free sms messages

  • Začetnik teme maja_mali
  • Datum pokretanja
Na www.1rstwap.com mozes da saljes 5 poruka nedeljno uz registraciju na obe nase mreze. Pokusaj da se uclanis na www.everyday.com ,tamo isto rade poruke,samo moras da se smaras saljuci neke besmislene mejlove da bi dobio kredit. Najbolja varijanta za freesms za koju sam cuo je neki austrijski sajt koji u adresi sadrzi a1 (mislim da sam o tome citao na forumu mycity.co. yu)pa srecno!
 
Na www.1rstwap.com mozes da saljes 5 poruka nedeljno uz registraciju na obe nase mreze. Pokusaj da se uclanis na www.everyday.com ,tamo isto rade poruke,samo moras da se smaras saljuci neke besmislene mejlove da bi dobila kredit. Najbolja varijanta za freesms za koju sam cuo je neki austrijski sajt koji u adresi sadrzi a1 (mislim da sam o tome citao na forumu mycity.co. yu)pa srecno!
 
loop:
Alo devojko,
Ova tema od 12+ strana postoji na mobilnoj telefoniji.Tamo imas jedno hiljadu sajtova predlozenih a znas li koliko radi?
Samo jedan www.sezampro.yu
Plati pa klati.

Uskoro i na mom sajtu ali isto plati pa klati :wink:
ma sva sreca da radi

ja imo josh 26 poruka

i jedan moj frend produzi josh 2 manje dopune

i odem ja da poshaljem i...

mislim...

ma beotel zakon!!!


a 1stwarp imash sajt na srpskom i cene. ja mislim daq je oko 90 pari po poruci, a to i nije loshe

mada nisam siguran za cenu, odavno sam bio
 
ne kapiram sta si hteo da kazes u vezi sezampro.Njihov sms servis pouzdano radi, samo jesu malo skupi.Kod njih je sms 1,8din a ja mislim da realna cena ne bi trebala da predje 1din.
 

Back
Top