Hoce da zakaci,a da...

Lepo je sto si ti tako hrabra i sigurna sa 20 godina, ali ja nisam bila, a volela sam ga.
Mnogi ljudi se plase radikalne promene nacina zivota... ali uz malo vise podrske uspevaju da daju svoj maximum.

Ja cu postavljacu teme jos jednom reci da ne sumnja u njenu ljubav.
Da ga ona ne voli, prekinula bi skroz tu pricu oko bebe i odlozila je za kasnije.
Ona samo vapi za tim da oseti njegovu musku odlucnost da je voli i da misli da je njihova veza prava stvar.

ih gossca 23 pa sta ti je ja vec ulazim u kategoriju "polovnjaca" sto bi aleksa reko :lol:
 
meni to uvek bilo idiotski..pravimo bebu..jos sastavimo biznis plan..ko neki posao da imamo da zavrsimo..vise mi to ide,ok u super smo vezi,imamo sve uslove (pa i ako nemamo bas sve),zeleli bi bebu,pa kad se desi desilo se...dosta parova nije moglo da napravi bebu bas zbog tog pritiska i stresa koji utice na sve to..a kad su digli ruke i opustili se,krenuli da uzivaju u svojoj vezi puf eto bebe :)

Planiranje porodice je normalna stvar..kod mentalno i fizicki normalnih i odraslih ljudi....kada procitah "zakaciti" ..nekako mi je ofinger bila prva asocijacija..rekoh da nece za "mudanta" da ga zakaci..
 
citaju li moje postove bar oni ljudi koji ih citiraju :lol:

planiras do neke granice..tipa sednete i obavite razgovor na tu temu,i ok eto od sad pa na dalje bi voleli da se desi...a ne ono veceras u 8:00 pravimo bebu..debilno...mozda ja imam previse idealisticki stav o nekim stvarima..ali stroga,hladna prezicnost je dobra u poslu ne i u svim sferama zivota...pa mislim kako ljudi uopste uzivaju u samom odnosu optereceni tako necim..sa njim si zato sto ga zelis,isto tako zelis da produkt tog odnosa bude beba,ali se ne opterecujes previse time..ko sto rekoh mnoge je to i sputavalo na tom putu
 
Lepo je sto si ti tako hrabra i sigurna sa 20 godina, ali ja nisam bila, a volela sam ga.
Mnogi ljudi se plase radikalne promene nacina zivota... ali uz malo vise podrske uspevaju da daju svoj maximum.

Ja cu postavljacu teme jos jednom reci da ne sumnja u njenu ljubav.
Da ga ona ne voli, prekinula bi skroz tu pricu oko bebe i odlozila je za kasnije.
Ona samo vapi za tim da oseti njegovu musku odlucnost da je voli i da misli da je njihova veza prava stvar.

Слажем се с тобом. Само бих додала да ми то њено понашање делује као унапред скидање одговорности са себе - ''ја нисам хтела, нисам знала - ти си то урадио''...
Не спорим да она жели бебу, али мислим да је за то потребна ипак већа доза зрелости него што је она показује...Има времена.
 
u redu je što pita...i što razgovaraju o tome...mnogo pre nego što se bilo šta desilo.......nego neplanske troodnoče, neželjena deca i ostale komplikacije.........pa uradi tako...najbolje je da posloošaš svoju devojku....ako i ti želiš da boodeš roditelj........nekom je prerano...nekom prekasno......zašto bi bilo prerano...što bi i za tebe lično važile stereotipne stvari o pomeranju granica.....samo napred...
 
Imam devojku i non stop mi prigovara kako nista nisam uradio po pitanju "zakacivanja",a kad dodje do tog cina ona ne da u nju, boji se.I priznala mi je da to zeli ali kad dodje do toga boji se i histerise.Rakla mi je da to uradim(da zakaci)nekako da ona ne primeti jer ce je tako lakse biti.Napomenuo bi da je jako nezna i osecajna osoba i ne bi da je povredim jednostavno bi hteo da je ispostujem posto to zelimo zajedno.Malo je cudna situacija pa me interesuje vasi komentari ili neki savet...
Hteo bi da kazem jos da kad sam prosli put imao problem puno mi je pomogao savet od ''GOSCE" i ja joj se ovim putem zahvaljujem ako procita.

Devojka ti uopste nije spremna da zakaci...tj. ustvari ne zeli to...jer da zeli ne bi trazila od tebe da to uradis a da ona NE PRIMETI...:shock::confused::roll:

A ti kao zelis da je ISPOSTUJES posto zivite zajedno...

Jel ti vidis kako izgleda traljavo ovo sto si napisao...ja se iskreno nadam da vam veza nije tako traljava i puna propusta...
 
Imam devojku i non stop mi prigovara kako nista nisam uradio po pitanju "zakacivanja",a kad dodje do tog cina ona ne da u nju, boji se.I priznala mi je da to zeli ali kad dodje do toga boji se i histerise.Rakla mi je da to uradim(da zakaci)nekako da ona ne primeti jer ce je tako lakse biti.Napomenuo bi da je jako nezna i osecajna osoba i ne bi da je povredim jednostavno bi hteo da je ispostujem posto to zelimo zajedno.Malo je cudna situacija pa me interesuje vasi komentari ili neki savet...
Hteo bi da kazem jos da kad sam prosli put imao problem puno mi je pomogao savet od ''GOSCE" i ja joj se ovim putem zahvaljujem ako procita.
...ovo mi baš i nije sasvim jasno...:shock:
....hoće da se hebe i da ima bebca a da joj ne uđe....:roll:
 
...Vuče imaš pravo,gledajuću sa našeg muškog stanovišta....
....ali pošto ova njegova mala nije izložila njenu priču svega toga....
...istina može biti sasvim drugojačija...
...vidim još uvek si isti....
 
Imam devojku i non stop mi prigovara kako nista nisam uradio po pitanju "zakacivanja",a kad dodje do tog cina ona ne da u nju, boji se.I priznala mi je da to zeli ali kad dodje do toga boji se i histerise.Rakla mi je da to uradim(da zakaci)nekako da ona ne primeti jer ce je tako lakse biti.Napomenuo bi da je jako nezna i osecajna osoba i ne bi da je povredim jednostavno bi hteo da je ispostujem posto to zelimo zajedno.Malo je cudna situacija pa me interesuje vasi komentari ili neki savet...
Hteo bi da kazem jos da kad sam prosli put imao problem puno mi je pomogao savet od ''GOSCE" i ja joj se ovim putem zahvaljujem ako procita.

svi cemo da ti damo lep savet, samo, molim te, objasni o kakvom kacenju je rec...
 

Back
Top