Putin ubuduce PREMIJER Rusije

ilkebgd

Primećen član
Poruka
855
Putin budući premijer?
Ponedeljak, 1. oktobar 2007. 16:50

Predsednik Rusije Vladimir Putin najavio je da će na decembarskim parlamentarnim izborima biti nosilac liste stranke Ujedinjena Rusija, ocenivši da su predlozi da on u budućnosti bude novi premijer "realistični", javljaju agencije.

Govoreći na kongresu stranke Ujedinjena Rusija, Putin je saopštio da će predvoditi listu te stranke na izborima, što će mu obezbediti mesto u ruskoj Državnoj dumi.

Sve vodeće strane agencije prenele su danas tu vest pod oznakom "hitno", uz komentar da je to do sada najkonkretnija naznaka samog Putina o tome šta bi mogao da radi posle završetka sadašnjeg predsedničkog mandata.

Putinov drugi predsednički mandat završava se u prvoj polovini 2008. godine, a do sada se u ruskom javnom mnjenju samo nagadjalo ko će biti njegov naslednik na toj funkciji, dok je postojalo uverenje da će se aktuelni predsednik Rusije povući iz politike.

(Beta)
 
index_01.gif


Do jaja - RUSKA SALATA
 
I posle Putina Putin...
A sto da nam ne bude malo Hitler premijer, samo mu zabranimo kontrolu nad vojskom i zakonom zastitimo Jevreje od njega. Malo da nauci srbe kako se radi i koje su kazne za ovakvu radnu etiku i radnu naviku(srpsku).
 
Putin budući premijer?
Ponedeljak, 1. oktobar 2007. 16:50

Predsednik Rusije Vladimir Putin najavio je da će na decembarskim parlamentarnim izborima biti nosilac liste stranke Ujedinjena Rusija, ocenivši da su predlozi da on u budućnosti bude novi premijer "realistični", javljaju agencije.

Govoreći na kongresu stranke Ujedinjena Rusija, Putin je saopštio da će predvoditi listu te stranke na izborima, što će mu obezbediti mesto u ruskoj Državnoj dumi.

Sve vodeće strane agencije prenele su danas tu vest pod oznakom "hitno", uz komentar da je to do sada najkonkretnija naznaka samog Putina o tome šta bi mogao da radi posle završetka sadašnjeg predsedničkog mandata.

Putinov drugi predsednički mandat završava se u prvoj polovini 2008. godine, a do sada se u ruskom javnom mnjenju samo nagadjalo ko će biti njegov naslednik na toj funkciji, dok je postojalo uverenje da će se aktuelni predsednik Rusije povući iz politike.

(Beta)

Ovo je skroz očekivano.
Skoro je promenio ustavni zakon, podigao cenzus sa 5 na 7%, a sad se šuška o ponovnoj kandidaturi. Ne prepuštaju Rusi ništa slučaju. Impreija je to i takav im je i mentalitet.
 
ili obrnuto, mada bi mogli i da menjaju zemlje, normalno fotelje ostaju,i tako je to nekima najvaznije

Пошто говориш са позиције демократе, зар је могуће да је Коштуница крив што је опет премијер ?

Опет ви бркате лончиће. :lol: Не, ДС је тај који је на то пристао, само да и они залегну на "пореске колаче".

Коштуница премијер - а мени непријатно :lol:
Путин будући премијер - опет ми непријатно :lol:
 
Pravo da ti kažem nije ni meni jasan ovaj Sveta.
Stalno me nešto citira i uopšte ne znam šta hoće od mene.8-)
Ima mlogo ''istomišljenika'', ali za moje postove se opako lepi...kažem ja, simpatičan sam mu.:lol:

pa jesi ne kazem ,samo mi sada nije jasno da li si mi simpaticNA ili simpaticAN ipak je to velika razlika nisam ja od "onih":mrgreen: ili si ti jos jedan od onih unisex forumasa :?
 
Пошто говориш са позиције демократе, зар је могуће да је Коштуница крив што је опет премијер ?

Опет ви бркате лончиће. :lol: Не, ДС је тај који је на то пристао, само да и они залегну на "пореске колаче".

Коштуница премијер - а мени непријатно :lol:
Путин будући премијер - опет ми непријатно :lol:


slazem se sto posto sa tobom, kriv je DS a ne [toliko] kostunica. a zaista nisam verovao da je nekima fotelja toliko dragocena. doduse takvih "ljubutelja" imamo i ovde koji za cas prelete iz partije u partiju ako je transfer isplativ
 
hmmm...mogli su da ga proglase za dozivotnog predsednika....shto se mene tiche to bi bilo najbolje :)
al ni premijer nije losh! takvi ljudi su potrebni u svim drzavama...koji sprechavaju da se domaci kapital...iznosi iz zemlje!! kao shto su ranije radili Jeljcin i ostali....
 

Back
Top