pismeni (iz srpskog)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A za to je bila potrebna nova tema? :roll:
I zashto, za promenu ne sednesh sama i udubish se malo... Razmislish... Chitaj malo vishe, nije sve u zhivotu za ocenu...
Elokventnost netjesh izgraditi bez chitanja, ''visokoumne'' konverzacije, pismenim izrazhavanjem...
Au bre...
 
Ovo me podseti na jednog lika koji je na podforumu tinejdzeri trazio sastav ``Lik moje mame``...Mislim,ne moze sam da opishe svoju kevu...Njah...
Ja se nikad u zivotu nisam oslonila na tudju pomoc u pisanju sastava,niti vezbala kod kuce za pismeni i tako to...Uvek sam radila na chasu,iz glave,i uvek imala 5...Ali iskreno,mnogo sam se knjiga nachitala...Nisam se ni ja rodila za razvijenim recnikom... :roll:
 
Ovo me podseti na jednog lika koji je na podforumu tinejdzeri trazio sastav ``Lik moje mame``...Mislim,ne moze sam da opishe svoju kevu...Njah...
Ja se nikad u zivotu nisam oslonila na tudju pomoc u pisanju sastava,niti vezbala kod kuce za pismeni i tako to...Uvek sam radila na chasu,iz glave,i uvek imala 5...Ali iskreno,mnogo sam se knjiga nachitala...Nisam se ni ja rodila za razvijenim recnikom... :roll:

Tuga....Ali shta kad ti je tema "Novo drushtvo" ili "Pred umetnichkim delom"...
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.....
 
Tuga....Ali shta kad ti je tema "Novo drushtvo" ili "Pred umetnichkim delom"...
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.....

Pa kakve veze ima koja je tema?! Madona girl nije uzimala ideje iz knjiga koje je procitala nego je na taj nacin obogatila svoj recnik - to je htela da ti kaze! Mozda je problem sto nikad nisi stajao pred umetnickim delom (mislim, sigurno si stajao, ali nisi bio svestan toga )... Dobro, ovo sam ja bila malo bezobrazna...U svakom slucaju - muzika (naravno, biraj koja) je umetnost - kako je na tebe uticala neka pesma, neko muzicko delo... Neka predstava? Mozes da pises sta hoces, siroko ti polje!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top