Smaranja danasnje zene

Aleksa76

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.248
Pitanje iskljucivo za muskarce(ali posto i zenke citaju, da se ogradim, nisam shovinista)

Dakle diskutanti...
Smaraju li vas danasnje zene?
Bas nesto gledam oko sebe...analiziram sve zene svojih prijatelja...devojke, kres kombinacije...i hvatam sebe da od njih 30 sto sam ih se stio maximum 2-3 su OK.
Dalje smaraci svetski, ubedjene u svoju lepotu(a celulit..), padaju na neke feministicke price, puna usta ravnopravnosti(a ne vade ruke iz sudopere)...
Da li zene nazadovale u odnosu na zene od generacija nasih majki(rodjene pedesetih, sezdesetih)
U toj generaciji su im opet skoro sve zene drage...lavice, borci za svoju porodicu/decu...
A ove "danasnje"... :oops: tuuuga.
PS: Jos jednom "ograda" , nisam ostavljen, ucveljen i razocaran u zene. naprotiv, srecno ozenjen i razmisljam da sliku svoje zene okacim kao ikonu....dobro prodjoh kada vidim kakva je ogromna veina zena.
 
Nekako se čas postavljaš subjektivno, čas objektivno ..... To što te žene smaraju, ne znači da smaraju i te tvoje prijatelje ... kriterijumi vam očigledno nisu isti. Ni tvoja žena nije ''ikona'' za svakog od njih ....

Ne mislim da su žene nazadovale .... već prilično napredovale ... i mislim da su mnogo sposobnije i ratobornije nego pre. Ranije su se žene borile samo za porodicu i decu, danas se bore i za karijeru, i za opstanak u društvu i još mnogo toga. Ne vidim ništa loše u tome .... Jednostavno, danas žene neće da dozvole da zavise od muškaraca, što je sasvim u redu.
 
Hmmmm....prvo, lepota je u ocima onog koji gleda.....
a danasnje zene....pa, ne verujem mnogo u teoriju o ravnopravnosti polova (niti sam njen pobornik)...i, mislim da jesam, kako Aleksa rece, zena lavica, jer u danasnje vreme- umetnost je ziveti (oribati kucu i oprati sudove najmanji je problem...)
 
Za mene je i njihova lepota poprilicno upitna
Lepe do 25 godina, posle se "prospu" ...
Vise volim Ruskinjice, Ukrajinke, Cehinje..duze o(p)staju na normalnijoj kilazi
Ali nije tema izgled...vise me zanima vase misljenje o smaracicama.
Da li su sve te emisije tipa "grand"(ili kako se vec te pinkuse zovu) i spanske serije utoicale na to ili pak nemastinja u zemlji...razmazenost...
Sta je uzrok tome?
 
Nekako se čas postavljaš subjektivno, čas objektivno ..... To što te žene smaraju, ne znači da smaraju i te tvoje prijatelje ... kriterijumi vam očigledno nisu isti. Ni tvoja žena nije ''ikona'' za svakog od njih ....

Ne mislim da su žene nazadovale .... već prilično napredovale ... i mislim da su mnogo sposobnije i ratobornije nego pre. Ranije su se žene borile samo za porodicu i decu, danas se bore i za karijeru, i za opstanak u društvu i još mnogo toga. Ne vidim ništa loše u tome .... Jednostavno, danas žene neće da dozvole da zavise od muškaraca, što je sasvim u redu.


Stvar je u tome sto ih sve smaraju...sto se svi zale...sto sam slusajuci te zalopojke najverovatnije i ja promenio misljenje o tim zenama/devojkama...jer dok ne cujes tolike zalbe ni ne razmisljas o njima..ono...zena mog prijatelja..OK...tu je kraj
Ali kada te uvek posle 2 piva svi spopadnu pricom"eh da nemam decu sad bi je ostavio" i "Ova moja nije normalna, jedva cekam da izadjem iz kuce" onda pocnes da padas pod njihov uticaj i da ih istim ocima gledas

PS: Nije tema, ali jos jedna "ograda' Ja sam 100% za ravnopravnost, no to nije tema
 
