I psi u redu za usvajanje

Goropad

Obećava
Poruka
61
U okviru kragujevačkog JKP „Čistoća“ radi svojevrsno prihvatilište
I psi u redu za usvajanje
Prihvatamo pse i mačke koji, posle celokupnog tretmana, dobijaju vlasnika. U prihvatilištu se nalazi 20 pasa i četiri mačke. Štenad idu ko alva i ovde se ne zadržavaju duže od nekoliko dana, kaže Aleksandar Gajić, šef „Zoohigijene“ i prihvatilišta
KRAGUJEVAC - Rotvajler Dik zaljubio se na prvi pogled u Dinu. Kao svaka lepo vaspitana dama, Dina je ljubav uzvratila i ovih dana moglo bi biti svašta.

- Nećemo da pretpostavljamo, ali uskoro bismo mogli i da očekujemo potomke - priča o četvoronožnim ljubavnicima Aleksandar Gajić, šef „Zoohigijene“ i prihvatilišta za pse i mačke lutalice, koje radi u okviru kragujevačke JKP „Čistoća“.

U prihvatilištu, jedinstvenom ove vrste u Srbiji, otvorenom ove godine, nalazi se dvadesetak pasa koji će uskoro dobiti novog vlasnika. Ovo prihvatilište nije azil za pse u kome psi i mačke lutalice trajno nalaze smeštaj.

- Prihvatamo pse i mačke koji, posle celokupnog tretmana, dobijaju vlasnika, odnosno odlaze na usvojenje. Svi psi prolaze kroz terapiju čišćenja od krpelja i buva i crevnih parazita. Dnevno dobijaju dva obroka, a posle te terapije se udomljavaju. U prošlom mesecu, svoj dom je dobilo 67 pasa. Usvojitelj dobija kompletnu biografiju usvojenog ljubimca, s podacima o sprovedenom tretmanu, kao i o temperamentu psa koga usvaja - objašnjava Gajić.http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/glas-javnosti-24-09-2007/i-psi-u-redu-za-usvajanje
Thumb_KG%20-%20psi%204.jpg


Lepo je. Deca dobiju kucnog ljubimca, a grad se rastereti lutalica. Pas dobije dom.
 
Нећемо ружним речима овде. Свако има права да изрази своје мишљење, било позитивно или негативно, али основну културу задржите, молим вас. У противном, тема ће морати под кључ а мислим да то не заслужује.
 
Moram da pohvalim iako sam bila sumnjicava:) Sad sam gledala na prvom(iznenadjujuce za njih!) reportazu o alizu Zoohigijena iz Kragujevca. Tamo je ZABRANJENA eutanazija! Psi i macke su u malim kavezima tako da se nadam da ih pustaju, ali deluju dosta cisto i sredjeno. Svi su vakcinisani, obelezeni i sterilisani i cekaju nove vlasnike. Konacno da rts prenese i neku lepu vest o napustenim zivotinjama.
 
Moram da pohvalim iako sam bila sumnjicava:) Sad sam gledala na prvom(iznenadjujuce za njih!) reportazu o alizu Zoohigijena iz Kragujevca. Tamo je ZABRANJENA eutanazija! Psi i macke su u malim kavezima tako da se nadam da ih pustaju, ali deluju dosta cisto i sredjeno. Svi su vakcinisani, obelezeni i sterilisani i cekaju nove vlasnike. Konacno da rts prenese i neku lepu vest o napustenim zivotinjama.

Bio je taj prilog pre dve nedelje, samo sada moraju ponovo da ga emijutu, pošto su Društva za zaštitu životinja "skočila" na Kragujevac i, pretpostavljam, zato što je Kristina Paskaljević, u subotu na B 92 rekla da se Kragujevac reklamira kao evropski grad, a da će se tek videti koliko je daleko od Evrope kad se bude obratila Briselu...dakle, sve je to u cilju političkog epp-a, pošto su ih napali, ovi sad hoće da dokažu kako su ipak Evropa i ponovi emituju taj prilog :rtfm:
 
"Rotvajler Dik zaljubio se na prvi pogled u Dinu. Kao svaka lepo vaspitana dama, Dina je ljubav uzvratila i ovih dana moglo bi biti svašta.
Nećemo da pretpostavljamo, ali uskoro bismo mogli i da očekujemo potomke - priča o četvoronožnim ljubavnicima Aleksandar Gajić, šef „Zoohigijene“ i prihvatilišta za pse i mačke lutalice, koje radi u okviru kragujevačke JKP „Čistoća“. "



Divno:klap:. Znaci, kragujevacki JKP Cistoca imace sta da udomljava i ako ne budu imali "posiljke" novih napustenih pasa :super:.
 
Ne da je normalno nego je fenomenalno da se sto bolje udomljavaju i kuce i mace :ok:.

Ono sto je meni zapalo za oko jeste da ima i nekih neobicnih konstatacija u tekstu, ali svi znamo da citamo, pa...citajmo:).

A za svaku udomljenu kucu ili macu, privatno, sluzbeno, ali uspesno i dobro, uvek mogu reci samo: DIVNO I BRAVO :heart:.
 
poklanjam stene zenke-mesanca,uzela sam je sa ulice,i nisam mogla da je ostavim u saobracaju....ali imam problem!!!!!!!!!!!! radim 7-8 sati dnevno i nemam vremena za nju...daleko od toga da se nebrinem o njoj kako treba,imala sam 25 god pse kod kuce..ali iskreno,najradije bih je udomila kod nekog ko ima kucu i dvoriste...
..
 
Poslednja izmena:
poklanjam stene zenke-mesanca,uzela sam je sa ulice,i nisam mogla da je ostavim u saobracaju....ali imam problem!!!!!!!!!!!! radim 7-8 sati dnevno i nemam vremena za nju...daleko od toga da se nebrinem o njoj kako treba,imala sam 25 god pse kod kuce..ali iskreno,najradije bih je udomila kod nekog ko ima kucu i dvoriste...
pomozite molim vas...
nadja 063 1143 943
 

Back
Top