Tehnicka podrska:Igre vam ne rade?Zatrazite pomoc ovde!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ljudi pomagajte. instalirao sam igru medal of honor- airborne, i kad je ukljucim slaka sve dobro.
prodjem trening, zatim neki lik objasnjava sta je sledeca akcija, i treba da se pritisne E. Onda ide biranje oruzja, i posle toga samo potamni ekran i nista se ne desava.
da napomenem da imam graficku nvidia geforce nx8400gs.
ako neko zna u cemu je problem neka javi. pozzzz
 
Problem je u grafici :lol: Ta grafichka nije pravljena da se na njoj igraju igre nego za resterecenje procesora u HDTV dekodiranju.... Josh kad se uzme da ima 64 bita..... Pa 6600GT je duplo bolja od te 8400 a 7600 GT je sigurno 3 x bolja.....
A koliko je MOH:A loshe optimizovana govori sledeca slika:
9d81e2368e.png

Ona Zelena linija je Jezgro #0 i moze se videti da je optereceno 100 % a ono crveno je Jezgro #1 i ono je optereceno oko 70 %..... Igra je loshe optimizovana zato shto je pravljena za konzole pa prepravljena za PC pa procesor mora da emulira konzolu.....
Inache imam bednih 25 FPS ( sa tim da kad je borba FPS pada do 18 ) u rezoluciji 1440 x 900 sa ukljuchenim Vsync i svim ostalim detaljima na LOW..... Inache imam 7600 GS GLH 256 MB DDR3 / 128 bit
 
e ljudi pomagajte. instalirao sam igru medal of honor- airborne, i kad je ukljucim slaka sve dobro.
prodjem trening, zatim neki lik objasnjava sta je sledeca akcija, i treba da se pritisne E. Onda ide biranje oruzja, i posle toga samo potamni ekran i nista se ne desava.
da napomenem da imam graficku nvidia geforce nx8400gs.
ako neko zna u cemu je problem neka javi. pozzzz
Pa de nju nadje,verovatni si mislio da ces uzeti nesto dobro za DX10 a to je nVidia i zelela da mislis al ko sto vidis nije sve tako svetlo (nije nista).Menjaj je ili stavi sve na low pa probaj onda
 
e zasto mi npr neke igre usred igranja mi se restartuje komp??
jel to do napajanja ili je to do igre?

Ja znam za opciju po kojoj je u igri bug...i često se dešava da restartuje ili da te izbaci u Windows...i pokaže ono "Send error report" ili " Dont send"
A možda i tvoja grafička ne podržava igru iliti igra nije za tvoju grafu (ova opcija je manje verovatna)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top