Pa čekaj ... jel ti nju voliš ili ne ... ako je voliš, volećeš je i sa 20kg viška ... eto, vidiš u čemu leži problem.


naravno da volim ali da ne skrecemo sa teme.
Ni ja necu da se ugojim, tusiram 1 u 10 dana i ne odrzavam zube
isto ocekujem i od nje..a psoto je zensko ocekujem i vecu negu.
Ne sme se zapustiti, mroa biti zenstvena, ali opet, ne skreci sa teme ;)
 
Kako te smaraju, ako lepo izgledaju, jer vidim da je to sve sto zelis od zena? Da nemaju celulit i visak kilograma, i da su ceo zivot sveze kao ruzin pupoljak u jutarnjoj rosi. Mislim, sve mi zelimo da imamo ten, telo i duh kao sa 20, al yebe nas to sto starimo. Vi zanimljivi muski nemate tih problema.
Tehnicki, i mene ubise od dosade muskarci, koji svekoliko od 15. do 55. pricaju o tome koliko su alkohola popili i to dobro podneli, koliko su para namlatili u kladionici...i sve tako u nedogled. Celulit mi se stvara od takvih prica!
 
E jbg, gde sam rekao da je izgled jedino bitan?
Necu da lazem pa da kazem da mi izgled nije bitan. Bitan je, i to ne malo..ali uz izgled mora da idu i ostale pratece stvari.
ne mogu biti sa nekom ma koliko ona bila dobra ako nema dobre "atribute" ;)
 
ja se ne slazem uopste... mislim da je vecina muskaraca danas upravo takva... da za sebe misle da su neki srcelomci... da su nesto posebno... da su Bogom dani za sve... vrlo cesto, u mesovitom drustvu, slusam sta oni pricaju... i mogu vam reci da su muskarci mnogo veci smaraci... ja znam puno devojaka koje su ekstra pametne... obrazovane... uspesne u poslu koji rade... sirokih shvatanja (muskarci, nemojte pogresno shvatiti... to nikako ne znaci da ulecu svakome u krevet)... a opet su same... mislim... sta vama treba? aj budite iskreni prema sebi (bar jednom) i prema nama, koji ponekad citamo sta pisete ovde (bar jednom)... da li biste radije izabrali neku domacicu kao sto je, pretpostavljam, bila vasa baba, ili biste odabrali neku 'moderniju' verziju zene? zasto 100 puta moramo da citamo ista pitanja i iste odgovore? odgovorno tvrdim da mnogo cesce nailazim na muskarce koji su pravi balvani i po shvatanjima totalno nezreli, koji zive sa roditeljima u svojoj 28... kao, studiraju po 10 godina... koji se nisu nikad (ili vrlo, vrlo retko) pomucili za bilo sta... da vas pitam, iskreno... jel ste kopali vi nekad nesto? njivu? radili u basti? radili neki fizicki pos'o da zaradite novac, koji vasi roditelji nisu imali da vam daju? ako i jeste, onda ste u manjini, provereno... i nervira me sto se svi zale na devojke... smetaju im sponzoruse... pa su previse nabedjene... nedostupne... a sta mislite vi, da nije problem u vama samima? ili ta opcija nikako ne dolazi u obzir? rezime... ne davite vise takvim glupostima... devojke danas su podjednako dobre kao sto su bile i pre 50 godina... samo ste mi vi nesto utanjili... mislite da je dovoljno da imate para da narucite flasu viskija u kaficu i da se sve istope od miline i odma' vam se daju? ma... ili sam to samo ja, mozda, imao toliko srece da su moja iskustva drugacija...
digresija... u jednom od cudnijih momenata u mom zivotu, muskarac, stariji 15tak godina od mene mi je dao definiciju srpskog naroda... rek'o mi je (citiram): 'Da li sada shvatas zasto smo takvi kakvi smo? Zato sto je svakih 50 godina rat i ono najbolje, sto nas narod ima, pogine. A posle olos ostane da produzi postojanje..."
 

Back
Top