Srpska policija

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Trazili ste temu o policiji. Posto niko ne otvara, evo ja cu prva...
Da li mislite da nasi policajci profesionalno obavljaju posao i sta treba menjati u srpskoj policiji? Da li imate neke pohvale na njihov racun?
 
sa stranim tablicama nisam mogao 200m da napravim da me ne kontrolisu, Policija u srbiji je naj veca sramota za drzavu, to su korumpirani i nekulturni kreteni i ako hocemo da imamo neku demokratsku drzavicu prvo jedna velika CISTKA u policiji
 
treba da se promeni policija.
jebs policiju kad malo malo pa neko nastrada od policajca...likovi sa 2 grama mozga i 6 meseci obuke drndaju normalne gradjane jer eto oni sad nosi uniformu....drugovi milicioneri...
 
Na zalost malo - malo, pa cujemo da su neki policajci uhapseni zbog nekog krivicnog dela. Najsveziji primer je hapsenje Marka V. i Dejana N., Zandarma koji su pokusali da iznude 100.00 evra od D.DJ.. Marko V. i D. DJ. su ozenjeni rodjenim sestrama, a D. DJ. nije imao pojma da ga reketira Marko V. i cak mu se obratio za pomoc. Marko V. ga je posavetovao da isplati pare jer su ti reketasi opasni. Na zalost, ovo nije jedini slucaj korumpiranosti policije. Ali na osnovu njega ne treba generalizovati policijajce.
 
Ja imam odlicno misljenje o policajcima jer nikad nisam imao neprijatnosti s njima. Milion puta su me saobracajci zaustavili i ako sam kriv platim kazu i hvala lepo-dovidjenja.
 
Ja imam odlicno misljenje o policajcima jer nikad nisam imao neprijatnosti s njima. Milion puta su me saobracajci zaustavili i ako sam kriv platim kazu i hvala lepo-dovidjenja.

i ja isto...
sve lepo i pristojno dobardan dovidjenja....
ali uvek se nadje neko ko ce da te drka....samo sto na kraju taj popizdi posto si ti skroz strejt, a on se namerio na tebe ::):)
 
I sto odmah pljujete ovde po policiji?
Zar ne postoji nijedan jedini policajac kojeg nesto mozete da pohvalite?
Постоје 2, један који ми је седео на задњем седишту и игнорисао што пијем док возим (у буквалном смислу) и други који ме је пустио без смарања кад ме је зауставио и једном приликом није успео да нас стигне (тј. није хтео да нас јури) док смо му бежали
 
Pre svega ne cine policiju samo pozrnici, nego i ljudi koji rade teske i rizicne stvari, kao sto su SAJ i PTJ, interventna jedinica 92.
WASP ne mogu da razumem kako si imao vezu, a nisi upisao. Pa tamo svi preko veze upisuju, ne moze niko da udje, ako nema nekoga negde...Zavrsi DIF, pa se zaposli u MUP.
Vrhovni komandant tada je bio S.M. Naredjivao je i policiji i vojsci. E sad sto je vise angazovao policiju... Sa druge strane u policiji rade i najveci primitivci, a ovi koji su zavrsili Vojnu akademiju ipak su uceni nekom drugacijem nacinu ponasanja. Kulturnijem i obrazovaniji su.
 
Pre svega ne cine policiju samo pozrnici, nego i ljudi koji rade teske i rizicne stvari, kao sto su SAJ i PTJ, interventna jedinica 92.
Знам ко све чини полицију али када се спомене полиција сви помисле прво на 'пубиће' и сваки полицајац обавља тешак и ризичан посао.
WASP ne mogu da razumem kako si imao vezu, a nisi upisao
Очигледно је да ми не иде да будем везара, можда сам ипак требао (као и све у животу) на тежи начин, тако ћу следећи пут ;)

Sa druge strane u policiji rade i najveci primitivci, a ovi koji su zavrsili Vojnu akademiju ipak su uceni nekom drugacijem nacinu ponasanja.
Образовање није мерило културе, имаш ти и докторе наука који се понашају као стока
 

Back
Top