Tijanićevo nasilje nad gledaocima

Eraserhead

Ističe se
Poruka
2.374
Poslanici raspravaljali o programu i direktoru RTS
Zbog "48 sati svadbe" biće zatražena Tijanićeva smena


Poslanik SRS Elena Božić Talijan, koja je i predsednik Odbora za ravnopravnost polova, najavila je da će na današnjoj sednici Odbora predložiti da se direktor RTS Aleksandar Tijanić rezreši te dužnosti.

Ona je to rekla na sednici Skupštine Srbije, tokom polemike o sinioćnjoj emisiji RTS "48 sati svadba" o čemu je debatu pokrenula poslanik LDP Milena Stanković. Stankovićeva je rekla da je "sinoćnje skandalozno izdanje emisije 48 sati svadba na najbeskrupulozniji i najotvoreniji način promovisalo nasilje nad ženama".
Ona je prenela sadržaj te emisije u kojoj je prikazan snimak sklapanja braka mlade i maldoženje koji "imaju takvu vezu da mladoženja s vremena na vreme išamara svoju mladu, a mladina majka na to kaže da je njena ćerka to povremeno i zaslužila".
Milena Stanković je ukazala da emisiju niko nije osudio niti je takvo ponašanje ocenio kao nepoželjno pa je pozvala poslanike da to učine i zatraze hitnu smenu uprave i uredništva javnog servisa.
"Pošto je ta emisija prošla u etar, možemo da zaključimo da je ovakvo ponašanje društveno poželjno ili je bar poželjno među onima koji vode nacionalnu televiziju", ocenila je ona.
Prema njenim rečima, najskandaloznije je to što se na Javnom servisu koji finansiraju građani iz dana u dan promoviše "takav stravičan sistem vrednosti, odnosno koncept takozvane kvazi domaćice u kojoj se kao vrhunski dokaz ljubavi prema ženi pokazuje nasilje nad ženom".
Raspravi na ovu temu priključili su se i drugi poslanici LDP. Oni su preneli reagovanje direktora RTS Aleksandra Tijanića koji smatra da je "emisija 48 sati svadba izvanredna sociopsihološka analiza, a ne oda nasilju".
 
Dok je njemu Voje , iskrivljenog........sedece Tijanic na mestu direktora, bez ikakvih problema....

Voja je , u nedostatku dece, ponesen ocinskim instiktima , izgleda odlucio da u zivotu bude mecena mentalno zaostalim i posrnulim likovima, kao sto je JUL Tijanic, ili onaj lopov Joca .......brine tata o svojim mentolima
 
SRS + LDP = 48 sati svadba:lol:

čime se bave opozicione stranke, i to ujedinjene na istom zadatku:lol:

naravno da je ispod svake granice i dobrog ukusa i normalnog ponašanja prikazivati i takvu izjavu na tv-u
ali, gospodo iz opozicionih stranaka, nije li, do sada, bilo razloga da se traži smena tijanića?

Ovo je jako jeftino, providno i ljigavo.
Kao i emisija koju gledaju poslanici srs i ldp.
 
SRS + LDP = 48 sati svadba:lol:

čime se bave opozicione stranke, i to ujedinjene na istom zadatku:lol:

naravno da je ispod svake granice i dobrog ukusa i normalnog ponašanja prikazivati i takvu izjavu na tv-u
ali, gospodo iz opozicionih stranaka, nije li, do sada, bilo razloga da se traži smena tijanića?

Ovo je jako jeftino, providno i ljigavo.
Kao i emisija koju gledaju poslanici srs i ldp.




i sta je poenta tvog posta?
 
ja sam cula da je u istoj emisiji bila prica o nekom paru sa juga srbije gde je mladozenja-debil pravio spisak svih zena sa kojima je bio...spisak je navodno bio ihihi.... a mlada-jos veci debil, kaze kako ona zve to zna i super je srecna jer ce se spisak bas na njoj "svrsiti"... i da, onda je pricao kako se o njegovoj izabranici u "selu" prica sve najgore ali on zna pravu istinu a zna i njegova mama...navodno, posle "prve predbracne noci" on je mami odneo dokaz njene nevinosti!!!!
 
ne razumem sta si hteo da kazes?

Verovatno je pomislio da je ta emisija sinoc odlika slobode medija.To sto neki lik isamara ribu i javno prizna je istina o medjuljudskim odnosima kod nas i nepromovise nasilje.I to je sloboda medija
Zar nije vece nasilje gledati serijale gde se promovise homoseksualizam kao nesto normalno,plemenito i cool i to dolazi iskljucivo iz USA.
Verovatno je covek pomislio posle "Svadba48" od sinoc:"Ima kretena koji tuku ribe.Ali bolje i to nego Will &Grace(valjda sam ispravno napisao),Ili Sex i City dusevna hrana za "emancipovane"trpacice iz LDP-a".
 
Verovatno je pomislio da je ta emisija sinoc odlika slobode medija.To sto neki lik isamara ribu i javno prizna je istina o medjuljudskim odnosima kod nas i nepromovise nasilje.I to je sloboda medija
Zar nije vece nasilje gledati serijale gde se promovise homoseksualizam kao nesto normalno,plemenito i cool i to dolazi iskljucivo iz USA.
Verovatno je covek pomislio posle "Svadba48" od sinoc:"Ima kretena koji tuku ribe.Ali bolje i to nego Will &Grace(valjda sam ispravno napisao),Ili Sex i City dusevna hrana za "emancipovane"trpacice iz LDP-a".



e posle ove izjave nisi vise sumnjiv! jasno je ko si i sta si!
 
e posle ove izjave nisi vise sumnjiv! jasno je ko si i sta si!

Sta sam to molim te?Nesmeta mi sto neki lik priznaje da samar ribu?To je njegova sramota i realnost u Srbiji.Mislis li da je jedini?Ima ih na hiljade.To sto je bolid je samo njegova stvar.I zasto to nepustiti preko TV?Navedi mi jedan razlog.
Ali tebi verovatno nepredstavlja problem emitovanje serijala(kao na B92) gde cetiri qrave pricaju tokom citavih epizoda o trpanju ,cipelama, i torbicama.Ili gde se pederluk prikazuje sa izuzetnim simpatijama.Na stranu sto je Tijanic takav kakav je.Da ti pusta na RTS takve serijale bio bi savremen i pravi covek na pravom mestu.Znaci kad B92 pusta serijale o pederluku i pusiqrkama to je moderna stanica i urednik je O.K.ej.Ali to sto je bilo u emisiji "Svadba 48"je skandal.Koji si poremeceni licemer.
 

Back
Top