sta je ostalo od srbije............
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: sta je ostalo od srbije............

Podrazumevano sta je ostalo od srbije............

.............ostalo je:
    neki delovi beograda i nacin zivota ala tv, skandal,kurir, veliki brat i kada ce da mi umre mama, tata i tetka da bi se nastavio zivot"............nekima su se mame dokopale ruznih svaba i nisu umrle od gladi , pa sada same sebe tese......i osporavaju rasizam. eto to je ostalo.......

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: sta je ostalo od srbije............

kad ces biti rasista 4?
    budalo

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio yu_pasos_rasista3 Pogledaj poruku
    .............ostalo je:
    neki delovi beograda i nacin zivota ala tv, skandal,kurir, veliki brat i kada ce da mi umre mama, tata i tetka da bi se nastavio zivot"............nekima su se mame dokopale ruznih svaba i nisu umrle od gladi , pa sada same sebe tese......i osporavaju rasizam. eto to je ostalo.......

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    kad ces biti rasista 4?
    budalo
    Znaš šta, njega ne treba banovati uopšte. Neka ostane lepo, onako za primer i opomenu kako čovek može da prsne i kako je forum solidna zamena za profesionalnu terapiju.

Obećava
    Učlanjen
    01.10.2007.
    Reputaciona moć
    38

ostalo je jedno veliko NISTA

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio spirou Pogledaj poruku
    ostalo je jedno veliko NISTA

za sada.....:smile:
    doduse malo je preostar ali....

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    za sada.....:smile:
    doduse malo je preostar ali....
    izvinjavam se, nije tema, ali da te nesto priupitam
    citala sam da Albanci uvelike napadaju Hrvate u Janjevu, pale im kuce i sl
    znas li nesto o tome i dali je tocno?

Početnik gambler (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio slavonija Pogledaj poruku
    Nije, to je veliko-srpska-cetnicka propaganda...

Primećen član Atreid (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Sukob na Kosovu je uvijek bio etnicke prirode. Znaci Albanci protiv svih ostalih. Albanaca imas i muslimanske vjeroispovjesti i rimokatolicke i pravoslavne. Kao i na ovoj drugoj strani kod: Srba, Turaka, Roma, Goranaca, Bosnjaka, Hrvata. Znaci podjela na "nase" i "njihove" je iskljucivo uvijek bila na etnickom principu. Bilo je incidenata u Janjevu, najvise odmah po ulasku KFORa (1999 god.). Vise od polovine Janjeva je iselilo uglavnom u Kistanje (kod Knina), gdje ih je tadasnja Tudjmanova vlast kolonizovala. Sad, kako se Srbima vraca imovina, Janjevcima se grade nove kuce, isto u Kistanjama.

Janjevci koji su ostali u Janjevu danas ne vjerujem da imaju nekih velikih problema u smislu da ih napadaju Albanci. Da im je ogranicena sloboda kretanja i ostala prava, to jeste, kao i svima ostalima na Kosovu.

Iskusan VIRGINIJA (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio yu_pasos_rasista3 Pogledaj poruku
    .............ostalo je:

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Citat Original postavio Atreid Pogledaj poruku
    Sukob na Kosovu je uvijek bio etnicke prirode. Znaci Albanci protiv svih ostalih. Albanaca imas i muslimanske vjeroispovjesti i rimokatolicke i pravoslavne. Kao i na ovoj drugoj strani kod: Srba, Turaka, Roma, Goranaca, Bosnjaka, Hrvata. Znaci podjela na "nase" i "njihove" je iskljucivo uvijek bila na etnickom principu. Bilo je incidenata u Janjevu, najvise odmah po ulasku KFORa (1999 god.). Vise od polovine Janjeva je iselilo uglavnom u Kistanje (kod Knina), gdje ih je tadasnja Tudjmanova vlast kolonizovala. Sad, kako se Srbima vraca imovina, Janjevcima se grade nove kuce, isto u Kistanjama.

Janjevci koji su ostali u Janjevu danas ne vjerujem da imaju nekih velikih problema u smislu da ih napadaju Albanci. Da im je ogranicena sloboda kretanja i ostala prava, to jeste, kao i svima ostalima na Kosovu.
    nisam bas najbolje informirana o situaciji tamo, ali danas sam to procitala u nekim hrv. novinama..
    navodno se to desava ovih dana , ali kad nesto, pogotovo sturo procitam rade se jos negdje informiram prije nego sto vjerujem

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Citat Original postavio gambler Pogledaj poruku
    Nije, to je veliko-srpska-cetnicka propaganda...

ali nema veze, nije tema

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

to sam ovde procitao...

