svetu i globalnom zagrevanju.... I još nešto....rekla si "treba vam neko da vas voli dok vi ne nađete nekog drugog...". Zaboga! To onda nije sex for fun već "budi moj otirač dok ne nađem bolji".... Takođe, bradati čika odozgo, voli počesto da se našali, pa nekima dodeli baš to što mnooogo žele...devojku/momka za casual sex....a onda se oni zaljube u svog kres-partnera....neuzvraćeno, naravno....pa nam zatrpaju Forum kojekakvim "ah, avaj, nevoljen sam ja" temama....
 
Ja sam "old school"... nece nasina da mi radi ako ne podmazem emocijama...ume biti nezgodno kad ti bash treba samo sport...tako da sam razradila vestinu autosugestije....zaljubim se iskreno pa se posle razocaram...mislim to sam radila dok sam bila mlada i slobodna...:) :)
 
Evo ovako..
Sami ste duze vreme i nedostaje vam ljubav,paznja,neznost,sex,sex,sex..Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti. Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.

Da li Ti stvarno verujes u ovo sto pises ???????
Mozda samo hoces da budes u trendu sa "savremenim" image-om Belih Kokica nastanjenih u Farmi koja se zove "High Consumer Market Society" ????
U oba slucaja si zalutala :(
 
Evo ovako..
Sami ste duze vreme i nedostaje vam ljubav,paznja,neznost,sex,sex,sex..Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti. Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.

mislis?!

sto se tice razlike u shvatanju...definitvno postoje.NE samo u musko-zenskim odnosima,nego inace...
 
Da li Ti stvarno verujes u ovo sto pises ???????
Mozda samo hoces da budes u trendu sa "savremenim" image-om Belih Kokica nastanjenih u Farmi koja se zove "High Consumer Market Society" ????
U oba slucaja si zalutala :(

Aha! Casual clothes...casual sex....(uočavaš sličnost)... Sex and sity kokoške..."***** sam i time se ponosim....Ili nisam promiskuitetna ali želim to da budem kad porastem.... Ako mi to ne uspe, uvek mogu da se ugledam na teta-Suzanu...i snimim svoj ***** I i II"...
 
jbg iz zabave bas i nema smisla..ali seks je postojao mnogo pre nego sto su ljudi izmislili ljubav..nagon za produzenjem vrste.fizikca potreba ko svaka druga...kao kad ste gladni vi jedete,kad ste zedni pijete vodu...i poenta je jasna :)

opet naravno da ne moze da se poredi sa vodjenjem ljubavi...ali zamislite da godinama ne nadjete tu ljubav..a dokazano da nezadovoljene potrebe na duze vreme uticu psiho-fizicki...jes uopstavanje...2 i 2 su 4
 
Aha! Casual clothes...casual sex....(uočavaš sličnost)... Sex and sity kokoške..."***** sam i time se ponosim....Ili nisam promiskuitetna ali želim to da budem kad porastem.... Ako mi to ne uspe, uvek mogu da se ugledam na teta-Suzanu...i snimim svoj ***** I i II"...

pricas gluposti...ko to radi iz trenda je totalni moron..ima veze sa osvescivanjem sebe i svoje seksualnosti...nekima treba vise vremena :wink:
hm sta je tebi tacno promiskuitet?svaki seks koji nije "opravdan"tvojom zaljubljenoscu..eto nekima ne treba opravdanje :roll:
 
mislis?!

sto se tice razlike u shvatanju...definitvno postoje.NE samo u musko-zenskim odnosima,nego inace...

naravno da postoje :)
Zenke su projektovane da se "gnjezde", a muzjaci imaju snazne gluteuse da yebu, love, i prave brlog.
Zenke imaj jednu Celijicu na mesec, a muzjak u ljudskoj vrsti je najpotentniji medju sisarima. Osim sto Mogu vise puta dnevno i vrlo dugo, oni takodje Uzivaju da to rade :)
Zenke primarno Trguju, a zatim .... itd, itd,.......
Ovo bi bile Fizioloske razlike.
Na svu srecu i jedni i drugi imaju i organ koji se zove Mozak :)
Cesta upotreba ovog organa nepobitno dovodi do osecanja unutrasnje cistoce, unutrasnje vrednosti, i unutrasnjeg zadovoljstva. Sve to je posledica Voljenja samog sebe, jer sto se vose volis, manje te Raznose po jevtinim "rekreativnim" Rasprodajama :)
 
blaf naravno da imaju organ koji se zove mozak...ja ne znam jel vi to stvarno pisete da ako ulazis u seksualne odnose bez zaljubljivanja onda si promiskuitetan i glup? mislim naravno da se neces ponasati kao zivotinja i skakati na svakoga,ali pustiti nagon napolje s vremena na vreme...jbg cemu banalizovanje stvari i navodjenje ekstrema :roll:
 
naravno da postoje :)
Zenke su projektovane da se "gnjezde", a muzjaci imaju snazne gluteuse da yebu, love, i prave brlog.
Zenke imaj jednu Celijicu na mesec, a muzjak u ljudskoj vrsti je najpotentniji medju sisarima. Osim sto Mogu vise puta dnevno i vrlo dugo, oni takodje Uzivaju da to rade :)
Zenke primarno Trguju, a zatim .... itd, itd,.......
Ovo bi bile Fizioloske razlike.
Na svu srecu i jedni i drugi imaju i organ koji se zove Mozak :)
Cesta upotreba ovog organa nepobitno dovodi do osecanja unutrasnje cistoce, unutrasnje vrednosti, i unutrasnjeg zadovoljstva. Sve to je posledica Voljenja samog sebe, jer sto se vose volis, manje te Raznose po jevtinim "rekreativnim" Rasprodajama :)

sram bilo sve zene koje uzivaju u seksu a nisu zaljubljene :lol: qurve :lol::lol::lol:
 
Covek jednostavno nije projektovan da bude promiskuitetan !
u stvari covek je projektovan da bude promiskuitetan,muskarci da "oplode"sto vise,zene da "nadju najbolje seme"..ako cemo banalizovati stvari vec :)

elem posle dosao srednji vek i sve sa njim,gde seks postade "prljava rabota"nedolicna coveku..."

ono sto ja ne razumem,moraces da mi objasnis,jeste zasto je automatski seks bez emocija promiskuitet...
 
u stvari covek je projektovan da bude promiskuitetan,muskarci da "oplode"sto vise,zene da "nadju najbolje seme"..ako cemo banalizovati stvari vec :)

elem posle dosao srednji vek i sve sa njim,gde seks postade "prljava rabota"nedolicna coveku..."

ono sto ja ne razumem,moraces da mi objasnis,jeste zasto je automatski seks bez emocija promiskuitet...

Ono što ja ne razumem je....kako funkcioniše automatski sex bez emocija......
 

Back
Top