Čarolija (M)Nekih Dodira...

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Ovu temu u znak zahvalnosti zato što izdržava sva moja zapitkivanja, posvećujem jednom forumašu... ;)
On će se pronaći...

Dodiri...
Od čežnje satkani... od brige, želje, naboja...
Neki od njih ostaju nam urezani u sećanje ceo život... Na neke ni ne obratimo pažnju...

Koje dodire pamtite kao najsvilenije, kao najemotivnije, najstranstvenije...?
Sa kojim osobama, u kojoj situaciji...?
Ali dodire - koji nisu doveli do seksualnog čina... već koji su mogli imati u sebi tu težinu vođenja ljubavi...

I ne mora da budu samo dodiri sa partnerom. Možete da pišete o bilo kojoj osobi koju volite ili čak možda o nekom strancu, o nekom dodiru u prolazu ''ukradenom''...

Šta ih to čini posebnim... zbog čega su nezaboravni...

Meni je uvek bilo jasno kako upamtim sliku, prizor, glas,... ali me je fasciniralo da neki dodir može tako dugo da živi u meni... tako Živo da Živi... Običan dodir ruku...
 
ima jedna staza soli...
koju su napravile neke suze na licu...
te vrele dodire, prosto, ne mozes da zaboravis
ostaju neizbrisivi oziljci....

(ali ih volim, jer su pecati nekih emocija koje me cine osobom, bas ovakvom, kakva jesam)


prve dodire ruku mog jedinca, po licu kada smo se upoznavali, takodje ne mogu da zaboravim
- za to se vredelo roditi!

bilo je jos mnogo nekih koje sam zapamtila, ali ne zasluzuju da stanu u vrstu sa ovim gore ispisanim...a i dosta je od mene! :)
 
Ovu temu u znak zahvalnosti zato što izdržava sva moja zapitkivanja, posvećujem jednom forumašu... ;)
On će se pronaći...

Dodiri...
Od čežnje satkani... od brige, želje, naboja...
Neki od njih ostaju nam urezani u sećanje ceo život... Na neke ni ne obratimo pažnju...

Koje dodire pamtite kao najsvilenije, kao najemotivnije, najstranstvenije...?
Sa kojim osobama, u kojoj situaciji...?
Ali dodire - koji nisu doveli do seksualnog čina... već koji su mogli imati u sebi tu težinu vođenja ljubavi...

I ne mora da budu samo dodiri sa partnerom. Možete da pišete o bilo kojoj osobi koju volite ili čak možda o nekom strancu, o nekom dodiru u prolazu ''ukradenom''...

Šta ih to čini posebnim... zbog čega su nezaboravni...

Meni je uvek bilo jasno kako upamtim sliku, prizor, glas,... ali me je fasciniralo da neki dodir može tako dugo da živi u meni... tako Živo da Živi... Običan dodir ruku...

hvala ti...i ti cesh meni ostati u lijepom sjecanju;)
 
ima jedna staza soli...
koju su napravile neke suze na licu...
te vrele dodire, prosto, ne mozes da zaboravis
ostaju neizbrisivi oziljci....

(ali ih volim, jer su pecati nekih emocija koje me cine osobom, bas ovakvom, kakva jesam)


prve dodire ruku mog jedinca, po licu kada smo se upoznavali, takodje ne mogu da zaboravim
- za to se vredelo roditi!

bilo je jos mnogo nekih koje sam zapamtila, ali ne zasluzuju da stanu u vrstu sa ovim gore ispisanim...a i dosta je od mene! :)

Hvala Bogu te se nađe neko da odgovori... ;)
 

Back
Top