Primećen član Atreid (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

navodno se to desava ovih dana ,
    Moguce, ali ovdje nisu nista javljali, a valjda bi udarili na sva zvona, kao obicno kad se nesto desi dole...

Početnik gambler (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Čaglavica, Beograd - U noći između nedelje i ponedeljka i tokom jučerašnjeg dana na Kosovu i Metohiji dogodilo se više odvojenih napada na Srbe - u Prilužju i Klokotu, dok je u Janjevu komšinica Albanka štapom i kamenicama napala Hrvaticu Mariju Čibarić.
    U izveštaju KIM radija iz Čaglavice ističe se da je pedesetogodišnju Mariju Čibarić komšinica Albanka, zajedno sa svojom decom, štapom i kamenicama napala, dok je Marija u svojoj kući pripremala ručak. Marija Čibarić, koja je pre nekoliko godina doživela moždani udar, u Janjevu živi sa suprugom, ali je u trenutku napada bila sama u kući.
    - Najpre sam čula neku galamu. Izašla sam iz kuće i videla da su Albankina deca ušla u moje kupatilo, a ona je brala voće ispred kuće. Kad je komšinica krenula štapom na mene njena deca su izašla i počela da me gađaju kamenicama. Udarila me je jednom u glavu i samo mi je Bog dao snagu da joj uzmem taj štap. Okrenula se prema meni, počela da me gađa kofom i kamenjem i da viče: "Idite za Zagreb, vi niste za ovde, vi ste Cigani, za Zagreb da idete". Pošla sam kući i pala. Ničega nisam bila svesna. Posle je došao moj muž i pozvao je policiju - izjavila je Marija Čibarić za KIM radio.
    Ona kaže da se posle ovoga plaši da ostane u Janjevu. Predstavnik hrvatske zajednice u Janjevu Nikola Brkić tvrdi da se poslednjih godina teško živi u ovom mestu u centralnom delu KIM i da o Hrvatima iz Janjeva niko ne brine.
    U selu Prilužje kod Vučitrna juče rano ujutru naoružana lica napala su Uglješu Popovića i Stanka Vojinovića. U izveštaju KIM radija navodi se da su tri naoružane osobe pucale su u Uglješu Popovića (36) dok je parkirao kombi u svom dvorištu. Popović je zadobio lakše telesne povrede.
    Prema rečima prvog čoveka Prilužja Saše Andrića, tri nepoznate neoružane osobe u dva ujutru pucale su i na Stanka Vojinovića dok je ispred kuće čekao sina. Portparol Kosovske policijske službe Veton Eljšani potvrdio je juče samo napad na Uglješu Popovića. Eljšani kaže da su "trojica napadača pokušala da ukradu Popoviću automobil i da su pucali da zaplaše žrtvu, posle čega su pobegli kolima barskih registarskih tablica u automobilu marke opel vektra".
    U noći između nedelje i subote u Klokotu kod Vitine u požaru je izgorela kuća Milana Nedeljkovića. Predsednik Klokota Trajan Trajković objašnjava da je u zapaljenoj kući porodica Nedeljković živela pre sukoba, a da je posle toga prešla u staru kuću koja se nalazi u sigurnijem delu Klokota. Trajković sumnja da je požar podmetnut.
    - Ovo je drugi napad za samo nedelju dana i mi se osećamo vrlo nesigurno i tražimo zaštitu institucija i Kfora, tražimo da se pojačaju patrole kroz selo i postave kontrolni punktovi. Pre nedelju dana nepoznata lica su iz vatrenog oružja pucala na prodavnicu Bore Spasića u kojoj je u trenutku napada bilo desetak ljudi - izjavio je za KIM radio Trajan Trajković. R. D.
    Danas

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Atreid Pogledaj poruku
    Moguce, ali ovdje nisu nista javljali, a valjda bi udarili na sva zvona, kao obicno kad se nesto desi dole...
    sada sam pregledaomeke nase novine i nista o tome

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

nisam bas najbolje informirana o situaciji tamo, ali danas sam to procitala u nekim hrv. novinama..
    navodno se to desava ovih dana , ali kad nesto, pogotovo sturo procitam rade se jos negdje informiram prije nego sto vjerujem
    pa ako ne vjerujes u to kad ti i tvoji Hrvati to napisu onda ne znam ko ti je jos ostao da mu vjerujes...

