venus doom

tejchi

Zainteresovan član
Poruka
197
8) izasao novi album him-a........album je vise heavy nego dark light ,nisam nesto bas odusevljena ovim novim albumom, imam utisak kao da se sve ponavlja i ponavlja, osim textova koji su i dalje dobri...po meni hjihov najbolji album jeGreatest Lovesongs 666...u ovom novom albumu ima lepih brejkova i moze se primetiti osvrt na prethodne album u pesmi Passions Killing Floor

the kiss of dawn-izbacena je kao singl, sladunjava je ................kao sto sam i rekla nisam bas odusevljena ovim albumom:-|
 
nemate vi pojma...pravi headbanging motherf'ucker mora imati ovaj album...VD je ekstreman,brutalan i definitivno najbolji njihov album...kada su oni hejteri sa yumetal.com rekli da je ovo album godine,onda je čini mi se sve jasno 8) a niste oduševljeni zato što niste tr00 headbanging motherf'uckers,tako da slobodno možete da nastavite da sečete vene uz Dark Light i ostale njihove shit albume 8) thats all folks!
 
sta mislis na sta bi licio ovaj podforum kad bi svako od nas postavljao teme sa svakakvim albumima a pri tom postoji tema o toj grupi - u ovom slucaju o Himu???

ova tema je iskljucivo namenjena fanovima him-a.........
njihovi albumi ne spadaju u svakakve......
znam da postoji tema o toj grupi,a zasto ne bi postojala i tema o njihovim albumima?
ne zelim da se stvaraju konflikti oko ove teme...jednostavno kome se ne svidja neka je preskoci................
 
nemate vi pojma...pravi headbanging motherf'ucker mora imati ovaj album...VD je ekstreman,brutalan i definitivno najbolji njihov album...kada su oni hejteri sa yumetal.com rekli da je ovo album godine,onda je čini mi se sve jasno 8) a niste oduševljeni zato što niste tr00 headbanging motherf'uckers,tako da slobodno možete da nastavite da sečete vene uz Dark Light i ostale njihove shit albume 8) thats all folks!

tako je Killeru!!!!!
btw de si ti bre???
Poz!!!
 
meni je VD sasvim ok album!istina je da je RR najbolji ali aj mi samo recite koja grupa je izdala 70% albuma u svojoj karijeri da su vrh???uvek je bilo boljih i losijih ili "manje boljih" (ajoj sto sam ovo pametno rek'o :D 8-) )
do sad mi je tako reci njihov najlosiji album LM,ili bolje receno-njega najmanje slusam...
Poz!
 
aj sad malo ozbiljno...
ovo je njihov najtvrđi,najbrutalniji i najbolji album...ostali albumi što se mene tiče pali su u zaborav jer u poređenju sa ovim zvuče kao ljigava pop rock govanca...
 
nemate vi pojma...pravi headbanging motherf'ucker mora imati ovaj album...VD je ekstreman,brutalan i definitivno najbolji njihov album...kada su oni hejteri sa yumetal.com rekli da je ovo album godine,onda je čini mi se sve jasno 8) a niste oduševljeni zato što niste tr00 headbanging motherf'uckers,tako da slobodno možete da nastavite da sečete vene uz Dark Light i ostale njihove shit albume 8) thats all folks!

him vise nikad nece postici slavu, koju je imao pre 4-5 godina.nikada nece napraviti pesmu koja moze da pridje pesmama:The beginning of the end
For you
One last time
Our diabolikal raptur....................itd.
po meni to su njihove najkvalitetnije pesme. Ima ih i na ovom albumu:
8)bleed weel........obozavam je zanimljiv refren.The kiss of dawn mi nekako ima poppy refren,vise je izbacena kao singl...
 
a Bleed well baš ima onako death/grind metal refren :roll: ovaj album je Greatest love songs sa boljom produkcijom i bolesnijim pesmama...ne kapiram kako neko može da voli taj album,a da pri tom govori kako VD baš i nije nešto...VD je "najmetalskiji" HIM album i tačka...
a što se slave tiče,zar me teraš da postavljam linkove najprodavanijih rock albuma u svetu na kojima je HIM trenutno na prvom mestu a npr. mnogo popularniji bendovi poput Linkin Park daleko od te pozicije...
 
samo iznosim svoje misljenje...
fk...iako ih volim,to je malo receno ,obozavam,ovaj album mi i nije nesto, imali su i boljih ali kako rece IJAS uvek je bilo boljih i onih malo losijih...
i nisam rekla da volim ovaj album, vec sam navela stvari koje mi se najvise svidjaju sa ovog albuma...
gore sam navela album koji mi se najvise dopada
usput,ne moras postavljati nikakve linkove
 

Back
Top