karakteristike zenskih riba?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: karakteristike zenskih riba?

Abuela
    Guest

Podrazumevano karakteristike zenskih riba?

ko zna da mi kaze nesto vise?

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: karakteristike zenskih riba?

Citat Original postavio Abuela
    Moja najbolja drugarica je ribe u horoskopu.Jako je dobar prijatelj,jedino mogu da joj zamerim na nesigurnosti...Plasljiva je strasno i ni malo nije samostalna!Nada se da ce je neko "voditi" kroz zivot i da nikad nece ostati sama...Ne ume da se izbori sa svojim problemima i veliki je pesimista i hipohondar !Stalno joj nesto fali,nikad joj nisu sve "ovce" na broju,nezadovoljna je sobom i prepuna je kompleksa...Emotivna je do yaya i skoro stalno nervozna...Ima jos mnogo toga sto bih mogla da kazem,ali neka za sad ostane na ovome Na kraju,nisu svi ljudi isti :wink: 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ribice su osetljive nezne duse, sanjalice, sa izrazenom intuicijom kojom i plivaju kroz zivot. Posto su izuzetno ranjive znaju da budu zatvorene, sto sa strane posmatrano zna da ostavi utisak povrsne osobe iako je rec o dubokoj prirodi. U ljubavi su odane maksimalno i potrebno im je puno slobode i nesputanosti. Nesebicne su i znaju puno da se daju u prijateljstvu kao i u ljubavi. Blage su naravi, sa puno razumevanja za druge. Generalno vesele prirode sa povremenim bedak fazama u obliku depresije i neshvacenosti (malo drame nije zgoreg ). Sta da ti kazem,leptirici sa jako puno maste i kreativnosti (u slucaju da nije u pitanju lenja faza).

Guest

Podrazumevano

dvolicne su...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio she
    Ribice su osetljive nezne duse, sanjalice, sa izrazenom intuicijom kojom i plivaju kroz zivot. Posto su izuzetno ranjive znaju da budu zatvorene, sto sa strane posmatrano zna da ostavi utisak povrsne osobe iako je rec o dubokoj prirodi. U ljubavi su odane maksimalno i potrebno im je puno slobode i nesputanosti. Nesebicne su i znaju puno da se daju u prijateljstvu kao i u ljubavi. Blage su naravi, sa puno razumevanja za druge. Generalno vesele prirode sa povremenim bedak fazama u obliku depresije i neshvacenosti (malo drame nije zgoreg ). Sta da ti kazem,leptirici sa jako puno maste i kreativnosti (u slucaju da nije u pitanju lenja faza).
    ja sam riba u horoskopu i imam sve te osobine koje si navela za svoju drugaricu.

Guest

Podrazumevano Re: karakteristike zenskih riba?

Citat Original postavio Ana-Marija
    Citat Original postavio Abuela
    Moja najbolja drugarica je ribe u horoskopu.Jako je dobar prijatelj,jedino mogu da joj zamerim na nesigurnosti...Plasljiva je strasno i ni malo nije samostalna!Nada se da ce je neko "voditi" kroz zivot i da nikad nece ostati sama...Ne ume da se izbori sa svojim problemima i veliki je pesimista i hipohondar !Stalno joj nesto fali,nikad joj nisu sve "ovce" na broju,nezadovoljna je sobom i prepuna je kompleksa...Emotivna je do yaya i skoro stalno nervozna...Ima jos mnogo toga sto bih mogla da kazem,ali neka za sad ostane na ovome Na kraju,nisu svi ljudi isti :wink: 8)
    JA SAM RIBA U HOROSKOPU I IMAM APSOLUTNO SVE TE OSOBINE KOJE SI NAVELA ZA SVOJU DRUGARICU.KAO DA SAM CITALA O SEBI.

MILOSSSS
    Guest

Podrazumevano

JA MISLIM DA SU RIBICE NAJSLADJE NESTO STO POSTOJI!CMOK ZA SVE RIBE!!!!!!!!

Slične teme

1. Osvajac zenskih srca
    Autor mimus u forumu Žene
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 04.10.2008., 21:14
  2. urednost zenskih noktiju
    Autor random_cloud_form u forumu Žene
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 05.08.2004., 17:07
  3. U vezi zenskih grudi
    Autor Novko u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 9