Neverovatna bosnjacka mrznja prema svemu sto je srpsko
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Neverovatna bosnjacka mrznja prema svemu sto je srpsko

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Neverovatna bosnjacka mrznja prema svemu sto je srpsko

Da izmerite mrznju Bosnjaka prema Srbima posetite sledeci link:

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=42457&postdays=0&postorder=asc&start=0

Tu cete naci 13 stranica neopisive mrznje prema svemu sto je srpsko i velike radosti sto je umro jedan Srbin - predsednik Republike Srpske , Milan Jelic.

Ajd da se radi o Karadzicu ili Mladicu, donekle bi razumeo, al u pitanju je covek koji nije ni mrava zgazio koji sa ratom nema nista, al i eto balije mrze svakog Srbina po defaultu, i svakom zele zlo i smrt.

Ovde mozete videti njihovo pravo lice.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Podrazumevano Re: Neverovatna bosnjacka mrznja prema svemu sto je srpsko

Kažu neki Srbi-Hercegovci :"Ugostiš mudžu, postaviš ga za slavski sto, nahraniš napojiš, a on se smeška i misli ti isto što i psu koji leži pored nogu ..." Slično je napisao i ona bitanga Drašković, u vreme dok je ličio na Srbina.

Domaćin ben tara (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

[QUOTE=Jerry Ropero;5091491]Da izmerite mrznju Bosnjaka prema Srbima posetite sledeci link:

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=42457&postdays=0&postorder=asc&start=0

Tu cete naci 13 stranica neopisive mrznje prema svemu sto je srpsko i velike radosti sto je umro jedan Srbin - predsednik Republike Srpske , Milan Jelic.

[B]Ajd da se radi o Karadzicu ili Mladicu, donekle bi razumeo,[/B]
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Karadžić i Mladić nijesu ni gazili mrave. Tu i nije potrebno nešto posebno razumjet:|

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne treba se mnogo baviti njima.Samo treba primiti ovakve vesti k znanju i šutirati ih što daklje od sebe.Ne treba očekivati od konvertita da budu ljudi.

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Hm, ma volimo i mi njih... isto toliko... minimum...

Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

Citat Original postavio Lacibg Pogledaj poruku
    Kažu neki Srbi-Hercegovci :"Ugostiš mudžu, postaviš ga za slavski sto, nahraniš napojiš, a on se smeška i misli ti isto što i psu koji leži pored nogu ..." Slično je napisao i ona bitanga Drašković, u vreme dok je ličio na Srbina.
    Laci, "Mudža" se i ne ugošćuje za slavski sto.

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Citat Original postavio monti7-krstas Pogledaj poruku
    Laci, "Mudža" se i ne ugošćuje za slavski sto.

U pravu si, zapravo ja to pogrdno kažem za muslimane. Naravno, nije u redu ni generalizovati ali nekako se to otima zbog ružnih iskustava.

Mnogo se tu mržnje nakupilo, još od Njegoševe "istrage poturica" ... Ako se na našim prostorima ne namakne dugoročni prosperitet, bar jedno 100 godina, ovakve stvari neće izčeznuti. Ali , ipak je to utopija.

Ističe se Eraserhead (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Dok ti Jerry baš voliš sve što je Bošnjačko...

Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

U pravu si, zapravo ja to pogrdno kažem za muslimane. Naravno, nije u redu ni generalizovati ali nekako se to otima zbog ružnih iskustava.
    Mnogo se tu mržnje nakupilo, još od Njegoševe "istrage poturica" ... Ako se na našim prostorima ne namakne dugoročni prosperitet, bar jedno 100 godina, ovakve stvari neće izčeznuti. Ali , ipak je to utopija.
    Mnogim izbjeglicama sa ex- YU prostora sam njemačkim socijalnim strukturama prevodio sudbine 90-tih. Svak je ima svoju priču. Svaka tužnija, jadnija i žalosnija. Dobijali su soc. pomoć. Zamisli, muslimani iz Bosne (naravno ne svi) su tu novčanu pomoć direktno nosili u turske džamije i tamo ih davali odžama. Nije to lako razumjet.
    U pravu si da ništa ne treba generalizovat i svaku pojavu posebno tumačit al moram priznat da to saznanje mene još danas drži budnim prema takvim "Mudžama". Taj mi sigurno ne misli dobro.:-|
    Za njega neko drugi misli.
    Poslednji put ažurirao/la ben tara : 02.10.2007. u 22:11

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Citat Original postavio Eraserhead Pogledaj poruku
    Dok ti Jerry baš voliš sve što je Bošnjačko...

