Automobil

ja vozim zelena kola... jel su mi sanse vece ili manje? a, iskreno... i nije je bilo odavno... znaci... ima jedna izreka... "'ajmo Jovo, nanovo"... to znaci, kad se o necemu prica ponovo i ponovo i ponovo... i ne mora samo da se prica... moze i da se radi... na primer, kad se stalno kladis da ce zvezda da dobije Partizan u kosarci... iako znas da od toga nema nista... al' se nadas... i nadas...
 
ja vozim zelena kola... jel su mi sanse vece ili manje? a, iskreno... i nije je bilo odavno... znaci... ima jedna izreka... "'ajmo Jovo, nanovo"... to znaci, kad se o necemu prica ponovo i ponovo i ponovo... i ne mora samo da se prica... moze i da se radi... na primer, kad se stalno kladis da ce zvezda da dobije Partizan u kosarci... iako znas da od toga nema nista... al' se nadas... i nadas...

pa ti si glavni bachaje u iranu:)
 
ja vozim zelena kola... jel su mi sanse vece ili manje? a, iskreno... i nije je bilo odavno... znaci... ima jedna izreka... "'ajmo Jovo, nanovo"... to znaci, kad se o necemu prica ponovo i ponovo i ponovo... i ne mora samo da se prica... moze i da se radi... na primer, kad se stalno kladis da ce zvezda da dobije Partizan u kosarci... iako znas da od toga nema nista... al' se nadas... i nadas...
Da ti nije mozda Topmodelsica sestra? ;):D
Ja najvolim kad su zelena...:D:D:D;)
 
e, cika doktore... jos kad bi' naglasio da je metalik zelena... pa kako se presijava na suncu... malo polir, malo kompresija... eeee.... i, naravno... grozdje na retrovizoru... i macije oci... sa sve onim plavim svetiljkama napred... znaci... pravi irac, majke mi...
 

Back
Top