Stradalo mi koleno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KolenoLigamenti

Početnik
Poruka
1
Imam 18 godina fudbal treniram od 10. godine. To je bitno da kazem jer do sada nikada nisam bio ozbiljnije povredjen. Uglavnom, danas na fizickom igrali smo fudbal na betonskom terenu. Potrcao sam za loptom i kada sam hteo da promenim putanju , stopalo mi je ostalo na podlozi i koleno mi se izvrnulo. Znaci video sam casicu kako mi se pomerila a potom vratila u prvobitan polozaj. To je bio neopisiv bol od kojeg sam pao na zemlju. Uglavnom, posle 30ak sekundi uspeo sam da se pridignem i nekako odsepam do svlacionice. Otisao sam kuci a buduci da je bilo vec 8 sati ambulante nisu radile. Kuci sam stavio led a brat je otisao do dezurne apoteke i uzeo mi Hepalpan.
Koleno mi se malo nadulo i meko je na tom mestu. Problem je sada sto me boli citava noga, ne samo koleno(ukljucujuci i list a pomalo i stopala).
Sutra cu otici kod ortopeda, ali mozda zna neko o cemu se ovde radi? Hteo sam da postavim sliku ali verujte mi ne mogu da odsetam do telefona i usb da uzmem koliko me boli.
Problem je jos veci sto iduce nedelje igram vrlo znacajnu utakmicu. Verujem da necu biti u mogucnosti? I sto je najcrnje, citao sam negde da se od ovoga oporavlja i do 6 meseci?
Da li je to istina?
Pozdrav svima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top