Da..., a i hrvatsko...

Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Ma jerry je pravi ambasador dobre volje koji ima pravo da dovodi u pitanje ljubav ostalih.

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Eraserhead Pogledaj poruku
    Ma jerry je pravi ambasador dobre volje koji ima pravo da dovodi u pitanje ljubav ostalih.
    Pa tebi je lako da pokazuješ svoju ''ljubav'' prema svima i svakome,kad si stranački aktivista i ne zanima te ništa osim propagande tvoje stranke.Imaš i najavljenu gay paradu,pa razmisli,mogao bi da staneš na čelo...zamisli koja bi to bila propaganda za tvoju stranku!

Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

E sad si mi rekao.

Iskusan
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Pol
    muški
    "...pa ipak, nisam video da je duši negde tako slatko kao ovde”
    Reputaciona moć
    152

Citat Original postavio Karlito Brigante Pogledaj poruku
    Pa tebi je lako da pokazuješ svoju ''ljubav'' prema svima i svakome,kad si stranački aktivista i ne zanima te ništa osim propagande tvoje stranke.Imaš i najavljenu gay paradu,pa razmisli,mogao bi da staneš na čelo...zamisli koja bi to bila propaganda za tvoju stranku!
    Veliki je to napredak...vodja im je do pre neku godinu saradjivao sa mafijom u Silerovoj a sada na celu gay parade...evoluirali su...jedino sto je izmedju ta dva trebao da bude zatvor...:grin:

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Citat Original postavio monti7-krstas Pogledaj poruku
    Mnogim izbjeglicama sa ex- YU prostora sam njemačkim socijalnim strukturama prevodio sudbine 90-tih. Svak je ima svoju priču. Svaka tužnija, jadnija i žalosnija. Dobijali su soc. pomoć. Zamisli, muslimani iz Bosne (naravno ne svi) su tu novčanu pomoć direktno nosili u turske džamije i tamo ih davali odžama. Nije to lako razumjet.
    U pravu si da ništa ne treba generalizovat i svaku pojavu posebno tumačit al moram priznat da to saznanje mene još danas drži budnim prema takvim "Mudžama". Taj mi sigurno ne misli dobro.:-|
    Za njega neko drugi misli.
    Monti, ako je upoređivati - mnogo je teže i jadnije svima koji su ostali na ovim prostorima, bilo na svome, bilo da su izbegli u maticu ... Nemci su iako za tamošnje prilike bedno, pomogli više nego što je sirotinja raja imala ovde.

Jadne su sve te ljudske sudbine, građanski (možda pomalo i verski) rat u SFRJ, izazvale su i potpirivale velike nezajažljive sile - siroti i glupi narod nije imao nikakve šanse ...

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ljudi, ocigledno da niste ni informisani a posebno ne iskusni.

Ja sam sa istim tim ljudima zivio do rata 92=95, i nakon rata, 2003-2007, mogu da pisem na ovu temu da vam je mrsko citati i nekoliko dana.. Iskustvo je cudo..
    I medju njima ima jako dobrih ljudi, vjerovali ili ne, ali...

Ali je zato sto oni dobri ljudi u odredjenim situacijama, a te situacije su veoma ceste ne smiju i ne mogu da budu dobri jer mogu da budu ugrozeni od ostalih..

