Half Life - HELP !!!

Ja sam to davno igrao ali pokusacu da objasnim sta treba da se radi.Pa ovako.........Ti u stvari moras da iznervras to stvorenje tako sto ces ga gadjati bazukom(pozeljno bi bilo da je imas)i drugim tezim naoruzanjem.Normalno ono ce poceti da izbacuje svoju decicu iz stomaka koja ce te vijati.
Tada moras da napravis veliki skok sa tog dela terena gde si ti na nekakvo letece ostrvce sa baricom u kojoj je lekovita voda :? (da popunis energiju).Moras da ubjas te male stvorove da bi se stvorenje uznemirilo.E sad...uh..ono ce kada se dovoljno iznervira probiti prolaz kroz brdo,a ti treba da ga pratis,gde ces se kasnije opet piciti sa njime.Sve u svemu je_ote ja sam tog stvora jedva ubio.
 
Pa znas kako... Ja sam sve to odradio, a krava je probila onu mrezu i upala u neki tunel, rupu neku. Tu dole nema sanse da sidjem jer me odmah ubije, ponekad i uspem, prodjem pored krave i gravitacija me povuce u neku veliku prostoriju. Dalje je veliki problem jer koliko se secam kravu treba nekako naterati da upadne sa tobom u tu prostoriju i otvori teleport, a ja sam zaboravio kako... :(
 
Ako malo bolje pogledas iznad njegove glave imaju u zidu imaju kao neki kristali njih samo treba da unistis jer ta famozna krava :lol: od njih obnavlja energiju kad ih slomis za sta je najbolji samostrel
onda ga posteno izrokas i samo to nije kraj. :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
 
Hitler:
Čekaj, ti si u onom tunelu gde kad počneš da trčiš nemozez da se zaustaviš zbog te teze,a krava te čeka u rupi :?:

yeap! Upravo tako.


A.C.M.E:
Ako malo bolje pogledas iznad njegove glave imaju u zidu imaju kao neki kristali njih samo treba da unistis jer ta famozna krava :lol: od njih obnavlja energiju kad ih slomis za sta je najbolji samostrel
onda ga posteno izrokas i samo to nije kraj. :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

To je i meni prvo palo na pamet, imaju neki zeleni kristali ali oni se ne mogu unistiti, svo sam oruzje potrosio... :roll:
 
A.C.M.E:
Ako malo bolje pogledas iznad njegove glave imaju u zidu imaju kao neki kristali njih samo treba da unistis jer ta famozna krava :lol: od njih obnavlja energiju kad ih slomis za sta je najbolji samostrel
onda ga posteno izrokas i samo to nije kraj. :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Ne,ne,ne ti misliš na zadnjeg glavnjaka,on još nije dotle došao.Slušaj Profesionalac,ja sam tu kravu ubio tako što sam došao blizu ivice tunela (ali nikako preblizu jer onda stvor izbacuje nekakvu tečnost)i onda sam izbacao sve bombe u rupu i neke torbe napunjene eksplozivom,i krava se raspala i automatski probušila put do portala.
 
pro,vidji,imas dolje neka stvorenja sa kracima koje imaju oruzje kao kosa za travu i one u svom dohvatu unistavaju sve.sakrij se iza njih tako da mala cudovista koja te napadaju ubija tvoj saveznik kosa a ti nadji povoljan polozaj i samostrijelom gadjaj ovo veliko cudoviste.svaka tvoja potrosena strijela mora pogoditi cudoviste u stomak a za to ti treba oko 30 strijela.ubih se od pisanja ali ce ti valda ovo pomoc.zivio
 

Back
Top