F.ucking 4 fun

Kučkice, mnogo pametuješ za svoj nick...:shock: Trebalo bi da ti muškarci stvarno služe za 4 fun, pa im onda serviraš šut u but!;)
Ajd, budi bre kučka!:D

da li znas sta svaka pametna zena treba da ima u svojoj tasni
1.Prezervativ
2.valzne osvezavajuce maramice
3.samolepljive nalepnice za na celo..na kojima pise..Upotrebljeno..
 
To lutko! :D
Ja sve vreme pricam da su mi najbolje drugarice one sa kojima sam bio intiman na neki nacin (yebo :lol:), a ljudi mi ne veruju.
Pogodila si temu, bravo!
Inace, stvarno, ali stvarno ne volim sex4sex, sto kaze Pipipi.

Taj fazon... ja sam se kresnula par puta sa jednim dechkom, kao - da vidim kako ce da nam bude, a ipak mi je bio sladak i bilo mi je neshto drago kod njega... i onda se ispostavi da sam bila u pravu, iako ga nisam skoro uopshte poznavala... Skroz je cool osoba, jedna od najboljih koje sam upoznala... :)

Mnogi ce retji:"Imao sam sex, bez emocija." ali UVEK postoji neshto, uvek! Onda moze svako sa svakim da se kresne... Postavi li ta ista osoba sebi nekada pitanje:"Ako mogu sa ovim frajerom bez emocija, onda mogu i sa onim Zvonarom Bogorodichine crkve... to je sve bez emocija... zar ne?"

A i uz to, nekad mozesh da prichash sa drugom/drugaricom mnogo vishe o svemu, pa ukljuchujuci i temu o sexu, drug moze mnogo vishe znati o meni, nego dechko...i mnogo vishe me poznavati... shto ne znachi da od dechka sve krijem, a drugu sve brbljam, ali nekako se osecam blisko... i onda mi je ok ako o svemu pricham... shta zelim, volim...
 
E,owako!
Sex cisto radi sexa se praktikuje na owim prostorima...i to mnogo cesto!Swi to znamo!;)
Razlike su ogromne,jer dewojke skoro da ne mogu da ne osecaju bas nista.
Ali,obratite paznju na owo "skoro"!Jer se uwek nadje decko,bar jedan,sa kojim mozete da imate sex i samo sex!;)
 
Slicna tema sa "samo sex, da ili ne", slican i odgovor - a zasto da ne? Sustinski ne bi trebalo da ima razlike u percepciji, ali posto zivimo na brdovitom Balkanu gde se na zenu gleda kao sto se gleda, i koja se vaspitava kao sto se vaspitava, onda prakticno ima razlike. Opet, ako cemo in medias res onda i zena moze podjednako da uziva u cisto fizickom odnosu bez emocija, samo da nije opterecena bremenom vaspitanja i okoline.
 
...лагао бих када бих рекао да ми се није десило (дешавало)...али сваки пут ми је све теже...осећам се лоше...празно...неиспуњено (нема ни оног осмеха касније кад се сетим у фазону...како је било добро...)...само је тело намирено...а телесни умор и физичко задовољство чини да емотивна празнина отупи. Чак и осећам неку грижу савести...иако се унапред оградим у смислу тога шта Она може да очекује од свега...да не причам да су неке жене у стању да се заљубе само због секса у које су улетеле онако...из чистог симпатисања...
Ретко кад се подеси да је то обострано супер искуство...да раде хормони...страст...и да обоје са осмехом на лицу пожеле да крену даље (али шта је то друго него емоција у смислу да сте у истој причи..да вам је било лепо и да осећате неко разумевање, симпатисање и пожелите све најбоље једно другом?)...али у сваком сл је много заЕбано ако потраје...
...и угл се дешава после раскида дуже везе...значи једна опција је изоловање и кулирање неко време...а друга је ово....ок уз незанемарљив број оних којима је то једноставно стил живота...смисао сам по себи...и скроз им је супер тако...
...наравно има ту тренутака и кад изненадиш себе позитивно...па иако ти у први мах буде жао што си пропустио на тацни играчицу са ружичасте телевизије или неку наложену клинкицу...кажеш себи да је добро што ниси толико пао...:roll::lol:

...са друге стране...ситуације...да ти девојка спава на рамену...или у крилу у бусу на путу нпр или делите кревет...а све скроз асексуално (ако се успешно обузда обострана жудња наравно:lol:...што је опет тешко...неко ће то иницирати пре или касније или ће се једноставно спонтано десити)...значи прилично чулно проживљавање сваког загрљаја, удисаја, додира, уживање у свакој речи...и гле...не могу баш да дефинишем...али осећај неке испуњености, среће...иако ће се тај сексуални нагон испољити самостално касније...:lol:...типови знају шта причам...
 

Back
Top