Kako to da nema Srba terorista?

Човек много генерализује, а свака генерализација је глупа. Још нешто, мисли да је апсолутно у праву, а они који се не слажу су већ на почетку глупи и у заблуди.

Није тако.

Ne pratiš me:).....Kako to da sa Gosn.Lacijem i Misonijem i pored toga što ponekad imaju i drastičnije stavove nego ti ipak gajim poštovanje;).....Nisam extreman, baš naprotiv:D:D:D
 
Бесмислено је свађати се на НЕТ-у. Крајње глупо.

Једино око неких екстремних ствари. Мада, морам да признам да сам се и ја мало глупирао.

Даље, моја и његова дискусија је прилично бесмислена.

Човек много генерализује, а свака генерализација је глупа. Још нешто, мисли да је апсолутно у праву, а они који се не слажу су већ на почетку глупи и у заблуди.

Није тако.

...a mozda te navlaci samo da se nerviras...znas kako kazu: "takvima lakse ulazi u doope nego u glavu":lol::lol::lol::wink:
 
da , katastrofa ... :roll:
dakle , zaključak bi bio da država Srbija u ovom trenutku uopšte nije u bezbednom okruženju.
Ako uzmemo za primer naše komšije Hrvate, koji su prvi na ovom tlu izveli akcije takve vrste, zatim Bosna i radikalni islamski terorizam , zatim šiptarski teroristi i veza KPS -a sa ograncima Al kaide ....

Tacno - atentat na kralja Aleksandra 1934 u Marseju, pa onda drugi svetski rat, a posle toga 1972 (valjda bese) kada su se ubacili iz inostranstva, pa onda 1990-91...cccc tipicno za teroristicke organizacije, a ovamo zele da zamene teze, kao Srbija ih napala na njihovoj teritoriji:roll:svasta bre...
 
Tacno - atentat na kralja Aleksandra 1934 u Marseju, pa onda drugi svetski rat, a posle toga 1972 (valjda bese) kada su se ubacili iz inostranstva, pa onda 1990-91...cccc tipicno za teroristicke organizacije, a ovamo zele da zamene teze, kao Srbija ih napala na njihovoj teritoriji:roll:svasta bre...

pa da , ustaški pokret je i u Americi tako kvalifikovan , i zabranjen je .
 
aloo
cossack...petak vece,prijatno napolju,a ti ovde mlatis praznu slamu sa dokonim internetdzijama.....
bolje da si sada negde na nekom boljem mestu...merkas,startujes...itd itd
a ujutru prepricavas nama ozenjenim i zarobljenim likovima kako je bilo sinoc i pravis nam zazubice :):):)
 
Od čega se finansira Učk i slične organizacije......Tu je odgovor.....U pitanju je reket......Teroristi koriste ubistva, zastrašivanje, i slične metode, kao i obični kriminalci.....I najvažnije, čime se bave teroristi kad se njihovi ciljevi delimično ili potpuno ostvare......Postaju obični kriminalci(vidi pod Ira) koji rade za sebe ili drugog, ali nikad ne postaju normalni građani:cool:
 
Od čega se finansira Učk i slične organizacije......Tu je odgovor.....U pitanju je reket......Teroristi koriste ubistva, zastrašivanje, i slične metode, kao i obični kriminalci.....I najvažnije, čime se bave teroristi kad se njihovi ciljevi delimično ili potpuno ostvare......Postaju obični kriminalci(vidi pod Ira) koji rade za sebe ili drugog, ali nikad ne postaju normalni građani:cool:

Ili postanu politicari...sta mislis o tome?:wink: Jedino kod nas je suprotno...npr Cedica Jovanovic...ma on je istovremeno bio kriminalac i politicar:roll:, a u zadnje vreme je "stvani pvacenik i domaci izdajnik...":lol::lol::lol:
 
Kao hriscani, ne mozemo biti junaci izigravajuci borce - teroriste - samoubice. Razlika je u tome, sto islamski vjernik u dzihadskoj borbi davsi svoj zivot (kao samoubica) ide u dzenet, a kod hriscana samoubica ne moze biti pokopan po crkvenim vjerskim obicajima.
 
.
Takve kao ti uvek:D:D:D......

Нека хвала. Ти још и знаш какав сам ја. :lol:

Ja bih rekao da si ti lajavi krelac......Mada i on koristi više dokaza nego ti u raspravi:mrgreen:

Смешан си. Ти и ја се нисмо ни расправљали. А оно око радикала ако се сећаш сам те потуко ко мало дете.8-) (немој се палити, молим те)
Smešan si:cool:.....Net-siledžijstvo mi je baš jadno:lol:.....

