Hvatate li buket?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.549
Verujete li u to da ako uhvatite buket da cete se sledeca udati..:-D

wedding2bau0.jpg
wedding1boc0.jpg
 
Evo ja sam se udala prije dvije godine, a prije toga sam na svadbi svoje najstarije sestre uhvatila buket, nakon toga na mom vjencanju buket je uhvatila moja srednja sestra i udala se prije godinu i pol.E da li je to slucajnost ili zaista ima nesto u tome, to nikada necemo znati....ali slatko je vjerovati u to!
 
Ne verujem.

Jednom sam samo stala u ''red za hvatanje''bidrmaera.Mlada ga i jeste bacala s namerom da ga ja uhvatim.
I znate ko ga je uhvatio?.........baba :D

Ako u tom sujeverju ima i malo istine ,toliko o mojoj udaji ...:D
 
Meni nesto ti buketi nisu primamljivi jos uvek..:-D..a bacale su namerno na mene 2 x drugarice..vesto sam eskivirala pa su ih druge uhvatile..:-D..ne znam da li je sujeverje ili ne..ali simpaticno mi zvuci ..kao ono ..uhvatis buket i u roku od godinu dana se udajes ..
 
Meni nesto ti buketi nisu primamljivi jos uvek..:-D..a bacale su namerno na mene 2 x drugarice..vesto sam eskivirala pa su ih druge uhvatile..:-D..ne znam da li je sujeverje ili ne..ali simpaticno mi zvuci ..kao ono ..uhvatis buket i u roku od godinu dana se udajes ..

Ja sam se udala u roku mjesec dana, ali bilo je sve dogovoreno i prije buketa, samo psttt nemoj nikom reci :D
 
A kad se uzmuvaju tetke i babe..."Ajmo devojke, buket, BUKET!!! Stani tamo bliže, tu nemaš šanse..."
Ja idem po svadbama sve u 16, ali ne mogu da zamislim situaciju u kojoj bih hvatala buket.
Možda ako bih izgubila neku opkladu.
 
jao, podseti me sad.. jedna od te dve svadbe, ja sa bivšim i njegovim roditeljima.. sama ta situacija dovoljno nadrealna. kreće pomenuto uzmuvavanje, a meni će njegova keva: "ajde parka, baca se buket!"
puke
 
da
i svi po kući me tako zovu
i mene svi po kuci ali i prijatelji zovu banshee :mrgreen:

iance ne idem po svadbama,poslednji put sam bila kad sma imala 6 godina posle toga sam kategoricki odbijala da idem,meni je to nekako seljana.doduse poslednji put sam se dobro naspavala i najela,sto jes jes ali sad da rekreativno idem po svim redom svadbama i skupljam bukete iz dosade,e pa ne moze.

inace ne nameravam ni da pravim svadbu kad i ako mi dodje sudnji dan,samo da udavace znaju da se ne nadaju :)
 

Back
Top