сањао сам хиљаду нових стаза...

фигхтер

Primećen član
Poruka
747
ОК, треба ми мали савет, подршка или шта већ...обично кад имам неки проблем то никоме не говорим, али ово некако морам да избацим из себе.
да ли вам се икада десило да немате храбрости некоме да кажете колико вам значи? (ма колико ово глупо звучало :roll: ). хм, код мене то уопште није проблем, али нешто је одједном зашкрипело...и то све по принципу да се понашам као мало дете.
били смо заједно се зезали и кад сам је пратио кући испред taксиja сам јој све рекао...али то је испало толико неспретно и глупаво да ми се чини да до тад ништа горе у животу нисам урадио. цело вече се устручавам да јој то пренесем, а онда пред њен полазак - рекох јој, али тотално заплетено да практично ни сам нисам знао шта сам рекао.
не знам како бих то описао, али имам утисак да је то због тога што ми та особа превише значи да бих је олако изгубио...а испало је изгледа да сам је и изгубио управо због те моје уздржаности. има једна много лепа изрека која каже: "сањао сам хиљаду нових стаза. пробудио се и наставио по старом". е, ту сам се препознао. та изрека најбоље описује моје садашње стање. такви смо ми кретени - кад нешто не урадимо на време после се ломимо да то исправимо, што се касније своди на право мучење, нервирање, грижу савести, и сличне речи тог типа које сад баш нешто и не бих набрајао. има један монолог који описуе такву ситуацију: "коњу...глупа, трапава, груба, длакава балканска коњино! ко си ти да због своје сујете и безвезне приче некоме ускратиш најлепши осмех који ти се догодио?!"

:(
 
-ma tripujes covece...kada dozivis takvu stvar sa osobom kojoj to saopstis na pravi nacin (uveren sam 100% da ti se ovo vise nikada nece dogoditi)videces da je ovo moralo da ti se desi,da bi kasnije to odradio kako treba....stecices rutinu,pritom ne mislim da ces to raditi mehanicki vec da ces umeti da racionalizujes svoja osecanja...sada gledaj sebe kao osobu koja je nije pustila da ode kuci a da nije rec rekla....uradio si to,uspeo si da izbacis iz sebe nesto sto te je stiskalo....nije reagovala-pa sta?
to moze da znaci da ni ona nije tome dorasla,ili je mozda to prerasla,u svakom slucaju nije tvoju spetljanost dozivela kao "sladak" i romantican gest....znaci nema tu hemije..bice bolje sledeci put :wink:
-pravi poteze za koje mislis da su hrabri,pravi sto vise gresaka.....ma ,pij sprajt :wink: :lol: :lol:
 

Back
Top