И ти мени. И мени је Нет-силеџијство страшно патетично


Нећу се љутити. Чак бих ти био захвалан. Слободно ми реци.

Што се осталих ствари тиче- занимљив си, али и неразумљив, бар мени. :lol:
 
Od čega se finansira Učk i slične organizacije......Tu je odgovor.....U pitanju je reket......Teroristi koriste ubistva, zastrašivanje, i slične metode, kao i obični kriminalci.....I najvažnije, čime se bave teroristi kad se njihovi ciljevi delimično ili potpuno ostvare......Postaju obični kriminalci(vidi pod Ira) koji rade za sebe ili drugog, ali nikad ne postaju normalni građani:cool:


u pitanju su donacije iz islamskih zemalja, u pitanju je novac tzv. humanitarnih organizacija , tako se finansira OVK i naravno šverc oružija i droge ... :roll:
 
Jesam .Pogledaj u prestrojavanje:D(čini mi se da se tako zove anketa).....Da li svi srbi treba da budu iste religije, istog mišljenja:roll:.....Suzio vam se prostor za delovanje zbog isključivosti......

ne znam kojima to "nama" :roll:

Ako nisi baš upoznat (kao, nisi) Srbi su uglavnom pravoslavci...Tako da, ako nekoga osloviš sa "primitivni pravoslavac", verovatno si uvredio većinu Srba (a i šire, jel ' ). Samo, praviš se da to nije tako. malo bez veze...Ljigavo...

Meni nikada ne bi palo na pamet da u "prepucavanju" nekoga oslovim sa na pr. "primitivni katolik, musliman", ili nešto slično.

Baš i nije fora....
 
aloo
cossack...petak vece,prijatno napolju,a ti ovde mlatis praznu slamu sa dokonim internetdzijama.....
bolje da si sada negde na nekom boljem mestu...merkas,startujes...itd itd
a ujutru prepricavas nama ozenjenim i zarobljenim likovima kako je bilo sinoc i pravis nam zazubice :):):)


nemoj SAD da ti ispričam kako je "jedan oženjeni" opalitis jednu mlađanu posred stola u kancelariji... Šta će ti to, samo da se sekiraš... :cool:
 
ne znam kojima to "nama" :roll:

Ako nisi baš upoznat (kao, nisi) Srbi su uglavnom pravoslavci...Tako da, ako nekoga osloviš sa "primitivni pravoslavac", verovatno si uvredio većinu Srba (a i šire, jel ' ). Samo, praviš se da to nije tako. malo bez veze...Ljigavo...

Meni nikada ne bi palo na pamet da u "prepucavanju" nekoga oslovim sa na pr. "primitivni katolik, musliman", ili nešto slično.

Baš i nije fora....

Ма ја сам се шалио "кењаш папе ти", а он почео.. иначе се не љутим.. мада јесу увређени сви православци итд.

Лик је стварно чудан.
 
Ne pratiš me:).....Kako to da sa Gosn.Lacijem i Misonijem i pored toga što ponekad imaju i drastičnije stavove nego ti ipak gajim poštovanje;).....Nisam extreman, baš naprotiv:D:D:D

Чудан си.

Па, према мени сигурно не гајиш поштовање чим ме називаш параноичним и лајавим крелцем. :roll:

Чиме сам ја то заслужио момак?:-?
 
Чудан си.
Zato što sa lacijem i mišonijem normalno pričam8-).....Imaš nešto protiv ovih momaka:shock::roll:......Ni sam ne znaš šta si hteo da kažeš, samo si nabacio da ne bude da sam ja rekao poslednju reč:lol:;).......
Па, према мени сигурно не гајиш поштовање чим ме називаш параноичним и лајавим крелцем. :roll:
Nisam ti to rekao iz čista mira već isprovociran tvojim bezobrazlukom:|.Samo sam se branio:D:D:D.....
Чиме сам ја то заслужио момак?:-?[/
Ako ti smeta što neko iznosi odbranu nečega što ti ne želiš da prihvatiš ,iako ne možeš racionalnim argumentima da pobiješ i kažeš :''E, ajd ne kenjaj, pape ti''...
Bez ikakavog racionalnog objašnjenja,onda kako čovek sa takvom nemoćnom mržnjom da razgovara.....Lepim ne može:roll:......Na način koji dotični razume:idea:...Prema svecu i tropar:D
 

Back
Top