Tastatura

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

freelancerBG

Početnik
Poruka
17
Kupio sam Labtec tastaturu,nebitno je i ime,znam da nije nista posebno vazno da radi ali imam problem sto ne znam na njoj da recimo otkucam znak et koji se nalazi na tipki od slova
v ili evro znak koji je na slovu e,zagrade su mi na f i g,ravne a zaobljene nabb i n...o cemu se radi i gde gresim,evo ne mogu ni znak pitanja da otkucam,jer se na toj tipki nalaze povlaka,donja crta i znak pitanja....imam drajver za nju ali ne snalazim se,slovo z mi je na y iako mi je podesen language bar na english
 
instalirao sam ali ne znam da se snadjem,ako je do drajvera treba ce mi vremena ili moze neka krata,objasnjenje od tebe sta da radim,kada otvorim program od drajvera imam osd ,keys,key status...ima nasa slova
 
Pa kad otvoris program idi na keys(valjda) i gledaj jel ima negde neka podesavanja ili slicno. Ako na tastaturi imaju nasa slova, prebaci jezik na srpski i stavi layout na latinicu.
 
da,googlam ima tema i na es isto se neko zalio ne radi mu za evro ni levi ni desni alt+e kada otvori notepad da proba,hvala u svakom slucaju,videcemo
provalio sam,ovo je srpska tastatura:)desni alt+e otvara evro isao je i sa drugim znakovima,moram da u languages>details da samo podesim serbian latin kao default i to je to,hvala u svakom slucaju,mislim da je onda drajver nepotreban
 
Pa kad otvoris program idi na keys(valjda) i gledaj jel ima negde neka podesavanja ili slicno. Ako na tastaturi imaju nasa slova, prebaci jezik na srpski i stavi layout na latinicu.

pa ja ti se zahvaljujem a ti se ljutis iako mi nisi pomogao,prvo drajver je nepotreban,instalirao sam ga i video sta ima,onda si me zbunio sa ovim"ako imaju nasa slova"? a i ovaj post sam i prevideo,odmah si postovao drugi,spominjes neki program...ovo boldovano i jeste resilo problem,hvala ti na trudu i nhf:)
 
Ma ne ljutim se ja nego samo napominjem da sam ti ja preporucio istu stvar. Inace izvinjamam se zbog zbunjujuce recenice, a zbog 2 poruke jbg. Sa mobilnog ne mogu da editujem poruke.
pozzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top