fitness

lela_ak

Početnik
Poruka
17
Cao svim novosadjanima. Moje ime je Adela i pozivam vas da samnom vezbate u fitness centru ,,feel good,,.
Termini MIX AEROBIKA su od 21:oo utorak i cetvrtak, a subotom u 17:oo zbog raznih obaveza ili izlazaka...
Sala je profesionalno opremljena, sva u ogledalima, klimatizovana, sa recepcijom i cekaonicom u kojoj mozete sacekati svoj termin u udobnim foteljma. Takodje se u fitness centru mozete i istusirati, a po dolasku svako dobija svoj ormaric u koji moze da odlozi stvari.
Sve ovo se nalazi u ulici Danila Kisa 44 na Grbavici.
Clanarina u fitness centra kosta 1600,oo dinara.
Ja se bavim fitnesom vec skoro 6 godina.
Nadam se da cemo se uskoro cuti i vezbati zajedno. Za sve dodatne informacije mozete me nazvati na 064/ 21-97-138

Vasa Adela
 
Opa... Opaaaaa :lol:

(To joj je ostalo od Aikidoa ;) )

Ma bez brige, takve divlje najvise volim da ukrotim 8) posle predu kao mace! :lol:
 
Cao Adela,Da li moze neko iz teretane :) da predje u fitness trbusnjaci nisu problreem a sklekovi su malo problem. Pre radim ledja sa let masinom :) ako ces i meni da pretis
 
Cao svim novosadjanima. Moje ime je Adela i pozivam vas da samnom vezbate u fitness centru ,,feel good,,.
Termini MIX AEROBIKA su od 21:oo utorak i cetvrtak, a subotom u 17:oo zbog raznih obaveza ili izlazaka...
Sala je profesionalno opremljena, sva u ogledalima, klimatizovana, sa recepcijom i cekaonicom u kojoj mozete sacekati svoj termin u udobnim foteljma. Takodje se u fitness centru mozete i istusirati, a po dolasku svako dobija svoj ormaric u koji moze da odlozi stvari.
Sve ovo se nalazi u ulici Danila Kisa 44 na Grbavici.
Clanarina u fitness centra kosta 1600,oo dinara.
Ja se bavim fitnesom vec skoro 6 godina.
Nadam se da cemo se uskoro cuti i vezbati zajedno. Za sve dodatne informacije mozete me nazvati na 064/ 21-97-138

Vasa Adela

Super je ta sala ali . . .
... ko mi garantuje da cu postici rezultate ? :)
Posto imam oko 149.5 kg ( za sad )
 

Back
Top