Citat Original postavio gambler Pogledaj poruku
    Čaglavica, Beograd - U noći između nedelje i ponedeljka i tokom jučerašnjeg dana na Kosovu i Metohiji dogodilo se više odvojenih napada na Srbe - u Prilužju i Klokotu, dok je u Janjevu komšinica Albanka štapom i kamenicama napala Hrvaticu Mariju Čibarić.
    U izveštaju KIM radija iz Čaglavice ističe se da je pedesetogodišnju Mariju Čibarić komšinica Albanka, zajedno sa svojom decom, štapom i kamenicama napala, dok je Marija u svojoj kući pripremala ručak. Marija Čibarić, koja je pre nekoliko godina doživela moždani udar, u Janjevu živi sa suprugom, ali je u trenutku napada bila sama u kući.
    - Najpre sam čula neku galamu. Izašla sam iz kuće i videla da su Albankina deca ušla u moje kupatilo, a ona je brala voće ispred kuće. Kad je komšinica krenula štapom na mene njena deca su izašla i počela da me gađaju kamenicama. Udarila me je jednom u glavu i samo mi je Bog dao snagu da joj uzmem taj štap. Okrenula se prema meni, počela da me gađa kofom i kamenjem i da viče: "Idite za Zagreb, vi niste za ovde, vi ste Cigani, za Zagreb da idete". Pošla sam kući i pala. Ničega nisam bila svesna. Posle je došao moj muž i pozvao je policiju - izjavila je Marija Čibarić za KIM radio.
    Ona kaže da se posle ovoga plaši da ostane u Janjevu. Predstavnik hrvatske zajednice u Janjevu Nikola Brkić tvrdi da se poslednjih godina teško živi u ovom mestu u centralnom delu KIM i da o Hrvatima iz Janjeva niko ne brine.
    U selu Prilužje kod Vučitrna juče rano ujutru naoružana lica napala su Uglješu Popovića i Stanka Vojinovića. U izveštaju KIM radija navodi se da su tri naoružane osobe pucale su u Uglješu Popovića (36) dok je parkirao kombi u svom dvorištu. Popović je zadobio lakše telesne povrede.
    Prema rečima prvog čoveka Prilužja Saše Andrića, tri nepoznate neoružane osobe u dva ujutru pucale su i na Stanka Vojinovića dok je ispred kuće čekao sina. Portparol Kosovske policijske službe Veton Eljšani potvrdio je juče samo napad na Uglješu Popovića. Eljšani kaže da su "trojica napadača pokušala da ukradu Popoviću automobil i da su pucali da zaplaše žrtvu, posle čega su pobegli kolima barskih registarskih tablica u automobilu marke opel vektra".
    U noći između nedelje i subote u Klokotu kod Vitine u požaru je izgorela kuća Milana Nedeljkovića. Predsednik Klokota Trajan Trajković objašnjava da je u zapaljenoj kući porodica Nedeljković živela pre sukoba, a da je posle toga prešla u staru kuću koja se nalazi u sigurnijem delu Klokota. Trajković sumnja da je požar podmetnut.
    - Ovo je drugi napad za samo nedelju dana i mi se osećamo vrlo nesigurno i tražimo zaštitu institucija i Kfora, tražimo da se pojačaju patrole kroz selo i postave kontrolni punktovi. Pre nedelju dana nepoznata lica su iz vatrenog oružja pucala na prodavnicu Bore Spasića u kojoj je u trenutku napada bilo desetak ljudi - izjavio je za KIM radio Trajan Trajković. R. D.
    Danas
    ....znaci tek tako bez ikakvog razloga se puca u ljude i pale kuce.....niko nikome ne duguje....niko nije bio "dusa", pozajmio pare , a kasnije bio ismejam itd......tek tako se puca na ljude iz mercedesa i vektre da bi se ukrao yugo....tek tako....tek...tako.....tek tako....

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

mada biche verovatnije neshto severnije neki sibir etc....

.....to bi bila ta srbija otprilike...........

...da...to je to.............

Slične teme

1. Vlada Srbije uvodi novi HARAC gradjanima Srbije
    Autor Тихи u forumu Politika
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 02.01.2012., 02:26
  2. Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 27.08.2009., 00:21
  3. u interesu srbije da ne formira vladu srbije???
    Autor bubobubo u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2008., 18:06
  4. Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 11.03.2008., 00:43
  5. Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 19.11.2007., 15:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku