Update za WinXP SP2: Internet Explorer 7 bez validacije

dr_Bora

Aktivan član
Poruka
1.248
“Because Microsoft takes its commitment to help protect the entire Windows ecosystem seriously, we’re updating the IE7 installation experience to make it available as broadly as possible to all Windows users,” said Steve Reynolds, an IE program manager in a posting to a Microsoft company blog. “With today’s ‘Installation and Availability Update,’ Internet Explorer 7 installation will no longer require Windows Genuine Advantage validation and will be available to all Windows XP users.”

ie7-logo.jpg
Download link za IE7
 
Ove nedelje je Microsoft uradio neočekivan potez :
Puštena je verzija Internet Eksplorera 7 u download na njihovom zvaničnom sajtu , instalacija je od sada bez WGA provere prilikom intalacije , tj provere legalnosti Windowsa.
Izgleda da ih je sve popularnija Mozilla Firefox , naterala na ovakav potez , kažu stručnjaci koji prate dešavanja u svetu browsera , mala popularnost Viste i njihovi koraci koji su trebali da vode ka legalizaciji izgleda da nisu bili uspešni , jer je procenat onih koji koriste IE za surf ostao isti i posle ulaska IE7 na tržište.
E pa sretno vam surfovanje :D
 
Ove nedelje je Microsoft uradio neočekivan potez :
Puštena je verzija Internet Eksplorera 7 u download na njihovom zvaničnom sajtu , instalacija je od sada bez WGA provere prilikom intalacije , tj provere legalnosti Windowsa.
Izgleda da ih je sve popularnija Mozilla Firefox , naterala na ovakav potez , kažu stručnjaci koji prate dešavanja u svetu browsera , mala popularnost Viste i njihovi koraci koji su trebali da vode ka legalizaciji izgleda da nisu bili uspešni , jer je procenat onih koji koriste IE za surf ostao isti i posle ulaska IE7 na tržište.
E pa sretno vam surfovanje :D
Pa sam si reko da je Firefox najjaci.IE7 vecinom koriste samo oni koji ne znaju za nesto drugo.Ja licno koristim Mozilu jer mi radi duplo brze od IE7.A i taj dugo ocekivani IE7 je bzvz,malo promenili look i sad misle da imaju jak browser a on supalj ko resetka
 

Back
Top