Kapacitet

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Koliko vam sexualni kapacitet varira od raspolozenja?
Da li vam se zelja povecava u stresnim periodima?
Da li ipak sexualni kapacitet varira od osobe do osobe, ili je samo pitanje perioda u kojoj se osoba nalazi...
 
Zavisi..
Onako..
Pa ne znam...ima ljudi koji su skloniji sexu..vazniji im je nego drugima..i to je tako..e sad ili su oni kojima nije toliko vazan sputavani,sexualno neostvareni pa"kapacitet"potiskuju ili jednostavno takvi sa slabijim libidom.
 
Ne postoji seksualni kapacitet, samo kapacitet, tj, energija kojom neko raspolaze.
Moja je ogromna, medjutim, uvek je 110% usmerena samo na jednu stvar, sto znaci, ako sam opsednuta necim drugim, radim nesto drugo sto je od vaznosti, onda mi sex ni ne pada na pamet, dok me neko ne podseti da sex postoji. :lol:
I onda bude "AAaaaaa, kako je ovo dobro!" :lol:
 
Meni uopshte nije jasno kako neko moze da ima slabiji libido...
Imam utisak da su takve osobe jako dosadne i nezanimljive...

Nego da se vratim na temu...I tako sam ja krenula da uchim...i uhvatila sebe kako imam asocijacije na sex u najneobichnijim situacijama...Znachi u proseku na par sekundi...Pa sam doshla na ideju da trchim oko bloka, ne bi li istresla vishak energije, ali mi se desio peh. Dobila sam ishijas...Tako da mi je propala i ta ideja.:.?
I tako zavrshih ovde na krsti...Doshla na kratko da vas davim...Pa idem da uchim...
Nije nama studentima lako...definitivno...:lol:
 
Ne postoji seksualni kapacitet, samo kapacitet, tj, energija kojom neko raspolaze.
Moja je ogromna, medjutim, uvek je 110% usmerena samo na jednu stvar, sto znaci, ako sam opsednuta necim drugim, radim nesto drugo sto je od vaznosti, onda mi sex ni ne pada na pamet, dok me neko ne podseti da sex postoji. :lol:
I onda bude "AAaaaaa, kako je ovo dobro!" :lol:

Jao ja ne znam shta da radim sa ovim mojim vishkom energije. Imam utisak u ovakvim situacijama mogla da napajam pola grada sa energijom (kada bi nekako mogla da pretvorim sopstvenu energiju u elektrichnu)...
S obzirom da sex ne mogu da smetnem sa uma duze od par sati dnevno. Ma trebam da upishem neki sport definitivno...

Kako se vi snalazite sa tim?

Da li ubrzani rad mozga utiche na povecanje potencije?:lol:
 
Koliko vam sexualni kapacitet varira od raspolozenja?
U principu uvek sam za sex, ako sam s onim ko me privlaci.

Da li vam se zelja povecava u stresnim periodima?

Da.

Da li ipak sexualni kapacitet varira od osobe do osobe, ili je samo pitanje perioda u kojoj se osoba nalazi...
Zavisi i s kim sam i kako se osecam... ali... umem i samu sebe da opustim, tako da ne zavisim skroz od muskarca i njegove snalazljivosti.:wink:
 
Koliko vam sexualni kapacitet varira od raspolozenja?
Da li vam se zelja povecava u stresnim periodima?
Da li ipak sexualni kapacitet varira od osobe do osobe, ili je samo pitanje perioda u kojoj se osoba nalazi...
Da, da i da sve je u glavi, ne samo zelja vec i realizacija, provereno!
 
Najgore shto mi se deshavalo jeste da ja i dechko sa kojim sam, nemamo isti kapacitet. recimo njemu je sasvim ok jedan put, dva puta nedeljno , a ja bi chesce. Deshavale su mi se i svadje oko toga...I na kraju, takve veze su barem kod mene, predodredjene za propast...
 
Koliko vam sexualni kapacitet varira od raspolozenja?
Da li vam se zelja povecava u stresnim periodima?
Da li ipak sexualni kapacitet varira od osobe do osobe, ili je samo pitanje perioda u kojoj se osoba nalazi...
Da, da i da sve je u glavi, ne samo zelja vec i realizacija, provereno!

Znachi po tvojoj teoriji ja bih trebala da meditiram...:lol:
 
jel vi ljudi radite nesto ili samo teoretisete
kako vas ne mrzi
jel razmisljate o zagadjenju o ljudskim postupcima o tome kako je zivot lep
o tipovima koze o higijeni o uredjenju prostora....kako cete nekoga nasmejati i kada...
ili samo kad mu se digao zasto mu se digao
zasto mu je ovoliki sto mu nije onoliki
jel znate vi kojin hit?
**** chka gov..sisa
i tako drlja 15 minuta
 
joj, struja... to je rambo... nego... moram reci da se potpuno slazem sa postom gorepomenute osobe... znaci... jel vam se desilo ovo? jel vam se desilo ono? jel ste probali ovo? a kako volite ono? i tako u beskonacnos'... i kapacitet... jbt.. seksualni kapacitet... koliki je vas kapacitet da pomognete nekome? koliki je vas kapacitet da razmisljate ma;lo svojom glavom? ma... nek' sam proklet... zdravo rile... eh... kako je sve prosto kad mislis da mozes da razumes vise nego bilo ko... a u stvari - kanta...
 
nije rambo nego koja disciplina kitchme
iz perioda kad je struja bila srednjoskolac
e sad da li i rambo ne znam ne slusam tog vrlog umetnika
blagodarim rile
 
cekaj bre
da li ej moguce da me toliko pozdravlja alchajmer
jbt nije valjda da sam pomesala
au qq o ovome treba da se msili
dokle cu bre da zaboravljam
dokle cu da budem najnepouzdaniji izvor informacija
kad cu moci da budem dostojna dobrog tracha
nikad od tebe dobra zena strujo!
 
dobro... ako kazes tako... e, a jel imao koja vise kapaciteta za tu pesmu ili rambo? mislim... koliki su njihovi kapaciteti bili? veci ili manji od prosecnog? a sto se alzhajmera tice, to je, bese, najbolja boles'... nista ne boli a svaki dan cujes nesto novo...
 
ja sam sada toliko bloknuta da nemam kapacitet ni da beknem
ima sad da proverim ne zbog toga sto ti ne verujem
nego zbog toga da mogu veceras mirno da spavam
a el imas ti veci kapacitet za pivo od mene
imas sigurno
i di si turio pare pevaljki u petak? ipak
 

Back
Top