Generalno konstatacija koja se pominje sto ti misli musliman za stolom sa kojim jedes i pijes to isto misli i onaj u vreci ispod stola...
    Nakon rata i posle rata, definitivno i definitivno ja ne mogu da im vjerujem.. Ne mogu a i nemam toliko prostora da vam napisem svoja iskustva..
    Nije slucajno da sam sada prilicno daleko od njih i da mi sigurno nije bilo dobro te sam otisao od njih..
    Meni kao meni u globalu OK, ali za narastaj ne vjerujem..
    Prijmjer je jednostavan.. Pocnimo od gradjanskog podrava koji je jos uvijek (dobar jutro, dobar dan, dobro vece, zdravo), vazi sabahajrola, selamalejkum, aksamhajrola, merhaba...
    Federacija Bosne i Hercegovine, ne racunajuci dio gdje zive Hrvati je u stvari Iranski izdanak na teritoriji evrope.. Sto je najtuznije, posteni ljudi koij de deklarisu kao novopeceni Bosnjaci su totalno minimizirani a u njima je u sustini balkanski covjek, sve ostalo je puno i prepuno mrznje prema srbima posebno..

Ne, ne vrijedi pisati, mogao bih i knjigu da napisem na ovu temu, ako ne i vise...

Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

Monti, ako je upoređivati - mnogo je teže i jadnije svima koji su ostali na ovim prostorima, bilo na svome, bilo da su izbegli u maticu ... Nemci su iako za tamošnje prilike bedno, pomogli više nego što je sirotinja raja imala ovde.

Jadne su sve te ljudske sudbine, građanski (možda pomalo i verski) rat u SFRJ, izazvale su i potpirivale velike nezajažljive sile - siroti i glupi narod nije imao nikakve šanse ...

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Citat Original postavio GZ Pogledaj poruku
    Ljudi, ocigledno da niste ni informisani a posebno ne iskusni.

Ja sam sa istim tim ljudima zivio do rata 92=95, i nakon rata, 2003-2007, mogu da pisem na ovu temu da vam je mrsko citati i nekoliko dana.. Iskustvo je cudo..
    I medju njima ima jako dobrih ljudi, vjerovali ili ne, ali...

Ali je zato sto oni dobri ljudi u odredjenim situacijama, a te situacije su veoma ceste ne smiju i ne mogu da budu dobri jer mogu da budu ugrozeni od ostalih..

Generalno konstatacija koja se pominje sto ti misli musliman za stolom sa kojim jedes i pijes to isto misli i onaj u vreci ispod stola...
    Nakon rata i posle rata, definitivno i definitivno ja ne mogu da im vjerujem.. Ne mogu a i nemam toliko prostora da vam napisem svoja iskustva..
    Nije slucajno da sam sada prilicno daleko od njih i da mi sigurno nije bilo dobro te sam otisao od njih..
    Meni kao meni u globalu OK, ali za narastaj ne vjerujem..
    Prijmjer je jednostavan.. Pocnimo od gradjanskog podrava koji je jos uvijek (dobar jutro, dobar dan, dobro vece, zdravo), vazi sabahajrola, selamalejkum, aksamhajrola, merhaba...
    Federacija Bosne i Hercegovine, ne racunajuci dio gdje zive Hrvati je u stvari Iranski izdanak na teritoriji evrope.. Sto je najtuznije, posteni ljudi koij de deklarisu kao novopeceni Bosnjaci su totalno minimizirani a u njima je u sustini balkanski covjek, sve ostalo je puno i prepuno mrznje prema srbima posebno..

Ne, ne vrijedi pisati, mogao bih i knjigu da napisem na ovu temu, ako ne i vise...
    e jel ovo doista tocno?
    nije za vjerovati...komunizam, titoizam, bratstvo-jedinstvo, ateizam izgleda totalno protutnjalo pored njih...
    svasta...

Slične teme

1. Srpski Jevreji i mržnja prema njima
    Autor delirium tremens u forumu Politika
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 27.10.2008., 00:40
  2. Tompsonova patološka mržnja prema komunizmu
    Autor SSSR_ u forumu Politika
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 18.09.2008., 20:18
  3. Mržnja mladih Crnogoraca prema Srbiji
    Autor Oputne-Rudine u forumu Politika
    Odgovora: 1037
    Poslednja poruka: 18.06.2008., 16:06
  4. Mrznja prema Srbima i ne-razumevanje!
    Autor Mali_Oglasi u forumu Politika
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 07.08.2007., 22:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •