Da li da uzmem Telenor karticu(broj) ili drugo? Predlozi, iskustvo, ...

Jednstavno0 pogledaj na njihovim maticnim sajtovima i uporedi cene a ostalo ovde. Recimo VIP je do prosle nedelje povremeno iskljucivao mrezu dnevno oko 5 sati, Telenor sam pre koristio i bio je O.K. presao sam na VIP zbog cene, MTS nisma ni pokusao da koristim koji ce mi :).
Zavisi zasta ti konkretno treba za tu mrezu se odluci PRE PAID je definitivno moj izbor jer sam fizicko lice. Ne placaju mi se raznorazne pogodnosti i ne stoji mi se nesto u redu za placanje racuna (ako se jos uvek ceka u redu).
 
evo ovako...
imao sam istu dilemu, i onda sam prelomio i odlucio se za telekom
1. nize cene
2. 80% ljudi sa kojima sam u kontaktu imaju 064 broj a svi znamo da su pozivi unutar mreze jeftiniji
3. imaju neke usluge koje bas koristim, recimo ortak lokator, onda pregled kamera itd

imao sam i telenor postpaid jedno vreme, zaista su i vise nego dobri. operateri su im totalno ljubazni, brinu o korisnicima, imaju portal gde lako mozes da ukljucis/iskljucis usluge i pregledas bitne informacije....

za sta god se odlucio, samo VIP zaobidji
1. nemaju roaming
2. 90% ljudi je trazeno da plate 6 meseci u napred pretplatu
3. jako jako jako cesto se desava ispadanje iz mreze i onda moras da palis/gasis telefon dok ponovo ne uhvati mreze

i jos jedan savet, nikako, ali NIKAKO nemoj uzimati telefon na ugovor. obavezes se na dve godine, vremenom ti se mozda potrebe telefoniranja smanje, iskrsne ti prilika za put preko ili sta znam a ti ko kreten moras da placas odredjenu sumu iako ti minuti i poruke propadaju. znaci SVE samo ne telefon na ugovor
 

Back
Top