teorija zavere!

posmatrac

Zainteresovan član
Poruka
209
znam, bezveze pitanje u bezveze vreme, ali me bas interesuju NAJVEROVATNIJE teorije zavere o rusenju kula bliznakinja. ko stoji iza toga? uveren sam da oni koji su za to kaznjeni nisu imali nikakve veze sa tim.
 
posmatrac:
znam, bezveze pitanje u bezveze vreme, ali me bas interesuju NAJVEROVATNIJE teorije zavere o rusenju kula bliznakinja. ko stoji iza toga? uveren sam da oni koji su za to kaznjeni nisu imali nikakve veze sa tim.
Srbi,srbi...stoka je to:)))
Ma nemampojma,top su oni sami iscenirali jer im se vise isplatilo da sruse te dve kule,pobiju par stotina ljudi,okrive talibane i osvoje irak...nafta bato
 
posmatrac:
znam, bezveze pitanje u bezveze vreme, ali me bas interesuju NAJVEROVATNIJE teorije zavere o rusenju kula bliznakinja. ko stoji iza toga? uveren sam da oni koji su za to kaznjeni nisu imali nikakve veze sa tim.
Pa to je najprovidnije...naravno da Ameri stoje iza toga...imas i knjigu o tome...nadji i procitaj...
 
Свакако да је Влада Сједињених Држава УНАПРЕД ЗНАЛА да ће доћи до тих напада. Како другачије објаснити постојање снимка удара ПРВОГ авиона у Светски трговински центар?! Осим ако неко не мисли да се та камера нашла тамо "случајно".

Као последица 11.9. донети су тзв. Патриотски закони 1 и 2, који су у знатној мери ограничили Американцима основна људска права, али и дали подршку њиховој Влади да жари и пали по свету.
 
Pobunjenik:
Свакако да је Влада Сједињених Држава УНАПРЕД ЗНАЛА да ће доћи до тих напада. Како другачије објаснити постојање снимка удара ПРВОГ авиона у Светски трговински центар?! Осим ако неко не мисли да се та камера нашла тамо "случајно".

Као последица 11.9. донети су тзв. Патриотски закони 1 и 2, који су у знатној мери ограничили Американцима основна људска права, али и дали подршку њиховој Влади да жари и пали по свету.

kada se nakon izolacionisticke politike dogodio Perl Harbur i SAD usle u rat (predpostavljam da znate da su industrijski krugovi u SAD bili protiv rata sa Nemackom zbog plasmana kapitala, npr. Henri Ford u Opelu, a da je vlada SAD znala za pripreme Japana) V. Cercil je cestitao veliku pobedu americkom narodu!
mislite o tome!
 
Далеко од тога да су Форд, као и остали амерички индустријалци и банкари, били против уласка Америке у рат. Обрнуто. Они су је УВУКЛИ у рат!!!

Сврха Другог светског рата био је стварање УЈЕДИЊЕНИХ НАЦИЈА. Неопходно је било у рат увући што више земаља, односно НАЦИЈА, како би испало да су оне криве за његово отпочињање.

Циљ оних који су изазвали тај рат јесте уништење СВИХ НАЦИЈА и СВИХ ДРЖАВА!
 

Slične teme


Back
Top